Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

nih cerita pasal serigala jadian ke..?? atau significant saje wolf tuh... cerita playboy ke nih... ke camne.. tak paham aku... aku tak sabar tunggu hunger games... hahahhaa....

cerita biru haru! hunger games best citer......

cerita biru haru! hunger games best citer......

aritu tak puas tgk hunger games... dia macam intro sangat... tuh tak sabar nak tunggu sambungan nya tuh...

nih cerita pasal serigala jadian ke..?? atau significant saje wolf tuh... cerita playboy ke nih... ke camne.. tak paham aku... aku tak sabar tunggu hunger games... hahahhaa....

hunger games 3 keluar tahun nie k? cite wolf of the street mengisah tentang kisah hidup seorg broker saham daripada dia kaya hingga dia jatuh miskin akibat drpd rasuah dan jenayah. kira mcm musuh dlm selimut la...dia juga bantu mob untuk jd kaya..

dah sah takkan masuk panggung!

dengar khabar yang terlibat di sebalik tabir filem nie,

adalah seorang rakyat malaysia melayu anak tiri pembesar negara

yang popular dengan lagu kangkung?

aritu aku pi tgk cerita yang ryan tuh ke apa ntah tajuk nya.. cerita pasal CIA menyamar jadi juruaudit.. audit syarikat yang ada usahasama dengan Russia... ok gak ler cerita nya.. takde laa bosan sangat... huhuhu.. tapi sebab kan aku tak plan nak tgk cerita nih jadinya aku tak ingat tajuk nya apa... hahahahhaa

aritu aku pi tgk cerita yang ryan tuh ke apa ntah tajuk nya.. cerita pasal CIA menyamar jadi juruaudit.. audit syarikat yang ada usahasama dengan Russia... ok gak ler cerita nya.. takde laa bosan sangat... huhuhu.. tapi sebab kan aku tak plan nak tgk cerita nih jadinya aku tak ingat tajuk nya apa... hahahahhaa

Cite nie ker?

http://www.imdb.com/title/tt1205537/

Lone survivor boleh tahan juga la...aku tengok minggu lepas kt KSL.

Cerita yang kononnya berdasarkan kisah benar askar penyelam di afghanistan. Apa diorang buat tengah2 gurun tu pun aku tak tau. Menyelam la kat laut.

Misi mudah bertukar maut apabila terkantoi dengan gembala waktu pengintipan lokasi sasaran.

aritu aku gi tengok cerita iFrankenstein.. cerita nya pasal angel ngan roh jahat... diaorang buat agama lain laa konon nya...tapi lebih ke macam kristian laa... xde mende pun cerita jalan cerita dia pendek je... lawan2 jer buat jadi kan nya panjang...

tu jer laa... kalau nak tau cerita penuh.. ha reramai sila request ti aku cerita..save duit angpa takyah tengok kat panggung... hahahahhaa....

aku tengok cerita kami histeria aritu... kelakar jugak cerita nya... teringin nak tahu apartment mana yang diaorang berlakon tuh... cerita tak seram langsung sebab antu cantik.... hihihihi... jalan cerita ok jugak laa.. dia macam komedi musical... best gak cerita nya.... tak bosan dan agak lain dari yang lain....

pastu aku lepak tengok cerita POMPEII pulak... pun ok gak laa jalan cerita nya.... kalau nak gi tgk aku rasa ok laa.... takde rugi beli tiket wayang tuh haa.... 

Semalam pi layan non-stop... terbaek laa... tak rugi singgit pun pi tengok cerita nih... memang tak expect pe yang akan jadi kan... korang pi la layan... 

rabu nih nak pi tgk cerita melayu pulak.. cerita sejoli... hahahhahaa,....

musim histeria mesra mall dihebatkan dengan wayang 'hantu bukit cina'.... pandai dorang pilih cerita!

ada ke cerita aantu bukit cina.. dah keluar ke.? cerita melayu ke indon nih..?

minggu lepas layan 300. ok la, tapi tak cun macam movie yang mula2 dulu.

esoknye pulak layan need for speed. walaupun hero tak hensem, muka tembam sikit, tapi cerita boleh tahan la...aksi pun boleh tahan. berbaloi ahad aku.

hari jumaat lepas layan captain america:winter soldier...cite dia ok...tapi plot cite ada terabur cikit...rasenya part lawan yang best bg aku yang dlm lif tu dengan kt kapal yang lawan biasa2 dan ada part yang agak x logik(boleh escape gune laser korek lubang bawah tanah)...ak bg cite nie 3/5 je...sepatutnya tajuk cite tu captain america: the return of hydra... winter soldier tu emm entah la...mcm xada ape2 function tajuk cite winter soldier tu...dlm cite ni rasenya black widow lebih menyerlah dgn fighting style yg best.

Edited by mon678

hari jumaat lepas layan captain america:winter soldier...cite dia ok...tapi plot cite ada terabur cikit...rasenya part lawan yang best bg aku yang dlm lif tu dengan kt kapal yang lawan biasa2 dan ada part yang agak x logik(boleh escape gune laser korek lubang bawah tanah)...ak bg cite nie 3/5 je...sepatutnya tajuk cite tu captain america: the return of hydra... winter soldier tu emm entah la...mcm xada ape2 function tajuk cite winter soldier tu...dlm cite ni rasenya black widow lebih menyerlah dgn fighting style yg best.

adoiii wei hang dah pi tengok ke...?? aku nak pi tgk minggu nih.. tapi minggu nih aku merempit pulak... so takleh nak ke mall.. sebab sini selalu helmet hilang or motor yang hilang... so better aku tunggu minggu depan gi naik keta... tak sabar nya nak tengok captain amareka.... huhuhuhu

winter soldier aku tengok minggu lepas tu pada aku memang ngam tajuk tu sebab ni kisah konflik perasaan steven (capt. america) & buck (winter soldier) yang merupakan kawan lama.

tadi tengok zombi kilang biskut
efek darah dah best, tapi cgi agak teruk.

jalan cerita agak kelakar seperti biasa siri2 zombi mamat khalid sebelum ni Edited by umarzuki