Jump to content
Sign in to follow this  
anonymous

Tsunamiwang Terkubur Jua

Recommended Posts

Ada yang memanggil saya Bengali, ada yang memanggil saya Cina dan ada yang memanggil saya Mat Saleh kafir. Saya juga dikaitkan dengan pelbagai program-program di Internet ini samada skim cepat kaya, HYIP dan lain-lain lagi. Tuduhan-tuduhan sebegini memang menyedihkan saya dan juga memberi tekanan emosi dan mental kepada diri dan keluarga saya. Semoga Allah membalas perbuatan kamu.

:rolleyes:

Edited by civ3

aku ade 2 benda nak ckp kat sini:-

1) utk akhmal- klu betol anda nak jadi businessman yg berjaya walaupon aku masih x berjaya...kena la tahan maaaa...tu baru ckp je..lum org santau lagik mcm pakcik aku kena...mula2 kena maki2..siap keluarga pon kena..dia sabar jeeee...pastu last2 org tue sihir...sbb tgk pakcik aku still slumber je...last2 pakcik aku dah berubat mamat tue kena balik santau tue..adat la org berniaga akhmal..camner pon aku beli buku ko..dan dpt gak arrr rm40 hasil jual buku tue

2) aku sedih gak tgk org kita nie...nak naik pon kena sound mcm2 oleh org kita sendiri..x tahu la aku..kita tutup periuk nasik org lain..tertutup gak nanti periuk nasi kita...bersama akhmal tue ade staff diorang weii..diorang pon kena stop tue.Tapi ko dah kaya akhmal bagi la pampasan sikit kat staff tue B)

camnerpon usaha ko patut dipuji..thanz ;)

wahaha.. dia bukan nak tutup lah.. dia nak update website dia.. gimik.. :lol:

aik? baru je semalam dia keluarkan kenyataan utk tutup tsunamiwang. sekarang sudah mau bukak balik ka? ayo yo.. lidah bercabang sungguh. Nasib baik aku sempat quote kenyataan dia sebelum ni. Tak sampai 12jam dia dah tarik balik kenyataan tu. emph.. hampeh sungguh.

wahaha.. dia bukan nak tutup lah.. dia nak update website dia.. gimik.. :lol:

hahahaa macam gimik akademi fantasia jerr :lol:

aku ada satu soalan. pernahkah dia muncul di khalayak ramai? atau pernahkah ko tengok muka dia?

tidak seperti azizi ali dan irfan khairi, muka dia bersepah keluar. tapi aku pelik pasal aku tak pernah ternampak muka "akmal" ni

"jualan ebook tsunamiwang dah mencecah lebih RM500,000"

fuh.. hanya menjual buku crap secrapnye.. yang mana ADA part yang diajar di dalam tu perkara perkara yang TIDAK BERETIKA..

makan la hasil tu ... hasil sumpah seranah org..

yang mana ADA part yang diajar di dalam tu perkara perkara yang TIDAK BERETIKA..

Betul tu psychoX..sebenarnya tak isu dengki mendengki..atau nak menjatuhkan bangsa sendiri..bagi aku ....aku bangga kalau bangsa aku berjaya..macam Irfan dan lain-lain..tapi dalam kes "Tsunami" ni yang orang marah sebab tak beretika...ajar spamming..etc..buat iklan bukan-bukan ..too much hype..guna gamabr orang lain without permission...kalau tuan punya gambar tu saman..lagi naya tu.

.guna gamabr orang lain without permission...kalau tuan punya gambar tu saman..lagi naya tu.

jom bagitau orang tu ..wkaakakak musti best dia kena :ph34r:

Eh, bteul ke dia ajar yg tk beretika? La, aku baru cdng nak masuk. Aku baru je jinak2 ngan intenet nie, tgk mcm bestlak program2 diaorg nie, tp sebab aku tkda di msia dn tk buka akaun maybank, kenela tunggu balik msia mula. Apa program yg ajar elok2, halal boleh buat duit??

jual karipap :D insyallah halal.. "Halalan toyyiban"

Makanlah kamu makanan yg halal dan yg baik2.

Mostly program biz kat internet ni akan menyuruh kita membuat spam kat orang.. mcm ako dah berlambak kena kat email.sakit ati pon ada...tp ada stgh2 org yg tak kisah mmg terus join je pastu spam orang srh join masuk bwh dia..

Kalau ko berminat wat la biz jual brg cnth mcm Rezolles buat mall tu..pn ok.

Si akmal tu keje kat rumah je..dia penah wat seminar ke?

Kalau ko berminat wat la biz jual brg cnth mcm Rezolles buat mall tu..pn ok.

Si akmal tu keje kat rumah je..dia penah wat seminar ke?

100% setuju ikut langkah member kita tu...aku memang respek kat rezolles ni...