Jump to content
Sign in to follow this  
shidahyown

Baju Kurung Ready Made

Recommended Posts

saya pun area penang gak...awak nih tak tau jahit baju ker..?? so cuma nak buat marketing arr... awak nak amik borong nih nak baju kurung yang ada size ker..??? atau nak yang macam mana...????

haha ...ko siput, soalan ko agak kasar la.. " awak nih tak tau jahit baju ker..?" agak2lah sikit nak tanya soalan cam tu :)

oo yer ker...dengar kasar yek... minta maap...bagi aku cam biasa jer soalan tuh....nak tahu jer... dia tahu jahit ke tak...nak tanya camner kalau nak tahu TT nih tahu jahit ke tak..??? so aku tanya ler.... minta maap yer... kalau terasa ke pe...aku nih memang suka berkasar bahasa...tapi hati aku baik wooo.... huhuhuhuhu....

aku pun baru nak mencebur kan diri dalam bidang nih...tu yang tanya tuh... sebelum nih mak aku ada gak supply baju kurung kat kedai depan taman umah aku tuh haa... tapi sekarang tak dah...sebab mak aku dah tak berapa nampak..maklum laa dah 50an...so jahit baju aku je rarr....

minta maap lagi sekalli yek kalau terasa ke benda....

[i]P/S:bercadang nak amik alih bisnes mak aku....huhuhuhuhu...belum kesampaian...[/i]

[quote name='akuccputsedut' date='26 April 2010 - 12:31 PM' timestamp='1272256275' post='1027492']
oo yer ker...dengar kasar yek... minta maap...bagi aku cam biasa jer soalan tuh....nak tahu jer... dia tahu jahit ke tak...nak tanya camner kalau nak tahu TT nih tahu jahit ke tak..??? so aku tanya ler.... minta maap yer... kalau terasa ke pe...aku nih memang suka berkasar bahasa...tapi hati aku baik wooo.... huhuhuhuhu....

aku pun baru nak mencebur kan diri dalam bidang nih...tu yang tanya tuh... sebelum nih mak aku ada gak supply baju kurung kat kedai depan taman umah aku tuh haa... tapi sekarang tak dah...sebab mak aku dah tak berapa nampak..maklum laa dah 50an...so jahit baju aku je rarr....

minta maap lagi sekalli yek kalau terasa ke benda....

[i]P/S:bercadang nak amik alih bisnes mak aku....huhuhuhuhu...belum kesampaian...[/i]
[/quote]

mesti ler x taw jahit..klu taw i wut sendri jela...x pyh nk post kt cni...huhuuu...nk yg ad saiz

[quote name='akuccputsedut' date='26 April 2010 - 12:31 PM' timestamp='1272256275' post='1027492']
[/quote]
ko ada bakat tu ciput...belajar cepat...hehe...

akak aku, kalau mak aku tak push dia belajar menjahit, rasanya setakat asas2 yang diturunkan secara tak sengaja je dari mak aku... aku pun boleh menjahit sikit2 kesan dari tengok mak aku menjahit...

mana lagi tumpahnya kuah kalau tak ke nasi...

[quote name='shidahyown' date='13 June 2010 - 10:20 AM' timestamp='1276395606' post='1036583']
mesti ler x taw jahit..klu taw i wut sendri jela...x pyh nk post kt cni...huhuuu...nk yg ad saiz
[/quote]
hmm..aku try fwd ke kakak aku...kalau dia nak...dia kat seberang jaya...

kedai dia dah tutup kot, kurang maju dan dia pun kurang bersungguh dalam bisnes...

tapi aku rasa macam dia taknak, sebab aku tanya yang t-shirt putera pun senyap je, macam taknak tolong je...

[quote name='shidahyown' date='13 June 2010 - 10:20 AM' timestamp='1276395606' post='1036583']
[/quote]

mana tahu kan.. sebab mak aku dulu supplier baju kurung kat kedai depan taman tuh kedai jahit..dia tak menang tangan nak wat so dia cari orang yang boleh tolong wat..bukan sebab dia tak tahu jahit... tuh yang aku tanya tuh... huhuhuhuhu... okies takper ada mana yang boleh supplier kat hang nanti aku bagitau... aku try tanya-tanya dulu...