Jump to content
joetbg_x

Portable Antivirus

Recommended Posts

xDe New VdF LaGi La Kan?

sTiLL VDF YaNg Ni eRk : 1.5.318 :huh:

blum lgi kot...

agknyer mr.altenator busy kot... ada projek nak buat s/ware bru agknyer kot...

tahniah... kepada bro alternator..

:lol:

masalah kanoha (sbenanya nama lain - kahona) aku dah setel..

Av Portable nie berjaya mengesannya...

Tahniah skali lagi.. leh aa aku sambing keje aku..

lalalalalala

entah-entah dier tengah kering kot....

wei saper2 yg kayer 2 tolong mr.altenator DERMA DERMA DERMA

PAV best sebab boleh detect banyak virus yang AVG xleh detect..........tahniah dan terima kasih kepada sesiapa warga PUTERANIANs yang perkenalkan.........

apa perkembangan terbaru PAV ni??

alternator tak nak komen ke?? :unsure:

aku rasa dia busy sesangat tu.. mungkin kena stay kat tempat keje dia kot utk buat software baru rasanya tu.. tu pasal xde update terbaru... mungkin projek besar-besaran tu .. kita tunggu je .. PAV di boleh maju lagi dan mendapat pengiktirafan... kita kasi gegar gegar !!! kan dunia nie dgn antivirus buatan MALAYSIA >>>

Edited by DSecure

rasa mcm forum utiliti n sekuriti ni tak best je sejak bro alternator menghilangkan dirinya...kemana la agaknya bro alternator ni..

Aku rasa Bro Alternator pergi mengembara menuntut ilmu virus ni kot...lol

Sambil cari definition terbaru virus ni...

Lepas tu baru muncul ... macam cite Naruto la pulak ..hehehe

PAV Comes Back...

rasa mcm forum utiliti n sekuriti ni tak best je sejak bro alternator menghilangkan dirinya...kemana la agaknya bro alternator ni..

Tak boleh salahkan Alternator kalau standard forum U&S turun, saya pun perasan standard dah jatuh mendadak, banyak thread yg tercemar. Sbb tu kalau korang perasan saya pun dah jarang jenguk forum ni.

aishe...bagus la pulak PAV nih..ala..mana bro Alternator nih..aku nak ucap tahniah n bagi semangat lagi nih..takpa aku percaya dia sedang bertapa menupgradekn PAV nih...apapun, truskan usaha anda bro..kami disini setia menanti....echewahh..

Kasi up balik thread ni....

Dah lame sgt menyepi...

Xde apa2 berita/update dari alternator ke??

Skrg dh makin byk virus baru meliar....

p/s : rasa sunyi plak bro alternat0r xde... :unsure:

ye r.dh lama gak bro alternator xda ni.

ada 2 bulan x dia xda.

sesape p panggil dia join forum blk r. :P

Dah dua bulan lebih kawan kita si alternator tak jenguk putera.com dan PAV pun dah hampir 3 bulan tiada sebarang update!

Jadi aku rasa macam ada yang tak kena aje ngan kawan kita ni... knapa lama sangat tak masuk putera dan tak update PAV dia...

Aku harap kalau ada sesiapa dalam putera ni yg mengenali dia dgn rapat, ada no. contact dia ke, hubungilah dia, tanya khabar,

sehat ke tidak, cukup makan ke tak... ni dah masuk page 18 semua orang dok tertanya2... khabar angin pun keluar itulah inilah...

tak sedaplah macam ni...

Sekali lagi aku harapkan sesiapa yg boleh contact dia [alternator] cubalah risik2 kot dia ada masalah besar ke yang memerlukan

sokongan padu dari kita semua warga putera.com! Even kalau dia tak perlukan sokongan, KAMI kat putera.com akan tetap memberikan sokongan [moral dan material jika perlu!] pada dia!!

Dah dua bulan lebih kawan kita si alternator tak jenguk putera.com dan PAV pun dah hampir 3 bulan tiada sebarang update!

Jadi aku rasa macam ada yang tak kena aje ngan kawan kita ni... knapa lama sangat tak masuk putera dan tak update PAV dia...

Aku harap kalau ada sesiapa dalam putera ni yg mengenali dia dgn rapat, ada no. contact dia ke, hubungilah dia, tanya khabar,

sehat ke tidak, cukup makan ke tak... ni dah masuk page 18 semua orang dok tertanya2... khabar angin pun keluar itulah inilah...

tak sedaplah macam ni...

Sekali lagi aku harapkan sesiapa yg boleh contact dia [alternator] cubalah risik2 kot dia ada masalah besar ke yang memerlukan

sokongan padu dari kita semua warga putera.com! Even kalau dia tak perlukan sokongan, KAMI kat putera.com akan tetap memberikan sokongan [moral dan material jika perlu!] pada dia!!

Tu la...

Aku p0n rasa mcm ada something je...

Kalaup0n bz sgt nk build system/ada apa2 kerja kt luar ke xkan la smpai 2 bulan br0 alternator terus menyepi n lupakan Putera mcm tu je...

Adeeh...klu ada br0 alternator tntu meriah...

Ada sape2 yg tahu prkmbangan br0 alternator x?

Xde apa2 update p0n lagi...

Mesti ada something yg menyebabkan bro alternator menyepikan diri ni...

sesape yg kenal rapat dgn dia tolong bgtau pekembangan dia skrg ni..

ape cerita dia skrg??

Ni post beliau pada 25 March 2007

" Untuk maklumat semua Portable Antivirus sedang dalam proses pengubahsuaian interface, coding, penstrukturan semula dan pengemaskinian website... pengubahsuaian ni mengambil masa sekurang-kurangnya seminggu atau lebih... ianya akan release dengan versi 1.6 BETA... harap semua jauh lebih baik dari sebelum ni... bila dah ready aku umumkan nanti... "

Ni post beliau pada 25 March 2007

" Untuk maklumat semua Portable Antivirus sedang dalam proses pengubahsuaian interface, coding, penstrukturan semula dan pengemaskinian website... pengubahsuaian ni mengambil masa sekurang-kurangnya seminggu atau lebih... ianya akan release dengan versi 1.6 BETA... harap semua jauh lebih baik dari sebelum ni... bila dah ready aku umumkan nanti... "

tp ni dh lebih 2 bulan ......mcm mane ni