Jump to content
Arool

Tekken

Recommended Posts

sowi la geng.aku sibuk betul skang ni.jgn la camtu,sape lagi yang nak meriahkan tekken ni.share-share la segale tektik yang korang tau,bukan sekadar nak belagak je.pada aku,selagi korangbelum jumpe 1 by1,belum taulagi sape lagi handal.kalau aku ade mase aku join la korang. :P

aku ni dah take mase nak main game lagi...balik keje penat ...siang hari wat benda lain...ps2 aku pon dah berabuk..nak taknak main game kene korbankan mase tido skit..

Weh ultimatesezz, ps2 ko berabuk?

Jual la kat aku..

Takder la aku abis duit main kat arcade lagi..

Kalau ikutkan duit yang aku dah habis kat arcade, aku rasa dah bleh beli ps2 baru kut..

hmm maaf la Bryan..ps2 aku ni tinggal satu jer..sayang la..takper ko main jer kat AC...

bulan lepas baru jer jual ps2 gemuk aku skang tinggal satu ..hehehe

Btw, kat KL skang nie tak lama lagi ada Tekken 5.1 Tournament.

Aku rasa aku nak berhenti blaja wavedash dulu.

Aku nak tumpukan utk bryan aku utk Tournament nanti.

Hari Jumaat lepas, ada seorang Heihachi player dari Singapore, nama kad dia Evade <Launch+>

Power giler laa....

Bryan aku kena belasah gila2 dengan dia sampai tak boleh bangun!!

Wahahahhaa!!

Budak2 kat sini semua tak boleh kalahkan dia.

Sampai 58 streak wins!

Takder sapa boleh kalahkan dia langsung.

Bryan aku dah cuba paling best, tapi aku langsung tak boleh sentuh dia.

Last skali aku guna Lee, baru bleh menang.

Pastu dia tak masuk dah dan terus balik singapore.

Bila aku selidik, rupanya dia tue Leader kepada Launch + clan.

Launch + clan nie terdiri daripada semua player2 yang handal2 serata Asia..

Malaysia ada 3 orang dalam clan nie, Darkstep(Kazuya), victorlaw(Deviljin) dan Alterfx(Deviljin)..

Singapore pun ada tapi tak ingat nama.

Australia plak yg aku ingat ada sorang nama Catfish(Kazuya).

Indonesia ada sorang nama Mr. Kula..

Brunei pun ada sorang..

Evade nie ketua diaorang lah..

Patut terror nak mampuih...

Bryan aku memang tak boleh wat apa2..

Camana nak masuk tournament nie?

Aih.

Edited by bryan

mak aih..ko lawan sampai pringkat international..tabik la kat ko..aku pon main masih kat street and plaza demo saja ..tapi ko dah jauh sangat..tabik kat ko bryan..aku doakan semoga skill ko bertambah dan ko leh kalahkan leader tu..

mak aiii smpai peringkat international ko main tekken nie....perh terer gile ko!!! ajar sket skills nie kat aku....slalunya korang main game arcade nie kat mane erk???? leh aku jonit skali :)

aku main arcade consol system ps2 kadang2 aku main pakai arcade stick..selalunya pakai joystick jer....nak join??? moh la mai kampung aku..kat johor..kekadang aku main kat plaza kat jb gak..kalo ko nak lawan yang power pergi la lawan bryan tu.hehehe...aku ni tak power pon.

gile nak lawan bryan tu....hahaha :lol: itu dah tahap pro tu...aku pon bkn power sgt cume boleh laa sket2. ko main ps2 ye...tp kat ps leh berlatih wat power kan???

ye la...aku main ps2 selalu main sorang sejak kebelakangan ni..takder rivaly..maklumlah aku ni baru pindah rumah ..belum ade kawan2 yang kaki game nak main sesama...

Huishh.... dah lama rupenya thread nie sejak 2004 lagi, sekarang 2006 nak masuk 2007... kalo ikutkan perguruan sbenar, maybe dah jadi pakar kung fu korang semua nie. Lama betul yek... pasal tekken nie, dah sekarang pun ada PS3, grafik tambah lancar. Tekken pula dah capai tahap grafik paling kemas dan licin sekali selaras dengan teknologi yang ada.

Dulu aku pun pemain tekken gak, tapi dah bertahun tak pegang joystick nie skill dah tumpul. Watak paling aku suka dulu... Gon... hehehe.

gon tu ultimate beb...aku pon sama..tapi tu versi psx jer..versi ps2 tak ada lagi trade mark gon..kalau nak kenal gon lebih lanjut baca lah komik GON ADVANTURES..

Hari ni aku kalahkan semua lawan aku..aku main tekken tag...hua hahahaha..best siot gandingan TRUE OGRE dan PAUL....

aku turun Angsana hari ni REKOD TANPA KALAH WALAU SATU KALI PON DARI PAGI SAMPAI PETANG..

Hari ni aku kalahkan semua lawan aku..aku main tekken tag...hua hahahaha..best siot gandingan TRUE OGRE dan PAUL....

aku turun Angsana hari ni REKOD TANPA KALAH WALAU SATU KALI PON DARI PAGI SAMPAI PETANG..

respekla kat engko