Jump to content
Shanai

Pengesahan Keahlian

Recommended Posts

Guest Guest_yie83_*

apasal sy reply bleh tp nk buka topik baru xleh pulak.....'muallaf' cam sy yg baru nk berjinak2 ngn putera.com ni klu dipayahkan lagi 'prosesnya', makin nk menjauhkan diri aje dari dr putera ni....tak macam forum2 lain senang jer cara daftarnya....ni bermacam2 sekuriti kena lalui...menyusahkan betul la... :angry::angry::angry::angry:

Guest Guest_yie83_*

apasal sy reply bleh tp nk buka topik baru xleh pulak.....'muallaf' cam sy yg baru nk berjinak2 ngn putera.com ni klu dipayahkan lagi 'prosesnya', makin nk menjauhkan diri aje dari dr putera ni....tak macam forum2 lain senang jer cara daftarnya....ni bermacam2 sekuriti kena lalui...menyusahkan betul la... :angry::angry:

sy dah daftar sblm ni dngn user xtahu.....email sy [email protected] sy try daftar baru...tp camtu gak...baik takyah join la forum ni,asyik menyakat aje...bukan marah x bertempat, tp dah terlebih tension.............. :angry::angry:

apasal sy reply bleh tp nk buka topik baru xleh pulak.....'muallaf' cam sy yg baru nk berjinak2 ngn putera.com ni klu dipayahkan lagi 'prosesnya', makin nk menjauhkan diri aje dari dr putera ni....tak macam forum2 lain senang jer cara daftarnya....ni bermacam2 sekuriti kena lalui...menyusahkan betul la... :angry::angry:

sy dah daftar sblm ni dngn user xtahu.....email sy [email protected] sy try daftar baru...tp camtu gak...baik takyah join la forum ni,asyik menyakat aje...bukan marah x bertempat, tp dah terlebih tension.............. :angry::angry:

senang jer aku tengok putera punyer register form ni tak susah sangat ko pegi email aku rasa ada cakap nak

activate email lepas tu siap ar

payah camne ko maksudkan..

bg haku x ah susah maner..

klu still ader probs..

try mintak tolong mod/admin..

semua kat sini friendly..

Guest Guest_yie83_*

senang jer aku tengok putera punyer register form ni tak susah sangat ko pegi email aku rasa ada cakap nak

activate email lepas tu siap ar

nk activate camner klu yg kuar tu kata akaun aku REMOVED....dah berkali aku try activate camtu gak yg kuarnya...memang la aku dah bleh masuk forum tp utk reply jer...nk buka thread baru aku kena login balik...sedangkan aku dah pun log in...bila aku log in dia kuar ralat akaun aku removed....try berkali2 pun camtu gak... :wacko::wacko:

nk activate camner klu yg kuar tu kata akaun aku REMOVED....dah berkali aku try activate camtu gak yg kuarnya...memang la aku dah bleh masuk forum tp utk reply jer...nk buka thread baru aku kena login balik...sedangkan aku dah pun log in...bila aku log in dia kuar ralat akaun aku removed....try berkali2 pun camtu gak... :wacko::wacko:

aku raser kan ni kes pasal browser ko dah kener hijack kot

raser rasernyer lah ntah lah ......

Guest Guest_yie83_*

aku raser kan ni kes pasal browser ko dah kener hijack kot

raser rasernyer lah ntah lah ......

kena hijack apeernyer, forum lain aku join xdak problem pun....sonang2 jer aku masuk, xyah itu ini.......

Guest Guest_wan2c_*

asalamualaikum semua....saya baru je join putera.com ni ..masalahnya x dapat nak posting daa...harap admin dapat membantu skian.. :rolleyes: (ari ni baru register)

Guest nan~isha

Emm..apsal tak leg log in?? user name dah kuar tapi tak masuk kat forum but terus kuar suh klik kat bantuan....camner ni erk???

Assalamualaikum....

Saya ahli baru.... saya memang minat masuk laman web ni untuk mencari penyelesaian masalah tentang komputer dan internet.. saya berharap dapat tunjuk ajar dan teguran dari pihak admin sekiranya saya ada membuat kesilapan dlm posting....terima kasih

Guest Guest

Saya telah daftar lama gaklah dalam forum ni sebagai "Ainoitu" tetapi sekarang saya langsung tak boleh log-in. Malam tadi ada hantar PM kepada Sdra. Admin, Shanai(?) akan masalah yang saya hadapi tetapi tidak seperti malam tadi. Malam tadi saya boleh log-in tetapi tidak boleh buat post dalam forum, boleh masok profile, boleh buat PM. Sekaarang langsung tak boleh login dan tak boleh hantar PM. Minta tolong sesiapa hubung Admin/Mods, agar rujuk masalah saya pada mereka. Nick guna dalam Forum "Ainoitu". Terima kasih.

Saya telah daftar lama gaklah dalam forum ni sebagai "Ainoitu" tetapi sekarang saya langsung tak boleh log-in. Malam tadi ada hantar PM kepada Sdra. Admin, Shanai(?) akan masalah yang saya hadapi tetapi tidak seperti malam tadi. Malam tadi saya boleh log-in tetapi tidak boleh buat post dalam forum, boleh masok profile, boleh buat PM. Sekaarang langsung tak boleh login dan tak boleh hantar PM. Minta tolong sesiapa hubung Admin/Mods, agar rujuk masalah saya pada mereka. Nick guna dalam Forum "Ainoitu". Terima kasih.

Ko log in dari mana?dari sini boleh tak - http://forum.putera.com/tanya/?

Guest Guest

Dah! berpuluh kali, selepas msg lebeh kurang Welcome , will proceed blah, blah... paparan yang sama keluar untuk login sekali lagi. Berulang serupa akan berlaku. Login di Main Page pon serpa gak. Bila nak post reply di bebenang akan paparkan login juga, ttapi juga tidak berjaya. Apahal agaknya? Sekarang saya tak dapat hantar report pada Admin/Mods melainkan di sini sahaja. Terima kasih.

Guest Guest_N454_*

Salam....Nk mtk tolong skit.Saya ni dh register bulan lepas atau 2 bulan lepas.Tak igt sgt... Nick N454 ...Dh validate dkt email.Tp ble nk reply atau post topic baru, xbole...pastu kene login blk..dh login blk pon, xbole post jgk....

Harap pihak admin bole tlg.Time kasih.

Saya guna nick "Ainoitu" dan telah post masalah saya di atas, tetapi sehingga ini maseh tidak boleh masok ke forum dengan lancar, juga tidak boleh post dalam thread, dll. Saya berjaya log-in di halaman utama dan ada tertera sebagai members online tapi setakat itu sahaja. Kalau click ke tajuk lain dilihat bahawa saya kena log-in . Bila buat demikian saya dipaparkan dengan log-in page. Saya juga telah lengkap validation process 2 kali tetapi paparan menyatakan saya telah lupa password. Bolih sesispa beri pandangan.

Aiks, keluar pula post saya dengan nick sekali! Nanti cek semula.

Nampaknya dah ok setakat ini saya cek ke beberapa thread saya dapati saya sudah logged in, tapi tatacara validation dari Email maseh tidak berjaya, FYI. Terima kasih.

Guest Guest_bunuhdiri_*

nick bunuhdiri.

kenapa saya boleh login..tp bila masuk forum macam x logged pulak..

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...