Jump to content
Otromen

Citer Mana Paling Jiwang?

citer aper yg paling jiwang sekali?  

27 members have voted

1. 1. citer aper yg paling jiwang sekali?

• 1) Hindustan
      10
    • 2) Tamil
      1
    • 3) Melayu
      3
    • 4) Cina
      0
    • 5) Jepun
      4
    • 6) Korea
      4
    • 7) Omputeh
      2
    • 8) Latin
      0
    • 9) Siam
      2
    • 10) Filipina
      1

Recommended Posts

adoi kali nih topic 1 taun lepas suda naik ha..Queen Sepam lu byk masa aaa belek sana sini ha..waaa

citer jiwang ntah aku tgk semua citer biasa je..kalo citer korea Full House yg paling best aku tgk..selain My Love Patzi ngan ada la yg Jang Nara berlakon..

citer jepun x kire jiwang or not aku layan..mmg best Dorama Japan best dari citer korea kenapa? ntah sebab aku suka citer yg straight to da point x byk bersimpang siur mcm citer Latin :)

Wehhh..tgkla (Save Your Last Dance For Me) drama korea...

tiap-tiap mlm isnin sampai jumaat di NTV7 pukul 9.30 mlm...saluran ceria anda! :P

jiwang shialllll citer dier...jiwanggggggggggggggggggggggg!!! awwww!!! :wub:

alah pasal sorang lelaki hero la...dier telah dijaga oleh seorang makcik ngan seorang pompuan cantik sgtt!! :P

selama setahun waktu nie lelaki tu hilang ingatan dan laki nie jatuh cinta ngan pompuan cantik tu (...keluarga lelaki nie ngan awek lelaki nie ingat dier dah mati....)

pastu lepas setahun keluarga lelaki nie dapat trace dier balik dan pulihkan ingatan lelaki nie balik...tp yg xbesh nyer biler ingatan lelaki nie pulih..dier dah luper memori2 indah dier selama setahun bersama pompuan cantek tu...

pastu ditakdirkan lelaki nie jumper balik ngan pompuan cantek tu..dan terus jatuh cinta..tp lelaki nie masih xingat lagi memori dier selama setahun waktu dier hilang ingatan dulu...dier xtak tau yg pompuan cantek tu lah yg jaga dier selama setahun dan bertunang secara xrasmi...

mcm2 la halangan percintaan diorang nie..halangan dr awek lame laki nie..halangan keluarga..member baik belot...ugutan bissness..aghhhh!! mcm2 lagi la...

skrg nie tgh part pompuan cantek tu terpakse berpisah ngan lelaki tu..ishh..ishh.. sedihh..!!

aik..dah mcm karangan lak...tgklah sendiri.. :P

jgn cop aku mamat jiwang sudahh..wahahahhaa!! cabutttttt............

Edited by zapatista

mmg mamat jiwang pun tapi x bole buat apow la..Up skittttttttt

aku drama korea nih ntah la mcm aku ckp FULL HOUSE antara drama korea yg aku paling suka maybe sebab lakonan yg best & music yg best buatkan aku minat ngan drama tuh.. :)

Citer yang paling jiwang karan sekali adalah cerita yang diarahkan oleh machaa kita iaitu Prof Madya Razak Mohaideen. Heaven X memang minat filem arahan dia.... :lol:

Tapi secara kasar garamnya ialah filem hidustan kerana :-

1 :: Hero kena pukul dengan 10 orang takder heran punya (dari filem Paiyadappa), tapi bila awek sapu ubat, terjerit-jerit kesakitan..

2:: Hero cukup macho (macam aku laaa... :ph34r: ) bila kena pukul depan awek/ibu/ayah/mertua/menantu/sanak-saudara/...dll tapi bila tengok awek/ibu/ayah/mertua/menantu/sanak-saudara/...dll menangis depan mata, terus jadi kuat dan membelasah balik 10 orang penjahat tu dengan penuh macho dan gayanya.

3:: Bila Hero dan Heroin menyayi tetiba ada ramai dancer datang memeriahkan tarian...menimbulkan lagi semangat kejiwangan

4:: Paling best sekali, kalau hero dan heroin berpeluk, serupa mereka tak akan berjumpa lagi *ahem*...

P/S:: Kat sini aku perasan ada hero dan heroin yang layak jadi bintang Bollywood :ph34r:

ek eleh buat fitnah lak..aku citer prof macha aku x layan yekk kecuali kalo adik aku beli cd dia baru aku join tgk tuh pun tgk mcm tuh tapi gi wayang layan pilem dia x relaaaaaaa I~~

ko tuh pun geng macha gak apa Fendi..tgk terbukti ko sendiri layan citer Tamil Naidu aka Macha BroThers Picture Wahahahahahahahahaa Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiâ„¢ Fendi layan citer Macha rupenyeeeee :lol:

nanti aku kecoh kat nelza ngan techno waahahahahahahahaha Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiâ„¢ :lol:

No Offense :) Cool Ok :)

ek eleh buat fitnah lak..aku citer prof macha aku x layan yekk kecuali kalo adik aku beli cd dia baru aku join tgk tuh pun tgk mcm tuh tapi gi wayang layan pilem dia x relaaaaaaa I~~

ko tuh pun geng macha gak apa Fendi..tgk terbukti ko sendiri layan citer Tamil Naidu aka Macha BroThers Picture Wahahahahahahahahaa Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiâ„¢ Fendi layan citer Macha rupenyeeeee :lol:

nanti aku kecoh kat nelza ngan techno waahahahahahahahaha Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiâ„¢ :lol:

No Offense :) Cool Ok :)

HAHAHA..... aku kejaaaaaaaaaaaaaaaaarrr yeopp...

HEk eleh... tak ngaku plak kete dieâ„¢ tu minat kat filem macha. Tamil dan bollywood nih aku layan cerita tertentu jerr. Untuk filem arahan prof machaaâ„¢ aku tak tgk langsung walaupun adik aku bersusah-payah pegi beli. hehehee lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiâ„¢. Tapi kan nelza lagi layan citer filem machaaâ„¢ pasal dia tinggal kat negeri kelahiran machaaâ„¢ hahahaha lariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiâ„¢

P/S:: â„¢ adalah trademark seseorang.

Aku suka cite Filipina buat masa ni. Sanay Wala Nan Wakas kot name dia, tapi slalu miss, astro buat hal. Kejap ade kejap tade.

Kahit Kailan best gak, tu pon tgk time cuti.

Aku suka cite Filipina buat masa ni. Sanay Wala Nan Wakas kot name dia, tapi slalu miss, astro buat hal. Kejap ade kejap tade.

Kahit Kailan best gak, tu pon tgk time cuti.

Sanay Wala Nan Wakas dulu Astro dah main dah sekang main lagi ker..citer nih famous la ramai yg follow citer dia..maybe sebab ada awek cun ngan mamat2 hensem dlm tuh ok cunnn :lol:

Ahaks, Angelika De La Cruz kot menjadi faktornya. Klakar gak tgk minah tu.

Tade astro sblom ni, tgk tv2 jek.

Satu lagi cite Wai Rai High School, tapi x sempat tgk sampai abis, astro sini kene potong.

lorh...wai rai high school tu cintan ke...aku tgk cam lebih kepada masalah disiplin pelajar jek....tapi aweks2 dia cam jepon lak aku tgk...

Oh, x cintan pon, ter OT.

Tapi lawak tahap gampang gak.

Awek cam jepon ke? Cam awek kat kedai aku slalu pegi makan je,cume pakai tudung.

Comei~~