Jump to content
Sign in to follow this  
miss purple

supplement tambahan

Recommended Posts

Maaf aloy n malayneumaya, aku dah lama tak jenguk putera..bz sikit.

Pape pun aloy,barang yang ko nak tuh dah habis la...rabu lepas ada sorang budak tu angkat semua,aku tak perasan plak ko nak.Nanti tunggu order baru yea...

Berkenaan dengan Enervon C tu, dia sebenarnya untuk bagi tenaga sebab kandungan dia B Complex + C.Kebanyakkan orang makan tu memang akan ada pertambahan selera makan.Kalau nak cuba boleh leh angkat..skang aku nak clear stok..kalau tgk kat blog aku pun ada wat iklan.

Nama Com dia.United Laboratories.....aik nak beli kilang dia skali ker bro ? hehe..

assalamualaikum...

tima kasih..

haah selera plak aku denga kilang tu..hahaha

takdela..kan biasa byk company yg buat ubat2 ni kan? upha, himalaya, blackmore, century..etc...tu yg aku nak tau company yg mana satu yg korang dah makan...hehe

Aku belum cuba blackmore lagi,yang len aku dah cuba...mana yang dapat trial pack,aku sebatlah dulu.Tapi yang baik makan probiotik,aku makan 3 biji jer dah seminggu aku kene sembelit.Sembelit biasa je...

assalamualaikum...

brapa ringgit ye enervon c united lab tuh? berbaloi ngan kuantiti isik dia tak?

Bro,aku da PM ko...tak leh jual beli kat sini nanti aku kene marah hehe.... ::icon_biggrin::

sixx wrote:ada tak suplement utk atasi masalah rambut gugur? dan suplemen utk atasi masalah selsema pagi

aku rasa ko kena resdung kalau pagi2 selsema...

sixx wrote:ada tak suplement utk atasi masalah rambut gugur? dan suplemen utk atasi masalah selsema pagi

ada..
tapi dalam hal- hal macam ni
aku rasa lagi baik
ko jumpa doktor.. bahaya woo main makan2 jer ::icon_neutral::

selsema pagi biasenye belaku pada org2 yg mempunyai keadaan 'atopy'.biasenye korg akan ade skali masalah len mcm asma atau alahan skali.tak perlu suplemen, cume kene kontrol masalah tu nagn ubat2 yg di bagi oleh doktor

So sampai bila nak bergantung kepada ubat je,supplement membantu mengurangkan masalah hidung berair waktu pagi.Seperti yang kita tahu,barangan contron item ni tak elok di amalkan selalu.

by the way...

bgs sgt eh examo tu?
aku bkn ape..teringin gak nk mkn supplemen..
sbb dlm idup aku xpnh lg mkn menda2 cmni..hihi..
so nk try la n tgk kesannye cmne kang..

kat mana nak dpt EXAMO tu eh??
aku tkt terbeli yg palsu..
aku ader beli on9 kt website salindah tu tp masalahnya xdpt NO INVOIS..
website tu kata jgn wat byrn kalo xdpt no invois..
so aku xbrani la nak wat byrn..

sape tau kat mana aku boleh beli?
watson ader x?hehe..
kt area2 kl la..

Ko nak ker examo tu ? PM aku...

Examo Ekonomi pack RM 80.00
Examo Kotak Biru RM 56.00
Examo Plus RM 28.00

Tp aku cadangkan ko amik yang Ekonomi pack,examo ni kene makan hari2 baru ada peningkatan.Jangan nak pekse,baru nak makan..lambat nak rasa kesan dia.Nak cepat makan Arcalion.Boost giler kentang punya.. + pati ayam brand.Tp hanya ada kat farmasi je.Kat kedai tak de...

hai semua..

sy ada try produk ajaib ne 'miracle fusk' dlm beberapa hari n sy rasakan bagus la..
bdn sy rasa ringan n senang nak bgn pagi.. ::icon_biggrin::

bkn tu sahaja tp pesakit seperti migrain, asma, diabetes, darah tinggi, kanser, gastrik, penyakit kulit, masalah seks, gout, strok, batuk, darah cair dan pekat, kegemukan, kulit terbakar, ketumbuhan dan sebagainya dapat dipulih secara semulajadi dalam masa yang amat singkat.

klu nak diet mmg sesuai amalkan penggunaan produk ajaib ne..
produk ajaib ne sebenarnya berbentuk botol termos..
so kita juz letak air masak/mineral dlm termos ne dan biarkan dlm 12-15minit, baru minum..

so ne kira supplement jg la. juz beli sekali rm350, n blh guna sehingga 5 tahun..
mmg berbaloi kan.. drpd buang duit rm300 sebulan utk beli ubat2 supplement..

nak tgk produk? klik sini..

Tak pe skali skala...kalau orang yang tanya tu nak.sila ke ruang cenderahati... ::icon_biggrin::

supplement tuk mata ade ke??

rabun aku makin teruk la... :( [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img]

makanlah la ni blackberry..eh natberry :D yang lebih kesan,makan tu campur dengan carrot,carrotkan bagus tok kesihatan mata.

[quote name='ogGY' timestamp='1294424134' post='1058836']
makanlah la ni blackberry..eh natberry :D yang lebih kesan,makan tu campur dengan carrot,carrotkan bagus tok kesihatan mata.
[/quote]

carrot? jus carrot ok?

thanks doktor oggy hehe..

tak delah ko makan carrot je da ok,sanggup ke berbelas batang lobak sehari haha ...carilah supplement yang banyak unit dose dia :D contoh macam natberry atau pun 21st beta carotina. 21st century.