Jump to content
Sign in to follow this  
ruzlam

Nak duit percuma tak ?

Recommended Posts

BERITA BAIK.. PINJAMAN MURABAHAH/BISNEZZZZ

KAKITANGAN KERAJAAN,BADAN BERKANUN & SWASTA SELURUH MALAYSIA

RM5000 HINGGA RM 150,000

#DOKUMEN YANG RINGKAS
#TANPA CAGARAN,TANPA PENJAMIN
#BAYARAN BALIK SEHINGGA 15 TAHUN
#KELULUSAN CEPAT(2 HINGGA 10 HARI)
#PEMBIAYAAN AL-MUDARABAH YANG SELAMAT
#GAJI POKOK SERENDAH RM600 LAYAK MEMOHON
#UMUR 19 TAHUN & BERKHIDMAT LEBIH 3 BULAN
#CTOS/CCRIS DIPERLAWA,BLACKLIST LAYAK MEMOHON

(ANGGOTA ATM BOLEH MEMOHON)

#3 SALINAN KAD PENGENALAN DEPAN BELAKANG DALAM SATU MUKA YANG SAMA DAN DISAHKAN OLEH MAJIKAN
#3 SALINAN SLIP GAJI 3 BULAN TERAKHIR YANG DISAHKAN OLEH MAJIKAN ( SERTAKAN SLIP GAJI ASAL/ORIGINAL BAGI BULAN TERAKHIR)
#1 SALINAN BIL ELEKTRIK DAN AIR UNTUK PENGESAHAN ALAMAT
#1 SALINAN SURAT PERLANTIKAN JAWATAN
#1 SALINAN MUKA BUKU DEPAN BANK

HUBUNGI/SMS WAN-0173266426 (PERKHIDMATAN KE LOKASI ANDA)

(UNTUK SEMAKAN KELAYAKAN,SILA SMS: NAMA,NOIC,NAMA PENUH TEMPAT KERJA,GAJIPOKOK,ELAUN TETAP DAN POTONGAN TETAP DLM SLIP GAJI)

kapoera tuh dah banyak kali aku tegur jangan menyelit kat thread orang..dia buat tak tau jer..still menyelit..aku anggap jer dia iklan..boikot thread dia...hahahahhaa...

etnio_getic wrote:haha..aku pelajar lagi
bagaimana nak buat pinjaman
haha

wei..kan aku cakap boikot kapoera....belasah kang....sini citer buat duit percuma bukan bagi duit pastu kena bayar balik.....hahahahhaa...

btul tuh...ruzlam bila nyer nak bagi aku katalog nih..??/tak siap2 lagi ker..?? ha income hang dah baper rajakamil nyer..aku baru RM10 wei...tapi view dah seratus lebih..naper diaorang taknak download hampeh tul laa...hang iklan kan kat ner lagi..?? aku nak gi join laa...

hahahaha sabar lah... dah hantar email tapi belum balas oleh pemilik mutiara ni... pasal raja kamil aku belum cek lg... nanti mlm baru aku cek

the twelve wrote:eh. apa pulak scam ni?haha. ini manual. aku yang kasi.. cuba baca dulu apa yg tertera kat page http://ads4buckz.biz/iklan

ads4buck nih yang kad ada power tuh ker..??bukan ke laman web dia warna hijau...naper lain jer nih...ada ramai ker yang akan join...tapi sebab percuma kan..aku ok jer kalau nak register..tapi no akaun aku selamat ke kalau bagi...sebab macam akaun affiliate yang lain aku selalu emial tuan punya affiliate dulu..kalau ada respon dan diaorang balas baru aku buat keputusan nak register ker tak..??so nak tanya laa saper tuan punya ads4buck nih..??
aku ushar2 tengok ada penaja..kalau aku join affiliate free atas penaja tu..??hang dapat apa..??? nak tahu gak..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tokio_drift wrote:makin meriah ye...

den join gak ler....
hahahahaha.....

url yang hang bagi nih untuk aper plk..???use social networking and get paid...use camner..???ada apa kat dalam..???

akuccputsedut wrote:

ads4buck nih yang kad ada power tuh ker..??bukan ke laman web dia warna hijau...naper lain jer nih...ada ramai ker yang akan join...tapi sebab percuma kan..aku ok jer kalau nak register..tapi no akaun aku selamat ke kalau bagi...sebab macam akaun affiliate yang lain aku selalu emial tuan punya affiliate dulu..kalau ada respon dan diaorang balas baru aku buat keputusan nak register ker tak..??so nak tanya laa saper tuan punya ads4buck nih..??
aku ushar2 tengok ada penaja..kalau aku join affiliate free atas penaja tu..??hang dapat apa..??? nak tahu gak..

Lain la sahabat..cuba baca "penafian" di bawah sekali, kan dah dinyatakan siapa pihak ads4bucks dan pihak ads4buckz. Kat sini, kita akan merujuk kepada ads4buckz, iaitu ads4buckz.biz Group!. Ia masih under ads4bucks.com yang warna hijau ko maksudkan. Affiliate ini adalah bawah kelolaan ads4buckz.biz.

Tuan punya web adalah aku, so, setiap pendaftaran, tak kisah la siapa penaja/sponsor dia, aku tetap akan bayar komisen yg dimaksudkan. Itu la bertuahnya siapa yg join group aku. akan dapat penajaan dengan percuma. Aku tak nak la highlight kan konsep "dok goyang kaki, duit masuk akaun". Itu nampak ketara sgt. Dalam dunia ni mana ada cara mudah nak dpt duit kan. Jadi ini la alternatif aku nak bg korang dpt duit, dan aku dpt duit.."win win situation"

Nombor apa pun yg korang bagi, semua akan selamat, cuma no.handphone je la yang terpampang di bahagian "Hubungi"..

Jadi, jelas ke ek? Kalau tak jelas, leh kemukakan.

ooo dulu ada sorang mamat nih...rekemen aku suh masuk bisnes nih dia bagi aku web warna hijau tuh...so aku dah baca suma konsep bisnes nih ngan kad power dia tuh..pas aku argue skit jer kat mamat yang rekemen kat aku nih dia pun blah aku rasa dia pung belum cukup ilmu pastu nak promote kat aku terkena laa padah nya...hahahahhaha...so hnag buat sendiri laa web referral nih..?? kalau aku daftar affiliate hang nih sesaper yang join tuh jadi downline hang laa..??so aku bukan ada kena mengena ngan company niih laa kalau aku register kan just tolong hang promote jer laa kan..???

p/s: orang2 yang kukenali mmg suka rekemen benda2 camni kat aku sebab aku pala bisness...

akuccputsedut wrote:ooo dulu ada sorang mamat nih...rekemen aku suh masuk bisnes nih dia bagi aku web warna hijau tuh...so aku dah baca suma konsep bisnes nih ngan kad power dia tuh..pas aku argue skit jer kat mamat yang rekemen kat aku nih dia pun blah aku rasa dia pung belum cukup ilmu pastu nak promote kat aku terkena laa padah nya...hahahahhaha...so hnag buat sendiri laa web referral nih..?? kalau aku daftar affiliate hang nih sesaper yang join tuh jadi downline hang laa..??so aku bukan ada kena mengena ngan company niih laa kalau aku register kan just tolong hang promote jer laa kan..???

p/s: orang2 yang kukenali mmg suka rekemen benda2 camni kat aku sebab aku pala bisness...

Hihi. Jangan libas lebih2. nanti kawan pun leh jadi lawan. Aku tak offer bisnes mcm ni kat member2 sebelah aku. kecuali drg bertanya. Tak nak la nanti jadi musuh lak. hihi.

Ok berbalik pada persoalan td, Kalau ko daftar berbayar..maknanya ko daftar dengan company skali, maka, siapa yg ko dapat tu akan jadi tajaan bawah ko.

Kalau daftar percuma dengan affiliate ads4buckz.biz Group!, tajaan akan masuk bawah Group aku la....tak semesti nya bawah aku sahaja, ia akan masuk bawah org lain juga dalam group aku. Ko akan dapat komisen affiliate je la.

the twelve wrote:
Ok berbalik pada persoalan td, Kalau ko daftar berbayar..maknanya ko daftar dengan company skali, maka, siapa yg ko dapat tu akan jadi tajaan bawah ko.

Kalau daftar percuma dengan affiliate ads4buckz.biz Group!, tajaan akan masuk bawah Group aku la....tak semesti nya bawah aku sahaja, ia akan masuk bawah org lain juga dalam group aku. Ko akan dapat komisen affiliate je la.

hhahahahha...memang btul hang cakap tuh..aku pung kalau bab bisnes rangkaian aku tak offer kat member2 aku kalau bab jual perfumes ke prepaid haa baru aku cari diaorang...aku bukan libas banyak pung aku tanya pasal kad tu jer..camtu pung dia dah blah belum tanya benda lain lagi...hahahahaha....oo maksud nyer aku tolong promote jer laa nih..tapi ada pro n cons jugak nih..aku dah nampak...hang nampak tak aper yang aku nampak...???hahahahhaa...

akuccputsedut wrote:
the twelve wrote:

hhahahahha...memang btul hang cakap tuh..aku pung kalau bab bisnes rangkaian aku tak offer kat member2 aku kalau bab jual perfumes ke prepaid haa baru aku cari diaorang...aku bukan libas banyak pung aku tanya pasal kad tu jer..camtu pung dia dah blah belum tanya benda lain lagi...hahahahaha....oo maksud nyer aku tolong promote jer laa nih..tapi ada pro n cons jugak nih..aku dah nampak...hang nampak tak aper yang aku nampak...???hahahahhaa...

Ha, cantik gak tu kalau ko dah nampak. kasi tau la. leh aku adjust.

Ko pun tau la ek pasal biz ni ek? apa lagi, kalau minat tu, bgtau je. aku pun tgh nak up, erti kata lain, aku pun perlukan admin juga. hihi.