Jump to content
teri-chan

Oh.. Hancur Hatiku, Hilangnya Cintaku

Recommended Posts

Bro..sila hormat orang lain boleh x? dari tadi aku tgk ayat ko main lepas je tak de tapisan.Ko nak kene warning ke dengan otai2 kat sini.

So jaga etika bila nak melepaskan AYAT ko tu OK.Tu baru tery chan,belum Sir Pyan lagi..nangis ko nanti.

QUOTE(ogGY @ Dec 9 2008, 12:42 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Bro..sila hormat orang lain boleh x? dari tadi aku tgk ayat ko main lepas je tak de tapisan.Ko nak kene warning ke dengan otai2 kat sini.

So jaga etika bila nak melepaskan AYAT ko tu OK.Tu baru tery chan,belum Sir Pyan lagi..nangis ko nanti.

Hok hok, sorang lagi big big bos ni, aku bukan apa bro, aku kurang masuk putera ni, malam ni masa aku lapang banyak sikit, jadi nak kacau sikit kat ruangan chan ni kena pulak dgn tajuk &^*&*, ekeke,

menangis ? aduhai ko uat LAWAK ke ? bape la umur aku sampai nak menangis kerana kutukan,hok hok aku saje je, kasi muka kat chan, maklumla dia bos tanah ni, chow.

wah! sedapnye ayat....
tak perlu kot kate mcm tu.. kite leh rancang tuhan je yang tentukan.. kalu kata mcm tu mcm mempersendakan yg tertulis. kalu dh rase sakitnye putus cinta.. br kite sedar yg kita ni idup kat dunia nyata.. bukan dunia maya...

jgn la cakap camtu

Orang tak pernah kene bolehlah gelakkan orang lain,nanti kene batang hidung sendiri baru tau.
Gelaklah... kalau semua orang yang kene,doakan ko rasa apa orang lain rasa.Ko nak? mad.gif

eja tahi pun salah
keke

this should be the answer.

QUOTE(azuan)
disebabkan masih ada lagi PENGGUNA yang suka dengan kelakuan menyindir di dalam topik yang dia rasa tak sesuai, dan PENGGUNA tu pulak seperti yang kita semua sudah kenal, memang suka merengek, ditekankan sekali lagi, apa yang anda perlu buat hanya click butang report, bagitau apa yang ada dalam kepala anda, cadangkan apa yang perlu, kunci ke, padam ke, pindah ke, dan bukan perlu melatah.

Peraturan Menggunakan Ruangan Sembang Edited by nocturnal

QUOTE(nocturnal @ Dec 9 2008, 01:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
this should be the answer.

Peraturan Menggunakan Ruangan Sembang

thanks for the info.... but takpe.. still ok lg... benda kecik je... but if he's gone too far.. mungkin akan buat report kot...

QUOTE (fiza_cute @ Dec 8 2008, 11:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
klu kite putus cinta kan ptt ke kite cari trus yg lain??

aku x setuju bila kata tgk keadaan...
kalu putus cinta.. sebaik2nya esok dah ada pengganti... sbb kalu korang still lg lonely.. korang akan frust tertonggeng dan tersungkur di kala kesunyian.. mungkin kwn2 dpt membantu tp blum 100% .. kerana apa..

"sbb yg melukai itu adalah cinta, dan cinta jgak harus menjadi penawarnya"

QUOTE(SiapaAku @ Dec 9 2008, 12:36 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Patula, lagi kecian, ko call dia tak angkat ? maknanya dia dah tak berminat kat ko kot, hok hok, rupa tu tak penting mana, kadang manusia ni memilih seseorang tu sesuai dgn dirinya, dan seterusnya la, wakaka, lawa ke abby tu ?, aku tak taula senang kan orang tgk seseorang tu LAWA, aku mmg susah nak tgk seseorang tu LAWA, baru jumpa 4orang yg betul2 LAWA dari pandagan aku selama aku hidup ni, ekekeke. laugh.gif

Biasanya orang cute ni orang GEMUK laugh.gif

Uish, marah betul big bos ni, baik bos, akan ku hormati jirang tetangga yang lain, blink.gif

xpe2 kate aku gemuk...................chaitt!

QUOTE(slymer @ Dec 9 2008, 08:53 AM) <{POST_SNAPBACK}>
aku x setuju bila kata tgk keadaan...
kalu putus cinta.. sebaik2nya esok dah ada pengganti... sbb kalu korang still lg lonely.. korang akan frust tertonggeng dan tersungkur di kala kesunyian.. mungkin kwn2 dpt membantu tp blum 100% .. kerana apa..

