Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!!!...hohohoho....

Recommended Posts

Black Swan..sapa dah tengok.filem sarat dengan emosi.emosi kacau...aku ada senanrai lebih 100 filem favourite dan tujuh teratas adalah carta all-time fav saya adalah Pulp Fiction, No Country For Old Men, Lucky Number Slevin, Taxi Driver, Fight Club, The Usual Suspects, Memento.

[quote name='Roy Azloy' timestamp='1299664470' post='1064337']
citer ni romantis, x sia2 tgk bg kaki romantis menampilkn hero i am no 4 n Vanessa Huygen :68: (HMS)...... :63:

Ak nak book citer 127 Hours, asyik abis je...salah ibu mengandung ni,
[/quote]

baru balik dari nonton movie "beastly" memang romantis arr citer nyer..santai and romantik sampai aku menitis kan air mata... errmmm.... tersangat ler romantik kan kan kan....

[quote name='Nokhead060606' timestamp='1299666511' post='1064339']
Black Swan..sapa dah tengok.filem sarat dengan emosi.emosi kacau...aku ada senanrai lebih 100 filem favourite dan tujuh teratas adalah carta all-time fav saya adalah Pulp Fiction, No Country For Old Men, Lucky Number Slevin, Taxi Driver, Fight Club, The Usual Suspects, Memento.
[/quote]

aku dah tgk boleh tgk list movie yang aku dah layan kat page sebelum2 nya... hihihihi... dia sakit jiwa sebenarnya sebab nak semua benda jadi perfect terlalu ikutkan perasaan... huhuhuhu....

[i]P/S:sini kelab wayang tau...yang dolod yak kira.. hihihihi.. harap maklum..[/i]

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1299693963' post='1064388']

[i]P/S:sini kelab wayang tau...yang dolod yak kira.. hihihihi.. harap maklum..[/i]
[/quote]

ala takan tak boleh kira, bukan donlod..aku tak suka tengok wayang.tp aku betul2 minat tgk filem.selalunya aku tengok dvd (bukan lanun sbb filem yg aku minat jrg ada lanun)...

[quote name='Nokhead060606' timestamp='1299746901' post='1064433']
ala takan tak boleh kira, bukan donlod..aku tak suka tengok wayang.tp aku betul2 minat tgk filem.selalunya aku tengok dvd (bukan lanun sbb filem yg aku minat jrg ada lanun)...
[/quote]

eleehh ngengade nak suh aku except gak.. DVD pe hang dah tgk tuh.. kalau DVD nih banyak ler.. sini nak citer berapa banyak kali hang masuk panggung wayang dalam 1 bulan... hihihihi....

aku dah layan wayang baru cari DVD kalau citer best.. leh aku ulang tgk kat umah plk.. dolod2 takmo arr..

sape dah tengok merong mahawangsa?? aku dah tengok...action best..tapi cgi yang melampau membuatkan ada scene tu nampak tak natural la... adegan puteri china mandi tu melemahkan iman betul.. ada 2 scene agak tak sesuai untuk tontonan anak2 yang masih suci.. apa-apa pun best cerita ni... boleh improve lagi.. 3 1/2 daripada 5 bintang

[quote name='darkpink' timestamp='1299754771' post='1064441']
sape dah tengok merong mahawangsa?? aku dah tengok...action best..tapi cgi yang melampau membuatkan ada scene tu nampak tak natural la... adegan puteri china mandi tu melemahkan iman betul.. ada 2 scene agak tak sesuai untuk tontonan anak2 yang masih suci.. apa-apa pun best cerita ni... boleh improve lagi.. 3 1/2 daripada 5 bintang
[/quote]
wah dah tgk yek.. ni yang buat aku tak saba rnak pi tgk nih.. ingat aku nak pi tgk esok arr.. nak tunggu orang belanja lambat sangat.. aku pi sendiri jer arr esok... hihihihi...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1299762347' post='1064446']
wah dah tgk yek.. ni yang buat aku tak saba rnak pi tgk nih.. ingat aku nak pi tgk esok arr.. nak tunggu orang belanja lambat sangat.. aku pi sendiri jer arr esok... hihihihi...
[/quote]

pg...pg...ni first time ak pg tgk cerita buatan malaysia dekat panggung...sebelum ni donlod je. KRU mmg byk improvement.hall kat sini pun lebih drpd separuh penuh.

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1299748751' post='1064438']
eleehh ngengade nak suh aku except gak.. DVD pe hang dah tgk tuh.. kalau DVD nih banyak ler.. sini nak citer berapa banyak kali hang masuk panggung wayang dalam 1 bulan... hihihihi....

aku dah layan wayang baru cari DVD kalau citer best.. leh aku ulang tgk kat umah plk.. dolod2 takmo arr..
[/quote]

aku beli lah dvd tu.paling aku syg DVD aku 2001: A Space Oddysey filem tahun 1968 oleh Stanley Kubrick...bukan senang nak carik tu..manada generasi muda minat cerita gni.aku tak suka sgt klu donlod.aku walaupun dah tgk DVD tu aku akan cari DVD dia..

