Jump to content
AhmadSyazwan

Kenangan di PUTERA.com

Recommended Posts

assalamualaikum...

TOYSЯUS wrote:Dah ada tapi belum secara rasmi.

setidak2nya buleh mengubat rindu ::icon_razz::

AhmadSyazwan wrote:rindu teramat kepada putera.com
harap user2 dapat kembali.
putera dalam bentuk maya xleh nak peluk.hehe

boleh je... ko g amik tiket bas ke n9, carik umah malayneuMAYA... pastu peluk + cium die

raidizh AR wrote:

boleh je... ko g amik tiket bas ke n9, carik umah malayneuMAYA... pastu peluk + cium die

Ko gemar ek rai wat kenyataan yang berbahaya pada kekanda ko tu .. tp jgn lupa snap gambar tau hehe... ::icon_razz::

johnburn wrote:wah lame xdgr name c - fu tu
legend tuh hehe

hehe aku ingat lagi, kat thread networking....TS masa tu bro slaughters...dia wat guide untuk networking...aku jenis malas baca dari page 1...terus tanya noob question...apalagi bro c - fu pung pang mengamuk marah kat aku....pemalas...bengap la bla bla bla...hehehe

ogGy wrote:
raidizh AR wrote:

Ko gemar ek rai wat kenyataan yang berbahaya pada kekanda ko tu .. tp jgn lupa snap gambar tau hehe... ::icon_razz::

gambar? 3g la best...live....ahahahahah

satu lagi...

arwah ancient one...otai programming...artikel Reverse Code Engineering nukilannya tak sempat dihabiskan...

al-Fatihah

assalamualaikum...

raidizh AR wrote:gambar? 3g la best...live....ahahahahah

wah nyepam ye..atas apa yg berlaku ke atas oggy..aku cuba menjauhkan diri dari henset 3g hahaha ::icon_lol::

hahaha skang kerana insiden 2, aloy nk 3g bgtau dulu hehe. Pdn muka die. Pd aku putera.com xbyk sgt kenangan indah, sbb aku ahli br, join tahun bln oktober 2008. Namun, kejatuhannya wat aku rasa syg nk tinggalkn forum ni. Jgn lupa, putera@forumotion byk beri kenangan indah juge.

naqninetwo92 wrote:
legend tuh hehe

hehe aku ingat lagi, kat thread networking....TS masa tu bro slaughters...dia wat guide untuk networking...aku jenis malas baca dari page 1...terus tanya noob question...apalagi bro c - fu pung pang mengamuk marah kat aku....pemalas...bengap la bla bla bla...hehehe

haha, aku pun penah kena satu kali, time tu aku register terus tanye, format macam mane? fuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....

sekali da kene fire in da hold trus hide, tak post ape2 da,
tapi aku tak penah salah kan sesiape pun, salah diri sendiri la, tak explore forum betul

keje moderator nie bukan senang sebenar nye, lagi2 kalau ade user yang terlampau pandai, pastu datang flame2 macam forum <tutttt>

lagi la panas mod tu

aku cuma silent reader je sekadar menambah ilmu...teringat bro electroboy sanggup layan aku masa tu umur aku 13 tahun...contact kat pm cara nak format...dia layan je aku...bila terfikir sekarang...dia tak rasa leceh ke masa layan aku tu...menginsafkan aku bila ada org selalu tanya noob question...kadang2 jadi malas nak layan...tapi ilmu kena curahkan jugak...kalau simpan hmm rugi je la...

naqninetwo92 wrote:aku cuma silent reader je sekadar menambah ilmu...teringat bro electroboy sanggup layan aku masa tu umur aku 13 tahun...contact kat pm cara nak format...dia layan je aku...bila terfikir sekarang...dia tak rasa leceh ke masa layan aku tu...menginsafkan aku bila ada org selalu tanya noob question...kadang2 jadi malas nak layan...tapi ilmu kena curahkan jugak...kalau simpan hmm rugi je la...

haha,..

rajin nyer dia layan ko..

sebab tu la aku layan dengan baik jer (baik ke?) kalau ade noob2 question...

sebab aku pun tingat time aku dulu macam tu...

takde la nak fire2 or flame2 nie

ilmu tanpa amal wat per... atleast leh tunjuk ajar orang... walaupun tak dapat ape2
tapi dapat bantu sesame kawan ok gak kan..

putera.com yang byk beri info ak pasal dunia it...dulu (masa tingkatan 1) yang aku tau main MiRc jer 24 jam....lepas join putera.com (lama)(tingkatan 2 lebih kurang) byk ilmu yang ak dapat sampai skrg...rindu dkt ahli putera lama...dan tema forum yang lama..

legend tuh hehe

haha..sama la dgn sorang lagi geng kita Janice Wei Lan(satu lg nick dia aku lupa daa)
aku ingat lagi topic pakcik beli henset kena balun bebudak seller kat pertama complex.
bagus dia berani bagi hujah bertentangan. siap defend seller lg tuh. ::icon_smile:: topik tu aku post sekali ajer. hahaha...kesian dia. ::icon_smile::

TOYSЯUS wrote:'Sahabat karib' aku tu, K.I.T.T nick lagi satu dia.. hehehe.
Rindu nak 'berbual2' dengan dia..

hehe kitt...dia aktif jugak kat lowyat...

seronok komen dia...hehe

K.I.T.T kalu layan borak mmg best. he such a good guy la for me.

yg cadang nk pasang HID kat maivi tu dia kan?