Jump to content
Nor Arisham Bakar

Gathering 2005

Recommended Posts

Tgh pikir..kita nak buat gahthering 2005 bila...kalau date biasa 25th Disember, 2005...any idea?

p/s when u got lots work to do..with only 2 hands..well, u busy then !

ok jugak tu....aku pn baru lagi kat putera.com nie...buleh laa knal geng2 putera ngn lebih dekat......kat mana nak buat???

aku mmg dah lama kat putera niss...tapi blm penah pegi gath..harap2 kali ni leh join larr..cuma harap lokasi adalah tpt yg senang aku nak pegi....

Tgh pikir..kita nak buat gahthering 2005 bila...kalau date biasa 25th Disember, 2005...any idea?

p/s when u got lots work to do..with only 2 hands..well, u busy then !

Tarikh yang amat sesuai...

Kalau ada kesempatan ku mesti pergi... biggrin.gif

bagus gak tu...lagi pun krismas n hari ahad...esoknya cuti hehehehe...

kat mane nak buat...harap2 x jauh la...kalo jd this is my 1st gathering... biggrin.gif

Cadangan aku, hermm...kalau kat Bukit Tinggi, Bentong camana?

ako pon

buat online skali tau

Edited by C-Fu

hurmm...nie best nie...

akoo xsempt nk pegi gath last year....so, taun nie akoo nk pegi n will be my 1st gath....

klu jd gath nie & tmpt gath yg sng yg bley akoo pegi...mmg confirm akoo akn pegi....

...so, kt mane tmpt die??

wat kat tempat yg byk fasiliti...cam meja pc...plug soket yg byk...tempat yg luas...networking...sbb cam hari tu...kelam kabut skit tp enjoy...wekeke...

kalo tempat haritu pun ok gak...

point yg penting...luas and open air...

satu lagi...kena konfirm dulu bappa set pc yg nak gune...takut jd cam kes dulu....ada cpu tp tak cukup moniter...tak cukup extension soket....aku bawa pc pun tak gune....letih nak gantung kat leher....

ish ish ish...tp mmg enjoy la dulu...dpt kenal ramai member....

25 disember mmg sesuai sbb...25 desimber hari ahad...esok nye lak bercuti tuk kolek hadiah krimas...ho ho ho merri krimas....wekeke....

lupe lak...tempat yg sentiasa ada minuman n makanan....baru layan....

***nampak gaya nye leh lepak kat cc abg shanai lagi le....wekeke...

Edited by paan_lee

ha. buat la kat memana pun janji dalam malaysia. seperti tahun lepas insyaAllah aku datang. kalau c-pu datang gath kali ni memang aku bentang karpet merah dengan paluan kompang + brass band sekali. tupun kalau dia datang la kan kan kan..

ohkohkhkoohk

anyway, macam amoi paan lee kata, kalau nak buat LAN game macam tempohari pastikan ada meja yang luas dan cukup. jangan macam haritu rugi je ada 3-4 cpu tersadai kat atas lantai.

hokkhokhokhokhohokohkoh

Yup...

Aku rasa, apa kata kalo setiap 25 Disember dijadikan acara tahunan untuk Gathering Putera.com/net. So, everibody aware hari tuh adalah Hari Putera.

Pasal lokasi, kena diskas la. Mcm yg lepas kesian ngan pc2 yg tersadai. Main game pun kena kepit lengan tuh. Sempit kot.

So, buat la aktiviti yg lebih menarik kali nih. "Hangaroo" tuh pun dah kira fun,

kalau c-pu datang gath kali ni memang aku bentang karpet merah dengan paluan kompang + brass band

hohoho... tepung tawar ngan air mawar tu jgn lupe..

kalau nak ikutkan memang nak carik tarikh lain sebab tarikh macamtu musim mengawan (orang buat kenduri kahwin).

macam tahun lepas jugak ramai sebenarnya yang takdapat hadir sebab ada kenduri kawin. aku pun sebenarnya taim tu ada jugak kenduri (kawan punya kawan) tapi sebab tak kenal pun aku tak pegi. baik aku pegi gath lagipun aku tak penah pegi pun gath sebelum tu.

kalau buat kat kk, aku bleh tempah padang merdeka.. satu padang korang punyer.

kalau buat kat kk, aku bleh tempah padang merdeka.. satu padang korang punyer.

Hahaha.. beria-ria sungguh Ancient One nak bawa gath ke KK. Kalau boleh support tiket pegi balik KLIA - KK aku pegi la kot.. ahaks... laugh.gif

Aku follow je plan korang, kalau tiada aral lintang, aku join. Kalau jadi, kira ni first gath aku la... sebab aku pun baru setahun jagung di putera.com ni

kk tu kat mana...boleh tunda hari lain boleh tak, 25hb tu.. hari adik aku kawin ahhhh

boleh ahhh....plezzzzzz... sad.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...