[img]http://www.rangotrailer.net/wp-content/uploads/2010/08/Rango-Movie-Poster-2.jpg[/img]

perghh ak cam x caye je citer ni dpt rating tinggi 7.9, catatan box office pling tinggi d amerika minggu ni dgn 38.1 Milion, ak nk tengok cam kebudak-budakan plk tp ley tahan trailer lawak giler haha :63:

[quote name='darkpink' timestamp='1299754771' post='1064441']
[/quote]

naked ek puteri tu...terkejut jgk ak tgk..huhuhu~! ak da tgk cita nih... so far bg aku memuaskan..teknik CGI yg terbaik dari produk malaysia.. cume cita ni history sket..tu wat sedikit bosan part awal sbb byk cakap..

[quote name='zareight' timestamp='1300027828' post='1064682']
naked ek puteri tu...terkejut jgk ak tgk..huhuhu~! ak da tgk cita nih... so far bg aku memuaskan..teknik CGI yg terbaik dari produk malaysia.. cume cita ni history sket..tu wat sedikit bosan part awal sbb byk cakap..
[/quote]

satu panggung bergegar masa scene tu dan satu lagi masa scene tuan puteri nk ambik tangkal si mawas atau kemawas eh nama dia?

[quote name='Roy Azloy' timestamp='1300015891' post='1064661']
[img]http://www.rangotrailer.net/wp-content/uploads/2010/08/Rango-Movie-Poster-2.jpg[/img]

perghh ak cam x caye je citer ni dpt rating tinggi 7.9, catatan box office pling tinggi d amerika minggu ni dgn 38.1 Milion, ak nk tengok cam kebudak-budakan plk tp ley tahan trailer lawak giler haha :63:
[/quote]

aku lum tgk lagi nih... rasa pun mesti kelakar cerita dia.. ti aku nak pi layan arr...hihihihi...

[quote name='darkpink' timestamp='1300043011' post='1064702']
satu panggung bergegar masa scene tu dan satu lagi masa scene tuan puteri nk ambik tangkal si mawas atau kemawas eh nama dia?
[/quote]
korang nih memang buat aku tak sabar2 nak pi tgk merong mahawangsa nih... huhuhuhu....

semalam aku layan UNKNOWN... hihihi.. best gak citer nya.. aku dapat agak sapa yang jahat tapi tak sangka last sekali hero tuh assassin rupanya... caiittt....

[img]http://www.onlinemovieshut.com/wp-content/uploads/2010/11/unknown-poster.jpg[/img]

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1300067762' post='1064713']
korang nih memang buat aku tak sabar2 nak pi tgk merong mahawangsa nih... huhuhuhu....

semalam aku layan UNKNOWN... hihihi.. best gak citer nya.. aku dapat agak sapa yang jahat tapi tak sangka last sekali hero tuh assassin rupanya... caiittt....

[img]http://www.onlinemovieshut.com/wp-content/uploads/2010/11/unknown-poster.jpg[/img]
[/quote]

ko tak pergi tengok lagi ke cput?? cepat pi tgk..

[quote name='darkpink' timestamp='1300086804' post='1064761']
ko tak pergi tengok lagi ke cput?? cepat pi tgk..
[/quote]

aku gi tgk this weekend ler.. tunggu kawan aku dari KL.. nak tgk sama.. hihhihihi...

[img]http://scifimafia.com/wp-content/uploads/2010/11/adjustment-bureau-poster-h1.jpg[/img]

tengok adjustment bureau semalam... citer konon nya ada orang yang jaga takdir hidup kita nih... yang merepek nya boleh pulak orang yang tulis takdir tuh.. kena tulis balik takdri diaorang.. camtu pulak... konon2 arr.. cam kalau kita ubah takdir kita.. pastu chairman tuh buat test test then tukar pulak takdir tuh camne.. cam taik citer nya... merepek...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1300348331' post='1065055']
[img]http://scifimafia.com/wp-content/uploads/2010/11/adjustment-bureau-poster-h1.jpg[/img]

tengok adjustment bureau semalam... citer konon nya ada orang yang jaga takdir hidup kita nih... yang merepek nya boleh pulak orang yang tulis takdir tuh.. kena tulis balik takdri diaorang.. camtu pulak... konon2 arr.. cam kalau kita ubah takdir kita.. pastu chairman tuh buat test test then tukar pulak takdir tuh camne.. cam taik citer nya... merepek...
[/quote]

Jalan citer camne slow?

