Jump to content
Sign in to follow this  
MalaYneuMaya

Impak Maksima !

Recommended Posts

assalamualaikum...

filem nih nk kuar ogos ni yer? :D best best! aku minat drift... haha

http://www.cinemaonline.com.my/news/news.a...malaysian_drift

trailernyer nih:

*dlm trailer tuh aku prasan Tenku Djan yg bwk waja merah tu kan?

Edited by MalaYneuMaya

assalamualaikum...

ada satu lagi link nih:

http://www.aktechpage.com/content/view/235/65/

*so mmg btul la yg tuh tengku djan haha.. :D waja tuh musti rwd kan? kalu fwd mana bleh drift daa.. skali tgk jer dh tau idea dari tokyo drift btul kan? :P (wpun nama kl drift dh dipkai oleh satu lagi filem drift local, baru nk stat shooting, iaitu evolusi: kl drift)

hrp bleh lwn initial d sebab initai d pantas cam kung fu... jadi kete pon macam semut x nampak berat..

lain2 komen ----------------

assalamualaikum...

majula filem malaysia...

yerr :D harap2 bertapak2 la maju ke hdpn...

hrp bleh lwn initial d sebab initai d pantas cam kung fu... jadi kete pon macam semut x nampak berat..

lain2 komen ----------------

hmm.. tgk pd trailer mcm ori jer dienyer laju.. kalu gangster dulu yerla fstforward haha :D initiald pon sama

tapi sound dlm trailer tu sume keta guna sound skyline (rb26).. well, its just trailer kan? xleh nk cakap..tgk crita baru tau

Edited by MalaYneuMaya

kalo nak compare citer tokyo drift or initial D ver. anime la..mmg citer nih xde la best tapi congratz la kat Pengarah Malaysia sebab bole buat film mcm nih huhuhuhuhu..tapi apsal la diorank x buat drift kat cerun2 bukit wakakakaka...baru initial D hehehehehe...ada berani :lol:

assalamualaikum...

kalo nak compare citer tokyo drift or initial D ver. anime la..mmg citer nih xde la best tapi congratz la kat Pengarah Malaysia sebab bole buat film mcm nih huhuhuhuhu..tapi apsal la diorank x buat drift kat cerun2 bukit wakakakaka...baru initial D hehehehehe...ada berani

jadi ler dulu.. baru nk wat.. kalu nk mcm initiald risk melampau.. insurans lagi...nnti tcmpak lak skyline ke silvia tuh lam gaung.. ha keta abih org pon..hachi roku tuh xperla jugak..

lagi satu bukit kt mesia nih blum ada yg boleh bagi tutup psl nk wat movie.. haha :D

* some xclusiv images...

http://www.angle-d5.com/forum/viewtopic.php?t=1177

hehe ah5 cam badboy aaa... :D

Edited by MalaYneuMaya

assalamualaikum...

alahai..biasa je cita ni..tak brapa ori la cita malaysia.. :unsure:

aku terhibur ngan m.rajoli "engkau taknak jus timun?.." wahahaha

Edited by MalaYneuMaya

kalo nak compare citer tokyo drift or initial D ver. anime la..mmg citer nih xde la best tapi congratz la kat Pengarah Malaysia sebab bole buat film mcm nih huhuhuhuhu..tapi apsal la diorank x buat drift kat cerun2 bukit wakakakaka...baru initial D hehehehehe...ada berani :lol:

akan datang nak buat drift kat bukit putus, kola pilah :lol:

assalamualaikum...

akan datang nak buat drift kat bukit putus, kola pilah

kalu ada aku nak join... :D sempit wo jalan tu..camne nak tsuiso door-to-door..ngeh ngeh..

aku terhibur ngan m.rajoli "engkau taknak jus timun?.." wahahaha

lg satu die ckap ko anak tadak law. haha.

