Jump to content
izzo_argastra

Saper Budak Puo, Ipoh?

Recommended Posts

JPP JKE dh dibubarkan. Harap maklum.

Ganti dgn PJKE.

*xtau nape! KJ nye pasal kot.

mohdadil ape nama panjang PJKE. nak juga aku tahu...... :(

wah2 ader juga transformarsi berlaku kat JKE ni. kalo camnie JPP jabatan lain pun berubah juga ker..?

mohdadil ape nama panjang PJKE. nak juga aku tahu...... :(

wah2 ader juga transformarsi berlaku kat JKE ni. kalo camnie JPP jabatan lain pun berubah juga ker..?

baru satu sem xder kat poli..ketinggalan jgk aku

Persatuan Jabatan Kejuruteraan Elektrik

sekali jd kelab daa...abis JPP JKE?

yupz. JPP pusat ada lg.

Tp JPP JKE dh xda.

Time aku sem 6 tu br dibubarkan kot.

Sem 5 dulu mcm ada lg...

en rakimi nyer cadangan kut..aku tgk dia mcm malas je nak maintain JPP JKE

kdg2 aku bukan apa..aku tgk en.rakimi 2 mcm xberapa peduli sgt.main lantak jer...

kdg2 aku bukan apa..aku tgk en.rakimi 2 mcm xberapa peduli sgt.main lantak jer...

emm..dah jadi persatuan. :( . sedih pulak rasanya bila mendengar khabar terbaru nie. buklan ape JPP JKE tempat untuk mencungkil daya kepimpinan student. tulah kalo dah mentor(pensyarah) pun malas nak amik tahu..susahlah kalo cam,nie..... <_<

tapikan aku nak tanya korang la..naper nak jadi pemimpin kat PUO mesti result cemerlang..kadang2 aku ada jugak member yang mampu memimpin tapi result diorang dlm 3.3/3.4..so ditolak atas alasan xcemerlang..

naper mesti bagi pada yang cemerlang jer? kepimpinan dinilai dari kecemerlangan akademik ke?

tapikan aku nak tanya korang la..naper nak jadi pemimpin kat PUO mesti result cemerlang..kadang2 aku ada jugak member yang mampu memimpin tapi result diorang dlm 3.3/3.4..so ditolak atas alasan xcemerlang..

naper mesti bagi pada yang cemerlang jer? kepimpinan dinilai dari kecemerlangan akademik ke?

ini dibuat kerana atas polisi JKE untuk bertanding dlm anugerah pelajar cemerlang antara suma jabatan masa time konvo nanti. biasalah tuh.... <_<

xjugak mcm tuh. kadang2 kalo kepimpinan seseorg tu mmg terserlah. walaupun result dia just 3.3-3.4 je akan terpilih gak.

mmber aku sorg, result dia 3.3+ je. tp dpt jd jpp pusat coz dia mmg aktif sejak sem 1 lg. kepimpinan dia mmg terserlah...

so kalo mmber2 korg tu mmg lecturer n student sume kenal mmg sng la nk masuk jpp pusat.

xjugak mcm tuh. kadang2 kalo kepimpinan seseorg tu mmg terserlah. walaupun result dia just 3.3-3.4 je akan terpilih gak.

mmber aku sorg, result dia 3.3+ je. tp dpt jd jpp pusat coz dia mmg aktif sejak sem 1 lg. kepimpinan dia mmg terserlah...

so kalo mmber2 korg tu mmg lecturer n student sume kenal mmg sng la nk masuk jpp pusat.

mslhnya aku xnampak pun situasi 2 sekarang..

news dari MBI

seorang pelajar latihan industri yang bertugas di unit lalulintas jabatan kejuruteraan MBI telah meninggal dunia tgh hari td..disebabkan oleh masalah paru2 berair..

al-fatihah buat allahyarhamah nor baiti

news dari MBI

seorang pelajar latihan industri yang bertugas di unit lalulintas jabatan kejuruteraan MBI telah meninggal dunia tgh hari td..disebabkan oleh masalah paru2 berair..

al-fatihah buat allahyarhamah nor baiti

al fatihah. semoga rohnyer dicucuri rahmat.

arfaie... bila nak balik kampung....?

aku dah balik ipoh..masa ko reply post 2,aku dah ada d kampung.

hoh !!! :blink: dah balik dah. emm tulis report tu elok2. hehe...bila nak cuti sem plak. hua hua. bestlah ko dpt cuti tak lama lagi. :lol:

hoh !!! :blink: dah balik dah. emm tulis report tu elok2. hehe...bila nak cuti sem plak. hua hua. bestlah ko dpt cuti tak lama lagi. :lol:

tak tulis lagi ar..

tak tulis lagi ar..

dah habis ke belum ko punya praktikal. kalo dpt habis awal pun best juga hehe. tapi tgklah..kalo ko praktikal kat kerajaan susah sikit kenalah tungg sampai habis masa praktikal yg telah ditetapkan. aku dulu ngan kontraktor. 1 minggu aku minta cuti kawtim ngan supervisor aku...hahaha satu minggu awal. :lol:

dah habis ke belum ko punya praktikal. kalo dpt habis awal pun best juga hehe. tapi tgklah..kalo ko praktikal kat kerajaan susah sikit kenalah tungg sampai habis masa praktikal yg telah ditetapkan. aku dulu ngan kontraktor. 1 minggu aku minta cuti kawtim ngan supervisor aku...hahaha satu minggu awal. :lol:

cuti xjd hal..tapi aku xtau nak masuk apa dlm report..keja yang best2 banyak sgt.lagi satu aku xtau nak mula mcm mana

cuti xjd hal..tapi aku xtau nak masuk apa dlm report..keja yang best2 banyak sgt.lagi satu aku xtau nak mula mcm mana

lol ko nie cari jer member2 ko yg ade guid untuk buat report tu cepat2. bukan aper...senang ko nak buat report. kalo buat last minit nanti penig kepala mana satu yg patut dimasukkan. tapi macam report tu bila nak dimasukkan isi2 penting ko ikut turutan projek yg ko dah buat. kalo ade penerangan lebih terperinci ko buatkan sub topik. :)

rumah bapak aku kat rapat setia .. bila balik selalu jugak lalu depan poli tgk awek-2 naik berbasikal dan berjalan kaki ke kelas ... nak kasi tumpang takut tak sudi plak .. :)

rumah bapak aku kat rapat setia .. bila balik selalu jugak lalu depan poli tgk awek-2 naik berbasikal dan berjalan kaki ke kelas ... nak kasi tumpang takut tak sudi plak .. :)

betul cara ko tekel diorg insyallah diorg tak sombong. tapi jgn lah ko ngorat mcm samseng. mmg lah diorg tak hingin. :lol: