Jump to content
Masterpiece

Korang Minat Tak Nak Sambung Project Robot's

Recommended Posts

QUOTE(kamikase30 @ Nov 11 2008, 08:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ni sorang lagi, still nak think fasal project Robot tu.... eeeeeeeeeeeeeee

AKU TAK TAHU NAK TERANGKAN MACAM MANE LAGI....

cik/en * ko ni laki ke gurl aku still x dapat confirmation lagi tau... huhu..... biggrin.gif

You have to understand that the Y PROJECT IS............................

sori geng..mggu ni dan depan aku busy skt...byk plak keje aku aduhaii

kamikase30>>>>aku laki la..avatar je pompuan...kena tuka nih...rmi dh terkeliru status aku khokhokhokhkoh

Just tinggal 43 hari je lagi...... pehhhhhhhhh.. sempat ke nak buat semua plan....

Weh kawan 'JV' dah x de mase ni..

Aku nak korang Draf plan marketing 1 juta pelanggan, boleh post or yag best-best tu foward kat agip...

Tarikh pelancaran web 1.1.2009........

haha aku sedang memerhati kamu semua sapa yang 'aktif dan tidak aktif'.. JV yang lepas akan dirombak semula

nanti aku akan post yang baru.. ada 2 3 orang affiliate akan jadi JV, dan ada ahli JV yang akan diexpired kan,

sebab senang je, korang tak aktif, apa aku mintak semua korang tak buat...

and bajet kauntungan lak... haha ni yang aku minat ni.....

'kearah' RM50,000.00 dalam mase 6 bulah,

peh sebenarnya satu hari ajeeee, yang dah tahu tu 'senyap' sudah k.... biggrin.gif

dah r malas r aku nak tulis panjang-panjang banyak lagi 'project' yang aku nak buat...

daaaaaaaa....

QUOTE(kamikase30 @ Nov 17 2008, 11:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
I lOVE THIS BUSINESS......

AKU X TAU LA KORANG TGH PROGRESS APER?MCM KOSONG AJER?...WEH SAPER LEADER?DOMAIN?... SENYAP....AJER..MANER SUMER PARTNER YG MINAT JV..HUHUHU AKU NAK TAU CITER KORANG NIE...APER YG TERJADI SEBENARNYA..??????

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 03:30 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Just tinggal 43 hari je lagi...... pehhhhhhhhh.. sempat ke nak buat semua plan....

Aku nak korang Draf plan marketing 1 juta pelanggan, boleh post or yag best-best tu foward kat agip...

haha aku sedang memerhati kamu semua sapa yang 'aktif dan tidak aktif'.. JV yang lepas akan dirombak semula

nanti aku akan post yang baru.. ada 2 3 orang affiliate akan jadi JV, dan ada ahli JV yang akan diexpired kan,

peh sebenarnya satu hari ajeeee, yang dah tahu tu 'senyap' sudah k.... biggrin.gif

dah r malas r aku nak tulis panjang-panjang banyak lagi 'project' yang aku nak buat...

daaaaaaaa....

Salam,

aku PM ko tadi,inbox penuh..re-allocate balik beb...aku ada benda penting tue.

Tq

QUOTE (SMART49 @ Nov 18 2008, 03:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
AKU X TAU LA KORANG TGH PROGRESS APER?MCM KOSONG AJER?...WEH SAPER LEADER?DOMAIN?... SENYAP....AJER..MANER SUMER PARTNER YG MINAT JV..HUHUHU AKU NAK TAU CITER KORANG NIE...APER YG TERJADI SEBENARNYA..??????

NTAH R BRO.. SEMBANG JE LEBIH.. TAPI BILA AKU SENYAP CIKIT SUME HILANG.. KATE NAK BUAT BIZ CMNE NI BEB..

(JUST 2 3 AFFILIATE JE YANG AKTIF TU AKU TAHU KORANG TUNGU AKU INVITE KORANG JADI LEVEL JV K, SABO-SABO)

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 03:30 PM) <{POST_SNAPBACK}>

daaaaaaaa....

AKU MINAT LAGI..PM AKU...DETAIL ...SEDIA BERKHIDMAT...WOW 50K? 6 BLN? 2009? GILA LA KO NIE...TAKUT AKU DENGAR CITE KO.....

QUOTE (yuzafi @ Nov 18 2008, 03:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Salam,

aku PM ko tadi,inbox penuh..re-allocate balik beb...aku ada benda penting tue.

Tq

hAHA, SORRY... tongue.gif aku tengah buang gak sampah-sampah tu... sabo... sabo.... huhu....

weh... weh.. re-allocate tu cmne nak buat ada manual tak...aku tak pernah explore putra.com ni lagi..

satu lagi cmne nak letak face powder ko tu kat depan ek..