"sbb yg melukai itu adalah cinta, dan cinta jgak harus menjadi penawarnya"

bukan nnti klu org tu tgglkan jugak..nnti makin skit ati...makin bertambah parah...aku wat cmtu jugak dulu...pas kene tggl carik lain kan tp laki tu pun tgglkn aku jugak..skrg ni aku kureng caye skit...anggap laki tu SWEET TALKER..hahaha pdn muker... laugh.gif

xsalah tp agak2 ar...kot da xske tu kan ckp jela...ni x...jnji mcm2 pastu tggal..ingt pompuan ni ape...patung bear ka?cis!hahaha...(jht sgguh daku)

takde sape yg jahat dlm cite ni... org yg lukakan hati kite la br penjahat yg sebenarnye..

mmg kene defendsive pun...skrg aku pun lebih defendsive supaya tak fall in love kat tunang org ker bini org....girlfrend org ker....skrg aku lebih tabah....

Ape ni frust2...
Aku dulu klu putus... tak kisah pun. walaupun aku sayang kat die...
Tapi apa bleh wat... dh mmg tak de jodoh.
Nangis smpi buta pun blum tentu die nak kat kite...
Apa lagi dh buta... mmg sah die tak nak...

Apa yg bleh wat...
utk kaum wanita..
cube korang tingkatkan keyakinan diri...
ubah penampilan utk lebih menawan...
Tunjukkan pada ex kite, yg kite tak merana pun ditinggalkan...

QUOTE(mon678 @ Dec 10 2008, 05:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
mmg kene defendsive pun...skrg aku pun lebih defendsive supaya tak fall in love kat tunang org ker bini org....girlfrend org ker....skrg aku lebih tabah....

nape mon?ko penah terjatuh cinta kat bini org or gf org ka??

QUOTE(Quraisya @ Dec 10 2008, 06:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ape ni frust2...
Aku dulu klu putus... tak kisah pun. walaupun aku sayang kat die...
Tapi apa bleh wat... dh mmg tak de jodoh.
Nangis smpi buta pun blum tentu die nak kat kite...
Apa lagi dh buta... mmg sah die tak nak...

Apa yg bleh wat...
utk kaum wanita..
cube korang tingkatkan keyakinan diri...
ubah penampilan utk lebih menawan...
Tunjukkan pada ex kite, yg kite tak merana pun ditinggalkan...

Cube ko kapel bagai nak rak nak2 da mencapai umur 5 tahun..confirm ko takkan cakap macam kat atas tu skrang ni smile.gif
Apa yang aku buat skang ni,banyakkan aktiviti dan kurangkan pegang HP.Da hampir berjaya tp kantoi lak....semalam laugh.gif

QUOTE(fiza_cute @ Dec 10 2008, 09:04 PM) <{POST_SNAPBACK}>
nape mon?ko penah terjatuh cinta kat bini org or gf org ka??

haha mon ader sejarah skit.. kan mon kan...

QUOTE(ogGY @ Dec 10 2008, 10:27 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Cube ko kapel bagai nak rak nak2 da mencapai umur 5 tahun..confirm ko takkan cakap macam kat atas tu skrang ni smile.gif
Apa yang aku buat skang ni,banyakkan aktiviti dan kurangkan pegang HP.Da hampir berjaya tp kantoi lak....semalam laugh.gif

org tu dh kawin pun bro.. mmg la die kate mcm tu.. dh selamat dh bertarung nl dptkan kehidupan bahagia....

lain la dh nk smpai capai impian pastu jatuh terhempas... mmg sakit...

bercinta mude2 biase la.......tapi aku la yang slalu mainkan pompuan lu......dari aku terkene, baik kenekan org kaw2 yedak......ahaa....useless women.....cam maner korang bleh tangkap cintan kaw2 time mude2 dulu yek....bile prusssss..nyesal berabih duit............... laugh.gif

kwn aku lg perit cinta dia, dulu dia belasah org sebab nak pertahankan maruah GF dia tp rupa2nya masa tu GF dia dh ada yg lain, mungkin ramai kt putera ni yg tau dan ikuti kes ini dulu, kesian member aku nih, sebulan x lalu mkn, makin kurus je,
tp skang ni ok dah, exGF dia tu pun dh dpt balasan dia.

yela exbf aku dulu siap nak bunuh tp smpai skrg idup lg..nak kawen da pun..bile jadi mende2 gni kena pk berbaloi ke pe yg kite wat utk diri kite...

mau x trauma, dekat 6 thn bercinta, tup2 putus sebab ada org kacau padahal org tu bukan nak betul2 pun kt ex-GF dia tu. aku ingt dia nk g belasah plak budak tu tp dia ckp nak buat pe, org dh xnak kt kite tp kalo jumpa budak tu mmg dia nk bg sebijik.
pada akak2 suma hati2 la yek, pikir dulu masak2 sebelum buat pilihan, memang fitrah manusia suka benda baru tp kalo baru tp xberguna buat pe kan,
biar lama tp kalo kite pandai jaga mesti jadi baru selalu kan, ceeewaaahhh...jiwangnyeee aku, tau dek mak aku mesti nak termuntah dia