Jump to content
coisox

Ping Pong Area Serdang/seri Kembangan

Recommended Posts

Wah, ko kaki p.pong yek chicken... sama la cam aku, eish, bila ye kita boleh stroke bersama? Heee...

Td ptg aku pegi loyat, besok pulak aku ada urusan, kalu tak boleh gak turun ue3, kita stroke kat ctu...

xpe la, len kali la... aku pon dah dkt 2 bulan tak pegang bat, aduss, dewan tpt aku keje ni closed pulak,

ni masalag pengurusan la ni, x kasi guna dewan, nak kena buat memo besaq2 nih kat diorang ni, kalu tak

buleh aku jadi tuan rumah gath group p.pong putera kat sini, main free je coz aku yg jaga table sini...

nnti lah bila dah re-open balik dewan ni, aku inform smula... dan jgn lupa, kot2 korang ada nak stroke

kat mana2, bgtau la aku sama, kot2 aku free, boleh ke aku join? Hehheeâ„¢!!! :D

Wah, ko kaki p.pong yek chicken... sama la cam aku, eish, bila ye kita boleh stroke bersama? Heee...

Td ptg aku pegi loyat, besok pulak aku ada urusan, kalu tak boleh gak turun ue3, kita stroke kat ctu...

xpe la, len kali la... aku pon dah dkt 2 bulan tak pegang bat, aduss, dewan tpt aku keje ni closed pulak,

ni masalag pengurusan la ni, x kasi guna dewan, nak kena buat memo besaq2 nih kat diorang ni, kalu tak

buleh aku jadi tuan rumah gath group p.pong putera kat sini, main free je coz aku yg jaga table sini...

nnti lah bila dah re-open balik dewan ni, aku inform smula... dan jgn lupa, kot2 korang ada nak stroke

kat mana2, bgtau la aku sama, kot2 aku free, boleh ke aku join? Hehheeâ„¢!!! :D

wah ko jaga table kat situ yek..ok la bila leh open table?ahad ni aku turun ue3 pagi kalau aku tak kena keja la..kalau ko free turun la tapi sms dulu ape2hal pon..aku pon nak mempelbagai teknik permainan aku so aku kena main dgn otai2 mcm ko baru leh up skill aku..nak main dgn coisok tah bila la,asik x jadi je..coisok pon dah power tu aku dgr dia trainning mlm2..

Ha'ah, dewan kat Darul Quran...

Kat kuala kubu ni, ramai gak aku tengok kaki pingpong, tgh tahun baru ni, ada buat piala penghulu,

mmg ramai rupanya melayu2 yg 'boleh' main ppong kat sini... aku pn kekadang tu join gak set2 veteran

main kat stadium KKB, huhuhu, main ngan veteran ni lain sungguh, diorang bnyak pengalaman,

aku bagi top spin selambe je blok! Jenuh nak ngalahkan diorg... kat stadium tu ada hari2 tertentu diorang main,

open dua table, satu utk stroke [panas2 badan!], satu lagi utk lawan... abis lawan yg stroke td lak masuk...

gitu la diorang main kat sini, disiplin baguih!

hebat korang semer.aku dok maen ngan budak opis aku jek stakat ni petang-petang.tu pun dok kalah jek. kalo maen 3 game . tiga-tiga kalah, kalo maen 5 game, skali jek aku menang.uhuuu

Xpe, pelan2, lama2 jadi sifoo gak nnti...

Aku teringat member aku masa blajar dulu, mula2 tu dia mmg x pandai main langsung,

then bila tiap2 ari main, setahun je kalau tak salah aku lepas tu kira boleh fight la...

dia ni jenis mmg kuat usaha, tu pasai menjadi aje apa yg dia nak... tapi xleh lagi la

nak kalahkan aku.. Hehheeâ„¢!

walaupun thread ni dah lama mati,aku idupkan balik,hehehehe... :lol:

kalo saudara chicken masih ade,aku nak joinnnn woooo main ping pongg kat ue3 tuhhh,

takpun pada sesape yang ade port.ajak2 laa aku nih,aku nak main tapi takde geng daaa...

aiyaaa..takkan bz sampai malam bawak ke hujung minggu bro????

kalo ko ade port,ajak aku ekkkkk... bet,jaring dengan bola aku dah berbungkus sampai berhabuk dahhh..huhu

kalo ko ade port,ajak aku ekkkkk... bet,jaring dengan bola aku dah berbungkus sampai berhabuk dahhh..huhu

salam...

jumpa gak kaki nak main ping pong...kolo ko gian sangat....kat tempat aku nih main pree jer...tapi meja uzur laaa...setakat bole pakai jer...kat dewan org ramai tmn lembah maju, belakang SK pandan indah...aku selau free mlam...weeken ni pun free agaknya...stendet permainan tu setakat reti topspin jer...kolo level ko tinggi lagi, aku rasa tak sesuai main kat sini...kolo betul2 nak main....be my guest laa

016-3946762

Jom... rate dia berapa? Senang ke nak book? Kau plan nak start bila? Kita main every Friday malam nak?

Book rasa senang psl pernah main 2 tahun lps kat sana. Hari biasa tak ingat tapi sabtu ahad klu tak silap siang=rm12.00 2jam, malam=rm14.00 2jam. main sabtu lah free sikit. Jumaat kdg2 balik lewat dr opis takut tak sempat lak.

Boleh start tp masalahnya sya takde member nak join, semua yg minat pingpong tinggal jauh. so cam ne yer? awk takde member lain ke? cari 2 org lagi ok dah, boleh main double.

JOM LAH KITA MAIN KAT SERDANG RAYA. ADA DEWAN KAT SANA. NAK CARI GENG GAK NI.

COISOX,

awk terer ke main? sya ni besa2 jer. amatur jer, tahap main kat pejabat jer. hehe... Last week sya gi tgk kat dewan tu, takde org main, sunyi jer.

aku boleh jek. tapi jadual idop aku tak menentu, so kena arrange betol betol. lagipon skill aku bukannya beginner, tapi bawah beginner..muauhaha.kalo nak maen serius takleh la, kalo nak maen gelak gelak aku on jekk.. lagi keji bat pon takdakk :P

Jom join kita main suka2 kat Dewan Serdang raya.

Huhu, dah almost 2 minggu tak main nih...

Ha'ah, lupa nak kongsi ngan korang...

Ni masa aku main bulan JUN tahun lepas...

Aku tak terrer sangat. tapi takde laa boring sangat kalau nak main ngan aku. Boleh laa nak serve pusing2 skit. Takde laa pukul lurus jek. Dulu wakil sekolah menengah. Tu je laa...

Anamir, tu tournament keh? Alamak.... terrer nye :D Rekod pakai handphone ke? Lawanye kualiti...

Edited by Coisox

Tournament biasa2 jer :P

Tu diorg rekod pakai camera digital aje [Canon PowerShot A540]... okaylah dari amik guna hp...

Dari 5 hingga 7 Mei ni aku kursus kat ILIM, Bangi.

Jadualnya; aku free slps jam 5pm, so ada tak area yg terdekat utk

layan pingpong ni ngan korang??

Huh! hampes tul...

Aku dah siap packing barang, siap punggah simpan dlm

kete member aku yg nak pi kursus sekali ngan aku,

then HP aku berbunyik, 2nd big boss aku call, bgtau

aku x boleh pi kursus yg aku cakap kat atas tuh!!

Pasai org ISO nak dtg dlm minggu ni, aku kena 'gam'

dulu, cari kursus lain lah dia kata!!! :angry:

Adussss, tensionnya, baru je nak lepas 'tension', tapi kalu

macam ni bertambah tension ada laa...

Hehe, besok pagi2 aku akan pergi hospital... mintak MC!

Habis citer!!! :P

Blog pun blog lah, aku xde tempat nak luahkan isi hati aku masa tu! :P