Jump to content

Recommended Posts

la.. nak download naruto? korang masuk la irc putera.com kat webnet, lepas tu ko tanya la XIMJKLMOPQ ke, Condensor ke, aku ke, mus3na ke..

bukan takat Naruto jek, benda lain pom ada .. smile.gif

aah td kul 7 ade naruto... tekejut aku mase tu baru lepas masak... igt nak tgk tv... bukak2 je nampak naruto.. mule2 nak mengamuk-psl igtkan ade budak pasang dvd naruto kat ps2 aku pastu xtutup... sekali dgr suara org melayu la plak... xjadik nak mengamuk..terus gelak psl mcm celake je diorg translate

Kalau orang yang first time menonton Naruto... mesti hilang minat kot...

Kadar jenaka berkurangan tahap tinggi...

Terutama masa Sexy No Jutsu... masa menonton Subbed punya... punyala aku gelak... sampai ulang tayang berpuluh kali... nanti tengok la pulak Sexy No Jutsu dia dekat Hokage lak...

Aku ni memang tak minat langsung nak tengok Naruto, ntah apa yang best sangat ntah kartun tu, aku pun tak tau.

Tapi bila dah tengok versi BM, rasa syok la pulak. Mana tau, kot² aku ter"sangkut" nak minat Naruto pulak, kena berterima kasih kat geng² alihsuara BM la macam ni. biggrin.gif

NARUTO! 7 mlm kat TV3!

WAHhhhhhhh.......... aku tak tau lak Naruto tayang kat TV3 semalam!

Aku ni tak pernah lagi tengok Naruto siri-siri terawal diorg... happy.gif

Aku malas nak download Naruto dari siri 1... sekarang ni dah 117...

Ruginyerrr...... sob... sob... sob... T_T

Edited by Iruga Nii-San

Aku ni memang tak minat langsung nak tengok Naruto, ntah apa yang best sangat ntah kartun tu, aku pun tak tau.

Tapi bila dah tengok versi BM, rasa syok la pulak. Mana tau, kot² aku ter"sangkut" nak minat Naruto pulak, kena berterima kasih kat geng² alihsuara BM la macam ni. biggrin.gif

Hahahahahahahaha dry.gif

Aku paham... aku paham maksud ko...

*In case aku ditanya balik... apa maksud "aku paham tue"... hurm... korang paham sendirik jer la...

laugh.gif Best la ko nie... biggrin.gif

Edited by Dominant Star

lerrr.. tu nama gelaran ketua kampung leaf village laaa..

mana pegi hokage pertama, kedua n keempat ar?

4th hokage mcm yg si hackerwatch ckp...

1st ngan 2nd dah mati... tapi korg bole tgk skill2 jutsu (sikit2 la) diorg masa 3rd hokage lawan ngan orochimaru (masa tu orochimaru summon 3 hokage utk backup die-1st,2nd,ngan 4th.. tp cuma kuar 1st ngan 2nd je psl 3rd hokage berjaya cancelkan summon 4th hokage).... brape byk perkataan hokage la aku nak pakai...

btw, fyi 4th hokage yang paling terer(kot) antara semua... psl tuh 3rd hokage xcancelkan summon 1st ngan 2nd hokage mase lawan ngan orochimaru... lagipon 4th hokage tu (kalau ikut cerita-manga die skrg baru je abis flashback mcmmane kakashi dpt sharingan) mmg semua org dr kg ninja lain takut sampai kuarkan arahan-kalau terjumpa ngan "konoha's yellow flash"..cepat2 larikan diri psl mmg xde sape bole kalahkan die... die mati pon sebab jutsu yang die pakai utk seal kyuubi tu mmg kene sacrifice nyawa senirik.. psl tu jugak 3rd hokage mati-sbb dia guna seal jutsu yang sama... kalo x mesti derang idup lagi

kalu x caye bole bukak sini

Edited by aRmsTer

weii.. sambungan Naruto Manga akhir bulan Januari ni nanti, Naruto dah 15 tahun ker atau still 12 tahun lagi..!?? lagipon, dalam cerita dia, kena bertemu semula selepas 3 tahun kan.!?

