Jump to content
MADReaLJL

Emel 30gig

Recommended Posts

weh korg skrg nih ade email 30gig wooo..

dekat 15 kali gande gmail..

tp nak sign up still kene invited

erm tp still beta test lagi

sini hah

ganasnye 30gig, x beragak tul

space banyak-banyak pun nak buat apa? akaun yahoo dan gmail pun baru guna skit jea....nikan 30GB...huh.... unsure.gif

daripada diorang buat e-mail space 30gb baik buat file hosting free 30gb lagi best ! smile.gif

yeah!! aku sokong tu.. tak ada sapa nak hantar kat admin dia ke.. suruh wat free hosting hehehe

salam raya dari aku buat semua warga putera.com

Tak tahu la aku buat masa ni aku rasa apa yang yahoo, gmail bagi pun dah cukup untuk aku. itupun tak sampai 2 persen aku pakai.... Satu lagi email provider ni masih baru..entah-entah tahun depan dah lenyap....bagi aku gunalah email provider yang reliable macam yahoo,gmail hotmail ke..sebab setakat ke hari ni...email yang kita dah register lima tahun lepas masih ada..tapi nak try apa salahnya..gasak jer ..bukan kena bayar pun. biggrin.gif

Tak tahu la aku buat masa ni aku rasa apa yang yahoo, gmail bagi pun dah cukup untuk aku. itupun tak sampai 2 persen aku pakai.... Satu lagi email provider ni masih baru..entah-entah tahun depan dah lenyap....bagi aku gunalah email provider yang reliable macam yahoo,gmail hotmail ke..sebab setakat ke hari ni...email yang kita dah register lima tahun lepas masih ada..tapi nak try apa salahnya..gasak jer ..bukan kena bayar pun. biggrin.gif

aku suke pakai gmail..walaupon aku x login 7bulan dlm gmail tu akaun aku tetap aktif xmcm hotmail baru 3 bulan xlogin da deactive...aku kat gmail simpan tutorial n tips2 pasal pc hehe senang utk buat rujukan

aku pon nak

kingotromen at gmail.com

thanks in advance!!  biggrin.gif

Aku dah bagi dah...

check dalam email

Email30 GIGS

4 invites left

Sape-sape yang dah dapat invite tu jangan lupa bagi kat orang lain sama...

Edited by antukecik