btw citer ni mmg best klu nk di bandingkan dgn filem melayu yg lain. aku respest r byk aksi drift, cuma dok tak duduk, ada kt dataran, sat2 tembus kt putrajaya. huhu

assalamualaikum...

lg satu die ckap ko anak tadak law. haha.

btw citer ni mmg best klu nk di bandingkan dgn filem melayu yg lain. aku respest r byk aksi drift, cuma dok tak duduk, ada kt dataran, sat2 tembus kt putrajaya. huhu

haah betul.."ko ni bukan son-in-law, tapi son takdak law.." lebih kurang gitu le..lagi satu "ingat ko nak drift anak aku ke?" kahkahkah :D

tu takpe la psl org luar taktau scene tu kat mana..hehe

cuma 3d dia mmg klako abih..aku rasa takyah buat pon takpe 3d tu...tonjolkan race mcm biasa je dah la...tambah2 babak gokart bawah lori tu..hahaha (lori tu pon 3d gak)

assalamualaikum...

Biasa la,bajet dia buat citer tu ciput,so jangan expect CGI tahap gila cipan punya...

mmg aku tak xpect pon.. teknik cgi camni byk filem thailand guna..mcm tom yum goong masa bot tu langgar helikopter...

cuma aku rasa kalu 'rasa2' cgi tu tak menjadi, takyah buat..jimat gak kos..hehe

Dia nak buat mungkin nak ada kelainan,walaupun orang cakap nampak sangat klon Tokyo Drift...

Ok la tu,aku memang dah agak citer tu akan jadi macam Tokyo Drift..tapi boleh la untuk standard Malaysia..

Dia nak buat mungkin nak ada kelainan,walaupun orang cakap nampak sangat klon Tokyo Drift...

Ok la tu,aku memang dah agak citer tu akan jadi macam Tokyo Drift..tapi boleh la untuk standard Malaysia..

Tahu x pe.Ada beberapa babak yang ditiru dari file The Fast The Furious Tokto Drift terutamanya masa 3 buah kereta kejar mengejar di antaar satu sama lain ketika melalui Dataran Merdeka dan babak masa Opie Zami terbabas,cuma dalam filem ni Opie Zami x mati.DXalam Tokyo Drift,watak yg bawa kereta tu mati.

assalamualaikum...

fast furious lama pon ada gak - babak civic bawah lori kontena...diganti dgn gokart tu...

Dah jangan gaduh . . . Bagi aku sedap lagi tengok cerekarama kat TV3 semalam . . .

laa..bila plak gaduh..kan bagi pendapat je.. :D

..menunggu satu lagi filem drift tempatan

Masa aku gi tengok tiket RM6 je,aku memang nak tunggu waktu murah...kalau bayar RM10 citer tak best kang rugi duit aku je..

Untuk tahap Malaysia,aku rasa standard la.Jangan dilawan ngan Tokyo Drift,jauh ya amat kualitinya..

Masa aku gi tengok tiket RM6 je,aku memang nak tunggu waktu murah...kalau bayar RM10 citer tak best kang rugi duit aku je..

Untuk tahap Malaysia,aku rasa standard la.Jangan dilawan ngan Tokyo Drift,jauh ya amat kualitinya..

bg aku plk, dgn bajet ciput, nk2 plk filem m'sia, aku rasa filem ni lagi best dr byk2 filem melayu lain yg lebih besar bajet.

bkn nk puji lebih2, tp mgkn sbb aku ni minat ngan dunia kereta, feel tu lebih sket. hehe

xda link download ke...xpayah bli vcd ke tiket ke...jgn kata aku tgk free, aku bayar streamyx tau jd guna kan la khidmat tm spenuhnya

assalamualaikum...

aku mmg sokong filem2 bercorak permotoran ni...cuma aku terkilan idea byk amik dari filem luar..

Carik je kat kedai,beli yang original.Streamyx boleh bayar takkan vcd tak bleh beli kot??

saving cost...nak khwin cepaT :blush: