Jump to content
Sign in to follow this  
ruzlam

Nak duit percuma tak ?

Recommended Posts

salam akuccputsedut... apa email ko aaaa? aku dah ada katalog mutiara ni tp ckit jak aku dapat dalam 10 jenis mutiara... tapi lau ko buat test market ada org nak n dia nak jenis lain aku boleh usahakan cari lg.... kalau harga tu boleh runding tapi biar berpatutan,...

akuccputsedut wrote:
ekau klik jek siggy sape2 .......akuccputsedut ke.....ruzlam ke.....the twelve ke......
yg ni ekau mosti klik.... tokio_drift.... haahahahaha........

pastu.....cam biaso......

kn...kn......cipuott...kn....

aku dah lama jumpo site hang nih tokio..tapi idak ler teman berkenan nak register...ahahhahahaha....so sesaper nak cuba leh ler join tokio nih...dapat cash income tuh..aper lagi blanja laa aku makan...hahahahhaha....

leh jak .....

mkn compodak d luar pago...
amek galah tulun jolokkan......
pa lagi....p jolok.....
hahahahaaa......

tambah3....jgn memalu...

--quote n edit--
Daftar PERCUMA kat FrenPix Network! Dapat bayaran untuk berhubung dgn rakan online anda!

Frenpix.com merupakan laman web social network sama mcm Tagged
dimana kita boleh bina profiles dan layout bagi laman kita. Frenpix mempunyai kemudahan seperti
upload gambar.. friend list, msg kepada kawan dan banyak lagi..

Apa yang membeza kan frenpix memperolehi pendapatan daripada pengiklanan dan mereka bayar kita
sebagai ahli setiap bulan daripada hasil pendapatan mereka.

Bagaimana kita boleh buat duit.... kita hanya perlu mengunakan sahaja website 2...
invite kawan untuk menyertai website tersebut... balas msg dgn kawan kat website tersebut

- Invite kawan --> 1000 gold
- Baca dan Balas Msg Kawan --> 5 gold
- main games --> 5 gold setiap kali main.. boleh dapat dalam 1 juta gold sehari dgn main jer
- view profiles kawan
- search profiles kawan
- Tulis blog dapat point gak... baca blog pun dapat point

pendek kata semua boleh dapat points

anda boleh covert point gold ini bila bila masa bila baki akaun anda $1.00
nilai convert pun berubah ubah..
lani....1000 gold nilai dia $0.01 (RM0.04)

mudah jer kumpul gold yang penting jadi penguna aktif.. dan bersedia untuk dapat RM RM setiap bulan

so apa lagi.. bertindak skrg

invite friends-hang out-get paid --> http://tinyurl.com/mcbnhp

tokio jgn lupa haa..cash jer 1st income blanja aku makan...nak tgk scam ke tak..hhahahahaha...........kalau hadam makanan dalam perut aku nnti maksud bukan scam la tuh....jgn lupo...

ruzlam wrote:aku ada program duit percuma lg.... ekau semua bole tgk siggy aku... utk akuccputsedut mana email ko ni?

apo lai nih haa....jangan klik kek ruzlam yo..aku nyer klik sekali download daa...hahahahhaha...aku dah dapek email mung tuh ruzlam...aku kasi print dulu..test market k...apa2 aku bagitau later...k...

akuccputsedut wrote:tokio jgn lupa haa..cash jer 1st income blanja aku makan...nak tgk scam ke tak..hhahahahaha...........kalau hadam makanan dalam perut aku nnti maksud bukan scam la tuh....jgn lupo...

bleh jak....
mai shah alam aaaaa...............

alaa tokio shah alam tuh dokat jo..dapek duit nanti jangan lupa bagitau aku...sampai la nanti aku kek sano....hahahahha...hujung minggu nih pung aku gi sana seksyen 28..hhahahahha...ada kursus takaful laa...nak join..moh ler kita...

akuccputsedut wrote:alaa tokio shah alam tuh dokat jo..dapek duit nanti jangan lupa bagitau aku...sampai la nanti aku kek sano....hahahahha...hujung minggu nih pung aku gi sana seksyen 28..hhahahahha...ada kursus takaful laa...nak join..moh ler kita...

huhu......x sompek nk join ang......
next time aaaaaaa.......
den kek kg.....klau x bole banje ang.......
hiihihiihii

aku dah try ler tapi ramai cakap mahal juge...so tgk ler camner nanti..sebab kat sini ada yang jual lagi murah..tapi aku tak pasti ler yang tuh ori ker tak..??so apa2 aku inform nanti...

abang aku beli kat kakak ipar aku mutiara hitam ler..hahahaha...ooo leh order design ker...nanti aku tanya2 lagi ler..ramai gak yang suka tapi tuh ler..dekat2 dapat gaji nanti tgk camner ada tempahan ker tak k...hahahahaha...

takder kes papae ler..hang nak beli gak ker..??atau nak tolong jual gak..nak katalog leh pm aku bagi email..aku send...hahahahaha...sesajer nak duit percuma kan..kena ler keje skit...hahahahha....

ruzlam hang jangan ler...letak 1file doc tu 3 gambar jer...aku ada send kat hang...hang buat ler camni k...check email please....

hahahahaa...sori sori..aku ingat dah send..check balik belum lagi daa...okies..sekarang btul2 dah send..k check email..

Mis Angle wrote:sy nak duit percuma ehehehe tapi skrng ngah usha dptkan duit free ekekekek......... ::icon_biggrin::

nak duit percuma gak leh join aku kat raja kamil..click sini ---> http://rajakamil.via.my

download pastu register affiliate..setakat nih aku baru ada RM15 ..hahahaha...duit akan dibayar setiap 15hb so esok ler..kalau dia masuk kan nanti aku attach kat sini bukti pembayaran k...hahahahha...