Jump to content
zsuperxtreme

Download Game Kelab - Arena Pahlawan Online !

Recommended Posts

bagus ada asas untuk Online gaming , tapi aku tengok Online game tak best bila "Gamenye takbest dari segi graphic and gameplay "

zsuper aku cadangkan ko.. praktikkan lagi buat Offline gaming , sebab game online biasanya memerlukan jalan cerita yang luas . mungkin FUN main sebab berinteraksi dengan orang luar tetapi mudah jemu bila tak ada RACE .

cuma pendapat ,

Edited by Navigator®

Ok persoalan ye navigator (Buat apa buat gameplay tapi backbone game tak reti)... so buat backbone dan upgrade, pastu baru la buat game-play... sebab sekarang nie kita kena ada technology dulu, kepakaran, baru boleh start buat game play.

ARENA PAHLAWAN (BUILD 08) UPDATE

PLATINUM UPDATE
Sila download yang baru nie, ada banyak perubahan, especially critical bugs dan map environment. Character tunggu vib design.

DOWNLOAD : Arena_Pahlawan_08.zip [7.94mb]

SCREENSHOT LATEST UPDATE

Platinum login

About, kalau nama korang takde kasi tau

Ada function kasi tau yang server tak boleh capai

Shot

Enjoy

Dah ada update ye.. perlu donload lagi lah nie yek. Wahh.. dah ada scene yang cantik dah dalam tu. Tahniah ZX, usahakan lagi untuk refurnish bagi lebih cantik dan menawan. Silap2 haribulan, buleh keluar dalam preview Majalah PC nie....

pergh ..bole tahan lawa login screen dia . :wub: .. hehe ape kata rumah tu buat ruang bole masuk dalam .. bole camping :lol::P

edit: server down?

Edited by hampeh

Aku dah dapat cara nak simpa data. So lepas nie update yang akan datang, korang boleh tengok score korang dalam website...

mengenai lag tu, bila ada 1 user network slow, habis satu team jadi slow... jadi aku akan find out camne nak separate.

Aku dah dapat cara nak simpa data. So lepas nie update yang akan datang, korang boleh tengok score korang dalam website...

mengenai lag tu, bila ada 1 user network slow, habis satu team jadi slow... jadi aku akan find out camne nak separate.

adakah ini masalah yg aku hadapi?

Klau kitorang main dalam server ko..tetiba ada satu user line dia lembab. Satu team la jadi lembab yer?

bila aku masuk server ko memang susah aku nak gerak...gambar tak cantik. Kadang-kadang awan ada kat bawah plak.

Klau host PC sendiri memang laju..Takde problem pun. Gambar jauh lebih cantik.

Cayalah dah makin menarik game ni..

Bugs report:

Dari segi camera view:

- Cuba jalan ke belakang langgar dinding rumah mesti nampak dalam rumah tue

- Cuba jalan ke belakang sampai ke hujung map.. Karektor terus sangkut..

Erm standard la tu powerabu, biasa server - client nie akan communicate... kadang2 network tak cantik, pastu data yang dihantar pun tak sampai... jadilah looping dan heavy....

So aku akan find out camne nak pastikan 1 user problem tak efek user lain. takpun kalau user tu problem, aku disconnectkan je... so dia boleh try login lagi...

Kalau main kat pc sendiri jadi host memang laju... tambah2 ko main 1 LAN... memang lajulah... 100 orang masuk pun tak efek ko punye speed... hehehe.

Hehe aku pon silap bagi reports.. Bukan camera view tapi takde dinding.. :D

Yang collision rumah ko tu belum siap lagi ker?? Rumah tu tak boleh jalan kat bawah walaupon ada aid ko letak kat bawah rumah.. Tangga rumah takleh naik.. Ingatkan nak masuk rumah tengok ada anak dara tak dalam tue.. Hehe.. Hajat tak kesampaian..

zsuperxtreme..besh ah ko..

name haku ade kat beta tester tuh..

aku td gi lowyat..

x dapat jd antara yg terawal main game ko neh...

pepehal..aku tgh donlot nih..

x sabar nk try..

huhuhuhu

:lol: