Jump to content
Sign in to follow this  
C-Fu

Takde Ke Sesape Kat Ostolia?

Recommended Posts

ape la... sad.gif takkan takde kot...

jahat tul orang2 kat situ buat panggang kanggaru.. mentang2 kat situ banyak ternak menatang tu.. kesian...

bukan banyak kangaru. tapi banyak beruk.

beruk beruk bermasalah memang banyak duduk kat australia tu.

tengok jela salah seko beruk mesia yang kena campak dengan mak ayah dia ke ostolia tu buat kat SINI

aku biar dulu kasik admin tengok perangai beruk yang bagi pandangan mata dia berguna untuk putera.com sebab dia banyak contribute pisang pisang dalamni. kalau admin kata tak jadi masalah, maka tak jadila masalah apa apa.

+ tambahan

aku set topik tu UNAPPROVED supaya orang tak nampak perangai beruk pujaan ramai dalam putera ni. biar admin yang decide. kalau admin rasa dia nak bela lagi beruk ni, kita akan terus membela la.

Edited by azuan

yer ker tak best n banyak beruk ngan kenggaru,,kalo kengaru tu beh gak leh la tumpang dianyer poket cam doremon tu,,eh bewok ade tak kat sana,,kalo ko balik mesia bungkus bewok ostalia 2 ekor erk...

ko dok kat Brisbane ke c-fu?...

mungkin hujung tahun ni aku ke Perth nak jengok anak buah aku kat sana. dah setahun mak bapaknye campak dier ke sana. ntah apa dibuatnya kat sana, study ke?

jangan jadi beruk udah la.

Edited by gamers

nnt laaa....

akoo g sane....

tp ujung taun depan laaa....

huhueee.....

gi wat umah @ haji lagi byk pekdah.. ramai lg geng kan.. nk jumpa org seme ada seluruh dunia lg...

p/s; oopss lupa plak kokonfiusan antara bangsa aK0 ni agama apa... laugh.gif

Aku tengok dalam filem MR. CENDERALELA2 kat Ostolia banyak biri2.

Betul ke?

kalo ko nengok VCD cindirella yg pirated....maka tempat kat ostolia yg ade biri2 tu semua tipu2 belaka....kalo yg original ade logo TULEN lagi.......maka apa yg ko lihat kat dlm VCD tulen tu semuanya tulen belaka.......... laugh.gif

[OSTOLIA? ostolia tak best la...kalau japan ker, new york ker ok gak!!!

ostolia la besh...aman je diri ini bile nampak mak kanggaru bawak anaknya dalam poket

tapi yang tak bestnye kat sana, barang2 performance kereta murah2 kat sana, macam2 brand...kalo banding kat malaysia ni.

ostolia aku xpenah pegi...australia aku penah pegi...nak nengok awek aku...last2 dia ngan jantan lain pulak...so aku balik...tamat cerita...

[OSTOLIA? ostolia tak best la...kalau japan ker, new york ker ok gak!!!

aku tau pingu nak gi New York nak hek2 bgn tinggi kasi runtuh ek..hehehehehe teruskan usaha murni ko tuh..

Ostolia nih kat benua mana? MAS ada x fly sana? Izuardi si Spenderman pun ckp xde dlm google earth..Izuardi da Neo cuba ko masuk dlm matrix n cari Ostolia ada x? hehehehehehe

NO OFFENSE biggrin.gif

Ronggengg? amender tuh?  huh.gif

Sejenis tarian gelek punggung dan tumit kaki 360 darjah. Kat Ostolia x tarian tu. Exlusif kat Malaysia saja yang ada. laugh.gif

Sejenis tarian gelek punggung dan tumit kaki 360 darjah. Kat Ostolia x tarian tu. Exlusif kat Malaysia saja yang ada.  laugh.gif

ehem ehem ingat jer korang pernah pergi australia aku pernah tingall selama 1 tahun kat saner sebab mak cik aku tinggal kat sana so while am i stay there

pandai pandai leh aku carik college kat sane r.....

orang orang kat sana ok lah tak lah kolot sangat macam orang america fuh

orang america lebih berganda ganda lebih teruk dari orang australia aka ostolia

laugh.gif ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...