Jump to content
sHäwTY™

Dah Tak Jual Alat Ni. Jangan Tanya Lagi.

Recommended Posts

bro dash jgn la kacau bisnes org...ni bkn tmpt untuk bg pendapat

wifi booster ini tak salah. yang salah ialah mengodam wireless orang lain. di amerika, menggunakan wifi tanpa izin adalah satu kesalahan boleh masuk dalam penjara. terang-terang kat muka depan 'aku berjaya mengodam wireless'.

benda salah kena tegur bang. mana boleh duduk diam-diam. jahanam masyarakat. budak sekolah hisap rokok awak biar saja tak tegur mana boleh.

aku tak mau akhirat nanti penjual dan pembeli benda ini membuat tuntutan kat aku sebab tak tegur mereka. sekarang aku dah tegur mereka, tanggung jawab aku dah lepas.

xpe penggodam juga blh jd sebagai pekerjaan seperti ethical penggodam...skrg ada market untuk keje ni...kita beli untuk belajar...yg penting niat masing-masing..so jgn ganggu perniagaan org ok

[quote name='meerforall' timestamp='1317188091' post='1072800']
best nie...belom try belom tau...kne order nie..
[/quote]
best brg ni aku dh pakai dh hehe..terbaik dri Shawty hehe

Kot ye pun nak 'mencuri'..jangan la bagitau terang2..senyap2 sudah la..Mencuri talian internet orang dah dikira mencuri..kalau nak jual wifi booster, jual la..tak salah..tapi please la keluarkan klausa 'Wifi Percuma' tu..menggalakkan orang mencuri je..

betul kata mon678, bergantung pada niat..tapi matlamat tak menghalalkan cara..so, please take note..mod sepatutnya pantau benda ni..jangan double standard..kalau bab [biskut tawar], cr**ck, godam..cepat je mod amik tindakkan..tapi kalau 'mencuri di siang hari' ni..mod tak amik tindakkan lak..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...