Jump to content
Sign in to follow this  
rinoa1812_1

update game2 n game yg wajib dimain utk xbox360

Recommended Posts

memang no mercy.. permanently banned
so, dalam kes diorang ni kira kena angkut x360 baru la kot
baru leh online balik? ::icon_neutral::

or ada certain pengampunan + denda untuk online balik?

ArchNide wrote:memang no mercy.. permanently banned

A'ah kena beli Xbox360 baru. Stakat ni tadak pengampunan lagi. Sebab apa kena banned pun MS tak kasitau. Cuma kasitau account suspended ja. Hehehe...

Eh...baru prasan. Ada tag moderator lak. Sapa la yg baik hati kasi kat aku nih. Aku bukan reti sangat. Hahahaha...

Lakum wrote:

A'ah kena beli Xbox360 baru. Stakat ni tadak pengampunan lagi. Sebab apa kena banned pun MS tak kasitau. Cuma kasitau account suspended ja. Hehehe...

Eh...baru prasan. Ada tag moderator lak. Sapa la yg baik hati kasi kat aku nih. Aku bukan reti sangat. Hahahaha...

dari semalam ko jadik moderator la.aku ingt ko dah tau..ko nie mesti pakai org dalam nie..hahaha.kan aku dah cakap ko otai..erm..pasal band nie kan,xbox aku tak leh read cd ade ke pasal bende alah nie gak?

budak_sopan wrote:
Lakum wrote:

dari semalam ko jadik moderator la.aku ingt ko dah tau..ko nie mesti pakai org dalam nie..hahaha.kan aku dah cakap ko otai..erm..pasal band nie kan,xbox aku tak leh read cd ade ke pasal bende alah nie gak?
Hahaha...mana le aku prasan. Aku jarang tengok bahagian tu. :p

Pasal disc takleh read tu..mmg takda kena mengena dgn ban. Disc yg takleh read tu kdg2 bleh read ke atau takleh trus? Kalo takleh trus....game apa tu?

budak_sopan wrote:tak leh terus la bro..game gh metallica,dirt2 n rock band beetles..stakat nie tu jer..kalo kater xman wolverin tu langsung tak kuar play pon..kuar open tray..hahahahaha..

confirm kena update nko nyer konsol sebab sesetengah game je leh baca.

budak_sopan wrote:tak leh terus la bro..game gh metallica,dirt2 n rock band beetles..stakat nie tu jer..kalo kater xman wolverin tu langsung tak kuar play pon..kuar open tray..hahahahaha..
Aku rasa mmg kena update firmware ni. Ko mesti pakai iXtreme bawah dari 1.51. Untuk confirm lagik cuba ko tengok sini: http://abgx360.net/verified.php

Tengok kat sebelah kanan sekali. Dia ada tulis Wave. Tengok game yg ko takleh main tu. Kalo suma 3rd Wave, mmg ko kena update ke 1.51 atau trus ke 1.6.

tapi malang nyer tokay tu cakap aku punyer dvd drive kong..kene tuka..melayang 150..dah la hari tu aku update kene 80..tapi yg aku pelik guitar hero 5 tu aku leh main..cam ner lak tu..??

Ada yg 2nd wave pun takleh main? Kalo ada gak maknanya mmg lense nak kong la kot. So lepas ni beringat. Kalo bleh install game yg nak main tu dalam HDD.

Lakum wrote:Ada yg 2nd wave pun takleh main? Kalo ada gak maknanya mmg lense nak kong la kot. So lepas ni beringat. Kalo bleh install game yg nak main tu dalam HDD.

aku memang install masuk kat hdd kalo nak main game tu..tak suker pakai disk..harap2 dah tuka dvd drive tu elok la..aku dah rindu xbox aku nie..hahaha..off topik lagik..weh..buat 1 topik untuk sembang pasal xbox..senang sikit..aper nak cakap kat dalam tu jer..hehehhe..

budak_sopan wrote:best ker??aku nak li brutal legend ker fonza nie??mane 1 best??

cheit..! beli je la dedua, bukannya mahal pon, brapa det jah
(atau dengan perkataan lain:- "bukannya beli ori pon". hehehe.. peace!)

ArchNide wrote:
budak_sopan wrote:best ker??aku nak li brutal legend ker fonza nie??mane 1 best??

cheit..! beli je la dedua, bukannya mahal pon, brapa det jah
(atau dengan perkataan lain:- "bukannya beli ori pon". hehehe.. peace!)

hahahaha..tanpa pk panjang,aku li fonza..hehehehehe..2 disk la plak..baru ingt nak li dedue..hahaha..tapi stakat aku main leh tahan la..tak macam GT punyer game..nak kene amik lesen..leceh..gamba pon cantik..hehehehe..stakat dah main ad 4 kete dah.. 3 kete free..weee...hehehehe..tak saba nak li ferari n audi R8 V10 nie...huhuhuhu..

darksiders..

hayabusa wrote:Up kan balik tread ni..
Aku sekarang tengah main Darksiders..
Ada iras-iras God of War...
Game yang best bagi permulaan tahun 2010...
Aku bagi rating 9/10...

storyline basic concept macam Prototype. Neither friend nor enemy..
angel pon dia lawan devil pon dia lawan.
yes, gameplay macam god of war.. game ni yang membuatkan
x360 aku kembali aktif. rating 4.5 star daripada 5

ArchNide wrote:darksiders..

hayabusa wrote:Up kan balik tread ni..
Aku sekarang tengah main Darksiders..
Ada iras-iras God of War...
Game yang best bagi permulaan tahun 2010...
Aku bagi rating 9/10...

storyline basic concept macam Prototype. Neither friend nor enemy..
angel pon dia lawan devil pon dia lawan.
yes, gameplay macam god of war.. game ni yang membuatkan
x360 aku kembali aktif. rating 4.5 star daripada 5

ok ker??semalam dah nak beli..tapi aku luper bawak duit..hahahaha..aku ader tengok game play dier bulan lepas..siap leh paakai pedang besa lagik..huhuhu..cam syok..cam tu nak li la hari nie..btw assasin creed 2 pon aku tak abis main lagik..huhuhu...

budak_sopan wrote:
ok ker??semalam dah nak beli..tapi aku luper bawak duit..hahahaha..aku ader tengok game play dier bulan lepas..siap leh paakai pedang besa lagik..huhuhu..cam syok..cam tu nak li la hari nie..btw assasin creed 2 pon aku tak abis main lagik..huhuhu...

Kalau individu tu suka game jenis action adventure, dia patut main game ni...