[quote name='Roy Azloy' timestamp='1300411871' post='1065081']
Jalan citer camne slow?
[/quote]

jalan citer biasa2 jer takder arr lembab... terkejor2 masuk pintu ke pintu.... kira biasa jer arr.. 3/5 bintang aku kasi... sesapa tgk jangan tersasar akidah sudah arr.. citer merepek diaorang gelar diaorang adjustment bureau yang dulu nya orang panggil malaikat... sekarang tak panggil malaikat dah... boss diaorang panggil chairman.. cam taik.. hihihihihi...

Jumaat malam layan Merong.. best,... tapi part ending dia tak berapa dramatik ler... CGI errmm.. boleh tahan... cuma satu yang aku perasan stunt man untuk merong tuh kurus... ketara nampak ler... huhuhu... kalau amik ya size sama besor lagi nampak best... yang pasti I LIKE KAMAWAS... hihihihi...
[img]http://www.contestsmalaysia.com/wp-content/uploads/2011/02/poster_hikayat_merong_mahawangsa-257x300.jpg[/img]

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1300619381' post='1065242']
Jumaat malam layan Merong.. best,... tapi part ending dia tak berapa dramatik ler... CGI errmm.. boleh tahan... cuma satu yang aku perasan stunt man untuk merong tuh kurus... ketara nampak ler... huhuhu... kalau amik ya size sama besor lagi nampak best... yang pasti I LIKE KAMAWAS... hihihihi...
[img]http://www.contestsmalaysia.com/wp-content/uploads/2011/02/poster_hikayat_merong_mahawangsa-257x300.jpg[/img]
[/quote]

lagi satu pelakon tambahan ada yg buncit sangat ada yang kurus melidi sangat...nampak lawak pun ada.. tapi syabas la KRU

[quote name='darkpink' timestamp='1300623231' post='1065246']
lagi satu pelakon tambahan ada yg buncit sangat ada yang kurus melidi sangat...nampak lawak pun ada.. tapi syabas la KRU
[/quote]

yer arr.. aku perasan jugak.. paling kelakar yang lelaki dok atas sampan.. nampak tulang rangka... hahahhaha... real nya orang kampung arr.. hahahaha

[img]http://www.moviedeskback.com/wp-content/uploads/2010/07/Sucker-Punch-Wallpapers-1440x900-7.jpg[/img]

Sucker Punch, damn ak nak book tiket abis :63:

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1300348331' post='1065055']

[/quote]
anda meminati Doraemon?so adalah salah jika anda minat Doraemon namun anda tak minat kisah ini,ape bezanya dengan Doraemon yang ade msin masa,boleh ubah sejarah sikit2...hahaha
aku lum tengok dan tak terfikir nak tgk sebab aku tak tengok trailer mahupun poster sebelum ini.
aku baru selesai tonton filem Battle of Los Angeles,ulasan sila baca kat ruangan hiburan.

[quote name='Hijikata Toushiro' timestamp='1300947319' post='1065574']
anda meminati Doraemon?so adalah salah jika anda minat Doraemon namun anda tak minat kisah ini,ape bezanya dengan Doraemon yang ade msin masa,boleh ubah sejarah sikit2...hahaha
aku lum tengok dan tak terfikir nak tgk sebab aku tak tengok trailer mahupun poster sebelum ini.
aku baru selesai tonton filem Battle of Los Angeles,ulasan sila baca kat ruangan hiburan.
[/quote]

laa cakap camni baru aku teringat arr... citer nih cam doremon.. pintu kemana saja... hihihihihi.... layan jer arr citer nya... jangan terpesong sudah...

[quote name='Roy Azloy' timestamp='1300937405' post='1065559']

Sucker Punch, damn ak nak book tiket abis :63:
[/quote]
citer nak layan April arr... hihihi... march jer dah 6 citer aku layan.. relax kejap... alaa cite tuh lama lagi tayangan nya.. wat pe terkejor2 nak beli tiket... relax-relax jer sudah...

semalam layan ...dalam botol... sesapa yang tak reti nak menghayati seni korang aku nasihat kan jangan pi tgk ler citer nih.. confirm banyak kata2 negatif akan keluar nanti,... tapi yang pandai menilai.. sila pi tgk.. banyak nasihat yang diterapkan dalam filem nih... patut di tonton oleh golongan nyah or gay...

[img]http://2.bp.blogspot.com/-xauL2q_3HqE/TX8PpUt_lsI/AAAAAAAAGB0/SzpY-ulE95w/s1600/dalambotol.jpg[/img]

[i]P/S:KA and loy tak lupa jugak si hotfloppy korang dah nonton belum..?? hihihihi..[/i]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...