Jump to content
izzo_argastra

Saper Budak Puo, Ipoh?

Recommended Posts

Arfaie, tahniah kat ko kerana berjaya menganjurkan LanParty masa konvo elektrik aritu.

walaupun hanya 4 bijik pc tapi kira hebat gak la,

Pc ko ker yang ada sticker Putera.com tu...?

yang 3 pc lagi tu ahli putera.com jgk ker??

hehe tengkiu2...oleh sebab ko dah tau, nnt aku upload gambo..

ada tiga orang budak putera.com kt situ...

result utk paper jabatan pngajian am dah kuar...bole check kt www.puo.edu.my

dah semak semalam lg..

layari www.puo.edu.my @ sms...

PUO<jarak>123456-78-0000 hantar ke 32300

hahaha ahakss.....aku pun ex puo juga. batch dis 2001-dis 2004. coz DEE. hehe mungkin ade antara dlm putera nie seniorr dan juniorr aku hehe. hehe takde ker no plate puo-aku nyer no plate 01DEE01F516. hahaha.....ade junior dari jabatan elektrik tak? ape citer ngan kolam air pancut. masih wujud atau dah kena roboh dah. sbb masa sem aku dulu encik zulkiflie (a.k.a en. zul ) kalo dia masih ade lagi kat sana, kata dia nak kekalkan tapi KJ bagi warning kalo kolam tu tak berfungsi kena roboh. haha..tak pasal2 pulak kelas aku lak jadi kelas angkat untuk jaga kolam tu. susah juga nak jaga yelah sbb suma dah sem 6 sibuk nak prepare projek ngan final. yg aku lak sibuk dgn persatuan, itulah inilah....sampai aku tensen sbb masa dah final pun ade kes persatuan aku tak dpt nak settle. so nak release tensen den aku pergi cc main game lepas buat paper final hoho. <--kawan rumah kata aku giler..

oklah junior do the best. idup puo. & dan buat senior-senior diluar sana....semoga success dlm kehidupan dan juga di akhirat.

pengalaman aku paling best masa kat PUO berbanding masa kat UiTM dulu2. huhuhuhu. :lol:

kolam air pancut? yang en.zul? dah hancus... :P

skrg nie dia kena buat yang lain pulak, sbb kolam 2 dah dimusnahkan..heheh ada kitorang buat assignment untuk kumpul dana buat yang baru...masa sem2 subjek pengurusan yang en.zul jadi lecture..

kolam air pancut? yang en.zul? dah hancus... :P

skrg nie dia kena buat yang lain pulak, sbb kolam 2 dah dimusnahkan..heheh ada kitorang buat assignment untuk kumpul dana buat yang baru...masa sem2 subjek pengurusan yang en.zul jadi lecture..

adoiiii!!! haha.....tak kesampaian juga hajat cik zul. huhu. nak buat camner sebab sistem dia sealu banjir so susah sikit nak maintainence. aku silap thread tadi. hehe sepatutnnya aku tanya kat sini. sape leh tolong leh belikan aku sticker keter lambang PUO. kalo boleh nanti aku hantar kai msg no phone aku. tq

beli kat koop laa..ada banyak :)

mmg lah ade banyak. huhu aku tahulah. adis kono den ngan junior den. hahaha :lol: . masalah mcm nie aku kerja kat melaka skrang nie so bila lak aku nak turun ipoh semata2 nak beli stiker tu arfaie oiii.

mcm nie cadangan aku..kalo ade saper yg leh tolong aku tuh..aku minta alamat korang pastu aku kirimkan money order.(aku bagilah sekali upah dia. yg berpatutan lah). so saper yg leh tolong aku tu korang bagi alamat kat aku. boleh x? tq ;)

kalau xsilap bulan nie..PUO jadi tuan rumah sukan politeknik malaysia..betul ke?

A'kum,

Saya gak x-PUO DEE tahun 1996 STK 1993. Kpd yg kenal apa khabar semua.

Thx

Rahim

ADR TECHNOLOGY

A'kum! tak sangka jumpa hang balik.10thn tak jumpa.Aku Ismazaidi.PUO 93 dan X-SRC.Haritu ada jumpa Junaidy bagi tau hang buka company.Tahniah.

kalau xsilap bulan nie..PUO jadi tuan rumah sukan politeknik malaysia..betul ke?

tak perasan lak aku huhuhu. arfaie takkan ko sorang jer bebudak puo yg aktif dlm nie. mana geng ko yg lain?

hehe mana nak kenal. kalo duduk satu umah korang kenallah. lagi2 lak kalo lain2 sem nie. hehe. senior sombong ngan junior...junior pun sombong ngan senior hahaha. adatlah tuh. aku pun dulu sama juga. masa time aku jadi junior suma aku tgk bebudak senior menyombong kecuali jpp jerlah. pastu bila aku naik jadi senior aku lak sombong. hehehe. nasiblah. :lol:

p/s: itu suma senario biasa. wei arfaie...emm ko dtk yek....hehe sori kalo aku ckp dtk nie kelas paling skema n poyo hehe. sbb budak korang nie jenis smart. x macam bebudak aku dee tak pun skrang ni mungkin dke...dah carca marba jer...degil lak tuh. nak minta tolong sikit tak mau. lain yg disuruh lain lak yg dibuatnya. fenin aku. paling best masa hari pertandingan final projek sem 6....dtk tak menang apepun. sesi jun 2004. kalo tak tiap2 sem mesti dtk ade yg menang nyer. :lol:

hehe mana nak kenal. kalo duduk satu umah korang kenallah. lagi2 lak kalo lain2 sem nie. hehe. senior sombong ngan junior...junior pun sombong ngan senior hahaha. adatlah tuh. aku pun dulu sama juga. masa time aku jadi junior suma aku tgk bebudak senior menyombong kecuali jpp jerlah. pastu bila aku naik jadi senior aku lak sombong. hehehe. nasiblah. :lol:

p/s: itu suma senario biasa. wei arfaie...emm ko dtk yek....hehe sori kalo aku ckp dtk nie kelas paling skema n poyo hehe. sbb budak korang nie jenis smart. x macam bebudak aku dee tak pun skrang ni mungkin dke...dah carca marba jer...degil lak tuh. nak minta tolong sikit tak mau. lain yg disuruh lain lak yg dibuatnya. fenin aku. paling best masa hari pertandingan final projek sem 6....dtk tak menang apepun. sesi jun 2004. kalo tak tiap2 sem mesti dtk ade yg menang nyer. :lol:

tapi aku xskema ar...kelas aku ok,gerenti hancus!!!hehehe antara DTK terburuk dalam sejarah PUO..