Jump to content
slaughters

Apabila Anda Bosan

Recommended Posts

Apabila kebosanan memuncak.. pemikiran mula memberontak :lol: Apa aku nak buat nie ?? Bosannya !!

Sila bagitau apakah aktiviti yang akan anda lakukan apabila anda bosan, boring, letih dan sebagainya. Kalau boleh berkaitan dengan pemikiran orang IT, contohnya bile bosan aku dok godek2 pc lame kat stor, aku cabut ram tampal kat dinding..

p/s : jangan ade emosi dalam topic nie. juga jangan masukkan perkara2 yang subversif, negatif dan yang berkaitan.

Apabila kebosanan memuncak.. pemikiran mula memberontak :lol: Apa aku nak buat nie ?? Bosannya !!

Sila bagitau apakah aktiviti yang akan anda lakukan apabila anda bosan, boring, letih dan sebagainya. Kalau boleh berkaitan dengan pemikiran orang IT, contohnya bile bosan aku dok godek2 pc lame kat stor, aku cabut ram tampal kat dinding..

p/s : jangan ade emosi dalam topic nie. juga jangan masukkan perkara2 yang subversif, negatif dan yang berkaitan.

kaco org

cari mknan

tdo

cari keje

surf

Edited by thalz142

klu aku,pegi kolam ikan koi aku,bagi ikan makan,

klu filter dah penuh,bersihkan filter,

biasanya hilang laa boring tuu..

satu lagi nak hilang boring dgr kuliah agama,

terutama pasal kuliah hadis,

best ooo.. :lol:

Kalau aku mengalami kebosanan ,tido tu salah satu la .. selain tu kalau kat umah... aku selongkar store barang2 pc yg lama2.. ada la mende aku cari.. tukun ... tgk TV pun ok jugak.. melayari internet dgn chat kemestian sbb aku pakai unlimited 3G... rugi tak access hari2 ..sekurangnya hantar 30 - 50 sms sehari ..

what do u mean by ehem² tu :unsure::rolleyes:

umur 18tahun ke atas mesti tau dan wajib tau... ini b'maksud ko dibawah 18tahum lagilah.. ishk3..

oooooo...

ko masuk website yg bincang cmn nk mengurangkan batuk2 la ye..

bagusla ko..

pandai jaga kesihatan :P

adoi korang nie.. aku dah bagi amaran, jangan bincangkan mende2 mengarut2 nie.. huhuu..

biar ilmiah sket.. agar orang laen boleh ikut cara kita..

p/s : aku tengah bosan ! :lol:

aku kalo bosan bosan atau tension, aku suke jalan jalan ke taman perumahan sampai sesat sesat. menikmati keindahan alam yang didecorate oleh manusia sendiri. melihat keseronokkan kanak kanak riang ria seperti tiada masalah 4 their future. melihat kesibukan manusia dalam mengejar masa. really a beutiful view :) menikmati view taman perumahan yang baru nak dibina..

Bosan,tdo!

boring.tdo

Tp klu aku la kan,biasanya aku akan rilek dan muhasabah diri.N klu nk hilang busan,amik wudhu',pastu capai quran.baca.

-aku kalau boring2 maen game kat pc aku nih..

game latest kat dlm pc aku..

fifa07,cs source,winning eleven

-pastu online masuk site yg paling besh kat dunia..

hehehehe - putera.com

-pastu check myspace haku..

-edit2 gambo..and godek2 photoshop/flash..

-wat assignment yg x pernah2 siap..

:lol:

Bila bosan: layan movie...lepas habis layan movie berangan plak jadi hero dalam movie yg ditonton tadi (tabiat sejak dari kecik bila rasa bosan)

Bila tension: Crank up the engine and drive sensorang sampai sesat entah ke mana (siap kena bawa duit spare utk petrol)....berenti kat mana2 yg ramai orang (tapi tak crowded, crowded buat lagi sakit pala je...) cam di pasar malam, parks.. dan skodeng gelagat org... tua, muda, budak, pompuan, laki, semua layan... cuba mensosialkan diri dgn org tak kenal...kalau ajak member keluar susah... nanti satu hari lepak bazir masa camtu je.... keja tak siap, lagi tambah tension pastu =)

bukak komputer tenung desktop...

pastu pikirkan cara bagaimana aku nak masuk dalam desktop tu.

Aku guna Windows Xp patutnya aku boleh masuk ikut tingkap(windows) ke dalam desktop tu.

Boleh tak sapa2 bagi idea kat aku...???

bukak komputer tenung desktop...

pastu pikirkan cara bagaimana aku nak masuk dalam desktop tu.

Aku guna Windows Xp patutnya aku boleh masuk ikut tingkap(windows) ke dalam desktop tu.

Boleh tak sapa2 bagi idea kat aku...???

kena selak langsir dulu..

kalo dh tido pastu boring gak...

aku akan main dgn ikan2 aku..

tp skang dh xd ikan dh..dh mati.. :(

xpon naik komuter g kl pastu jln sorg2 smpai penat..

dari dalam komuter sampai kl leh tgk berbagai bagai ragam manusia.. :)

Bila bosan yee.....

Aku berangan jadi superhero yang tekuat, kekadang tu sampai bercakap sensorang dalam bilik (tu kalau dah tahap tenuknye boring tahap dewa) Dalam jamban pun boleh cakap dengan tahi (kira tahap dewalah boring tu). Kalau ala-carte boringnya aku ajak member main daun terup (main poker). Berangan jadi kaya pon boleh hilangkan boring. Masuk site *ehem* tak leh hilangkan boring untuk aku, menambahkan boring lagi adaaaa..

Itu kalau boring ngadap komputer, kalau boring duk sensorang kat rumah aku amik kunci motor / kereta kemedian pegi Shopping Market. Sambil reronda boleh gak ngurat sorang dua awek cun. :lol:

Kalau boring tu datang waktu malam. kalau jatuh pula malam minggu aku ajak member-member pegi karaoke. Habis karaoke pegi plak lepark kat Persiaran Gurney kat P.Pinang sampai pukui 4.50 pagi. Lepas tu pegi kena roti canai Rafee, kalau tak roti canai Rafee aku pegi kat nasi kandar beratur kat tepi masjid kapitan keling tu. Punya sedap nasi kandar beratur tu sampai kena baratur panjang untuk mendapatkan sepinggan nasi kandar. Sodap jugak turr. Boleh hilangkan boring tahap melampau.

Ish, boring jugak malam nih. Selalunya kalau tengah-tenagh buat assigment tu boring-boring aku kacau electroboy so boleh hilangkan jugak boring tu. Pada sapa-sapa yang boring time buat assigment bolehlah mengamalkan teknik menggangu electroboy sebab memang best kacau dia. Wahahahahahah :lol: