Jump to content
darkstar

Rosnah Mat Aris Hina Nabi

Recommended Posts

penonton tu apsal tepuk tangan...nampak sangat suka dengan statement rosnah tu..

penonton pun bangang skali..... :angry:

patutnya baling jer kerusi....

Bukan nak defend isteri Nabi Muhammad.

tv3 patut buka mata!

Inilah mentaliti artis2 malaysia ni..apabila si dangkal mengeluarkan kenyataan yg bukan dalam bidang kepakaranya..

saya hairan betul dengan orang melayu sekarang ini, suka sangat warnakan rambut. tak elok lah macam itu.. skin color tak match at all... nampak sangat buruk.

semua ini....... saya gelarkan, westerness wannabe...

umat islam akhir zaman nih..

mmg mudah lupa diri..

tak peka ngan isu2 sensitif mengenai agama..!!!

betul tu, x peka ngan isu agama, tetapi kalau artis top kena kutuk, macam2 ler kawan2 artis ni nak backup..klalau bab nie, tau plak depa nie sensitif...

dunia akhir zaman, golongan artis disanjung..

tak sangka ader gak orang rekod siaran tu siap masuk lam u tube... aku nak copy le dari u tube tu sajer je nak wat koleksi... bukan mudah nak dapat adegan cam ni... hihihihi...

awat la punya bangang sgt ntah... <_<

x sedar diri ke...diri 2 dah brumur!!bnyk2 kan bertaubat..

aku sndiri x suka tngk dia brlakon..bagus sgt rekod dlm uTube..biar semu orng tngk gelagat artis sorang nih.

*klu aku jd penonton dah lama dah SOUND* :angry:

tak sangka ader gak orang rekod siaran tu siap masuk lam u tube... aku nak copy le dari u tube tu sajer je nak wat koleksi... bukan mudah nak dapat adegan cam ni... hihihihi...

ade ker?

share link ah..

aku mase die wat kenyataan tu x tgk ar..

dengar2 cerita dr mulut org jerk..

tak sedar diri si artis tua kutuk ni...diaorg artis2 ni slalu wat statement bodoh2 mcm ni...

tak sedar diri si artis tua kutuk ni...diaorg artis2 ni slalu wat statement bodoh2 mcm ni...

die ingat klaka ar tuh..

wat statement bodoh utk dpt populariti murahan..

bangang sgt2 artis zaman sekarang.. :angry:

ade ker?

share link ah..

aku mase die wat kenyataan tu x tgk ar..

dengar2 cerita dr mulut org jerk..

watpe nk tgk...

xyah wt koleksi..buat sakit hati je..

serius aku ckp..kalo aku jumpa minah tua tu depan aku mmg aku nk lempang je dia..

tula..kalo mulut dh biasa ckp kotor2..lama kelamaan xdpt nk cover dh..mesti terlepas ckp punyer.. -_-

ape yg kita leh wat dari minah tua ni..kita amik je la semua ni sbg pengajaran..

lemahnyer Islam di mesia sb org leh hina nabi n keluarga baginda tp kita xleh nk wat ape2 hukuman kt org tu..

sedey.. -_-

kalo cmni sape2 ad niat xbaik leh la wat..masuk tv, wat kenyataan hina agama..pastu besok masuk paper mintak maaf sambil senyum cm kerang busuk..

senang btol mesia ni.. -_-

Edited by roronoazoro

mase ari ahad tu aku tgk kat melodi rosnah mat aris buat pengakuan dan mohon maaf kpd sume..dia ckp dia xbermaksud nk hina nabi....siap nagis2 lagi...itu laa lain kali ckp bertapis sket..jgn main lepas jer..karang bile dh jd isu baru sibok nk mintak maaf..

pikir dlu sblm ckp :angry:

makan bole apa2 sajer, tp cakap jgn sebarang cakap....

silap2 ari bulan.... maut!!!

KESIAN ye ! Mungkin dia tu dlm keadaan yang terumbang-ambing antara dunia dan akhirat. Sama-samalah kita berdoa semoga Tuhan akan memberikan hidayah kepadanya. Juga mereka yang terlibat dalam ISU ini. Yang susahnya tak sapapun bulih cerita masa sebenar keadaan seseorang tu dekat nak hilang nyawa. Kalaulah macam tu saya rasa si rambut merah tu akan bertukar wajah serta-merta. ENtah-entah malam tu dia mimpi macam2 agaknya.

Apa-apapun tak apalah asalkan ada ALASANnya. Tapi hakikat sebenarnya. Sendiri tanggunglah Cik ROSNAH. Lain kali cermat sikit. Kembalilah kepada ajaran sebenar. semoga kita akan beroleh kesejahteraan di dunia dan di Akhirat.

Edited by S2088

sape tuh... aku jarang tengok tv... ko kasi gambar aku nak tengok camner rupa org tua tak sedar diri ni

baik ko tak yah tgk org tua nak mampos tu.dah la rambut color,hodoh lak tu.keturunan sape ye?

betul tu, x peka ngan isu agama, tetapi kalau artis top kena kutuk, macam2 ler kawan2 artis ni nak backup..klalau bab nie, tau plak depa nie sensitif...

dunia akhir zaman, golongan artis disanjung..

tak yah back up2.mmg patut "dmampuskn" org cam ni kat bumi Mesia ni.

KESIAN ye ! Mungkin dia tu dlm keadaan yang terumbang-ambing antara dunia dan akhirat. Sama-samalah kita berdoa semoga Tuhan akan memberikan hidayah kepadanya. Juga mereka yang terlibat dalam ISU ini. Yang susahnya tak sapapun bulih cerita masa sebenar keadaan seseorang tu dekat nak hilang nyawa. Kalaulah macam tu saya rasa si rambut merah tu akan bertukar wajah serta-merta. ENtah-entah malam tu dia mimpi macam2 agaknya.

Apa-apapun tak apalah asalkan ada ALASANnya. Tapi hakikat sebenarnya. Sendiri tanggunglah Cik ROSNAH. Lain kali cermat sikit. Kembalilah kepada ajaran sebenar. semoga kita akan beroleh kesejahteraan di dunia dan di Akhirat.

mmg betul..pandai buat pandai tanggung.kat dunia ni berlambak pusat beljr ilmu agama...peluang t'buka luas..anytime,anywhere.p'soalannya..nak ke tak nak...

klu hidup dah dkuasai nafsu ammarah tak b'bau syurga wei...

aku rasa org tua ni :wacko: xder laki nk jaga&bimbing die pasal agama tu yg jd gitu....kesian2x.

aku pun rs cam tu..takde org nak p bimbing dia...apa kata ko je la jd husband dia..blh?

cuba tanya minah tu... dia sembahyang cukup tak..

aku tak sangka ada ke penonton... sersengih cam... cipan.. ish.. takder ke nak Istifar ker

Edited by Navigator®

aku tak sangka ada ke penonton... sersengih cam... cipan.. ish.. takder ke nak Istifar ker

ini menandakan pendidikan agama makin kureng meresap dlm jiwa org kita :wacko:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...