dan juga, Naruto merantau dan menjadi anak murid tetap Ero Sennin [Jiraiya] (kehkehkeh)... nanti mesti Naruto juga kuat macam 4th Hokage sebab lagipon Jiraiya juga yg menjadi sensei kepada 4th hokage dahulu.. mungkin Naruto juga akan digelar sebagai Kanoha's Yellow Flash.. ataupon mungkin lebih dari itu since dia mempunyai cakra Kyubi (9tails demon fox) cakra yang paling kuat antara semua cakra... tak terlawan.. pehh.. mesti Naruto menjadi Ninja yang paling power dan cita² menjadi Hokage tercapai.. yay!!

tak sabar aku nak nengok Naruto dewasa, semakin tinggi dan mungkin semakin hensem... biar Sakura terpikat kat Naruto plak, dan Naruto plak tak layan Sakura.. hahahaahahah... padan muka sakura.. pastu plak nak nengok camne muka Hinata yang minat kat Naruto.. mesti Hinata dah lawa.. heeee .. then, muka Sasuke plak dah jahat giler, macam muka orochimaru agaknye, takpon macam Firaun... lagipon Sasuke ni memang dah gila... hahaha..

janganla dia buat muka Naruto macam bodo gak.. kecewa aku.. sob sob..

Edited by QRi0

sad.gif pasal NAruto Tv3 tu, kalau Hokage jadik Akagi tu takper lagi, ni ada ke 9 Tails Fox tu jadik Serigala Jadian? werewolf ke? gila apa, kan ke FOX!! bukanya WOLF! gila ah!! dry.gif
Mungkin mereka tak tau mitos/dongeng orang Jepun pasal 'musang berekor 9' ni. Mungkin sebab mereka anggap bagi orang yang menggunakan bahasa Melayu (macam aku ni), 'serigala' bunyi lagi ganas (dan memang lagi ganas pun) daripada 'musang', tambah pulak kalau 'serigala jadian', lagi la ganas bunyinya. Kalau setakat 'musang' tu, aku (dan mungkin kebanyakan orang) akan terbayang 'binatang yang mencuri buah di dusun atuk kat kampung'. Maka berlakulah 'localization' dalam alihsuara anime tu... laugh.gif

nk bg ganas...??? hihihihih!!!~ camtue kena letak citer naruto nie jadi 18SG laaa jawabnye... huhuhuhu!!~ sampai fox pun nk tukar jd warewolf... laugh.gif

aku rasa kan.. bagi sesapa yang belom pernah nengok Naruto, then tengok plak Naruto kat TV3 tu.. pehh.. berjanggut ler .. jenuh nak menunggu sambungan dari episod ke episod sebab Anime Naruto ni banyak tentang flashback dan cerita keterangan tentang penggunaan chakra jer.. lebih kurang cam 'pok pek pok pek then tetiba bersambung'.. pehhh... baik download Torrent file jer.. yang terbaik torrent ANBU& Aone punya.. download jer macam aku.. sampai sarat HD pc aku.. sob sob.... dari jenuh nak menunggu sambungan ker sambungan.. kalo TV3 tayang Naruto tiap² hari takpe gak.. hehehehe

lagipon sama macam Manga dia.. tapi Manga dah tamat untuk Part 1 dia.. then akan bersambung part 2 pada 31 january ni..

Anime on-air kat TvTokyo lak dah masok episod 118.. ikut dalam Manga, lebih kurang chapter 198-199-200 rasanya..

berjanggut betol ler nak tau kesudahan Naruto ni.. mentang² ilham dari Dragonball.. poyo tol.. sampai aku tua macam Sarutobi(3rd Hokage) agaknye baru NAruto ni habis.. LOL laugh.gif

Mungkin mereka tak tau mitos/dongeng orang Jepun pasal 'musang berekor 9' ni. Mungkin sebab mereka anggap bagi orang yang menggunakan bahasa Melayu (macam aku ni), 'serigala' bunyi lagi ganas (dan memang lagi ganas pun) daripada 'musang', tambah pulak kalau 'serigala jadian', lagi la ganas bunyinya. Kalau setakat 'musang' tu, aku (dan mungkin kebanyakan orang) akan terbayang 'binatang yang mencuri buah di dusun atuk kat kampung'. Maka berlakulah 'localization' dalam alihsuara anime tu... laugh.gif

Well... nak buat macam mana kan... dah memang musang dalam Naruto tue... dry.gif

Anyway... ganas - ganas buat aper??? Kan sasaran tv3 nie kekanak... entah lah... ph34r.gifrolleyes.gif