QUOTE (SMART49 @ Nov 18 2008, 03:35 PM) <{POST_SNAPBACK}>
AKU MINAT LAGI..PM AKU...DETAIL ...SEDIA BERKHIDMAT...WOW 50K? 6 BLN? 2009? GILA LA KO NIE...TAKUT AKU DENGAR CITE KO.....

IN DETAIL

1. KO BC SEMUA 7 PAGE SAMPAI HABIS

2. KO BACA BETUL-BETUL

3. AMBIL TINDAKAN K....

4. AKU NAK IDEA-IDEA... HAHA
Edited by kamikase30

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 03:35 PM) <{POST_SNAPBACK}>
NTAH R BRO.. SEMBANG JE LEBIH.. TAPI BILA AKU SENYAP CIKIT SUME HILANG.. KATE NAK BUAT BIZ CMNE NI BEB..

(JUST 2 3 AFFILIATE JE YANG AKTIF TU AKU TAHU KORANG TUNGU AKU INVITE KORANG JADI LEVEL JV K, SABO-SABO)

thanks bro kasi peluang nie kat aku...huh nasib baik ader tempat kosong lagi partner..yela dngar planing detail yang ko bagi 2 mmg betul leh wat banyak duit...ni bukan 50k...tp leh target 5M tu... laugh.gif

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 03:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
hAHA, SORRY... tongue.gif aku tengah buang gak sampah-sampah tu... sabo... sabo.... huhu....

weh... weh.. re-allocate tu cmne nak buat ada manual tak...aku tak pernah explore putra.com ni lagi..

satu lagi cmne nak letak face powder ko tu kat depan ek..

IN DETAIL

1. KO BC SEMUA 7 PAGE SAMPAI HABIS

2. KO BACA BETUL-BETUL

3. AMBIL TINDAKAN K....

4. AKU NAK IDEA-IDEA... HAHA

hAHA, SORRY... aku tengah buang gak sampah-sampah tu... sabo... sabo.... huhu....

satu lagi cmne nak letak face powder ko tu kat depan ek.

Ko delete jer sampah2 tue...hahaha..face powder mana tu bro?

peh...... banyak lak yang minat...

k,k, to all 'NEW JV' team.... hope korang gan aku sekali r kerja keras k....

Ni next month aku nak setup meeting secara formal dengan tak formal....

Bg date beb.... Bile korang Freee.....
Edited by kamikase30

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 04:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
peh...... banyak lak yang minat...

k,k, to all NEW JV team.... hope korang gan aku sekali r kerja keras k....

Ni next month aku nak setup meeting secara formal dengan tak formal....

Bg date beb.... Bile korang Freee.....

Salam,

Ko dapat tak PM aku...replylah balik..kang aku ingat ko dah tak mahu aku lagi...huhuhu...

I follow....

QUOTE (yuzafi @ Nov 18 2008, 04:42 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Salam,

Ko dapat tak PM aku...replylah balik..kang aku ingat ko dah tak mahu aku lagi...huhuhu...

I follow....

Bro... Ko orang paling penting Kat JV ni.. huhu.... biggrin.gif

Bukan aku xnak reply... panjang sangat ------->rajin/malas<-------- sangat aku nak bc...

k.... nanti papehal malam k,

erm.. jual novel 1001malam ok gak... biggrin.gif

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 05:00 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Bro... Ko orang paling penting Kat JV ni.. huhu.... biggrin.gif

Bukan aku xnak reply... panjang sangat ------->rajin/malas<-------- sangat aku nak bc...

k.... nanti papehal malam k,

erm.. jual novel 1001malam ok gak... biggrin.gif

ok aku da pm ko im follow 2. aku ader gak ebook tp pasal

(AYAT-AYAT CINTA) aku rase kiter leh jual gak laugh.gif

QUOTE(SMART49 @ Nov 18 2008, 05:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ok aku da pm ko im follow 2. aku ader gak ebook tp pasal

(AYAT-AYAT CINTA) aku rase kiter leh jual gak laugh.gif

huhu..

korang nie..macam2 lah..Agip mana? lama x nampak..

P/S:semua ahli JV penting dalam business plan nie..I follow...

Salam..

Ada nie bro.. bz jugak this week..(tak abis2 bz) cool.gif

@SMART49

Tu la pasal...6 bulan ...2009.. takut2 ..rilek bro.. ko dah gear 6 tuh... tak hengat dunia ko cicitkan kitorang nih.. laugh.gif

Ok skarang, aku nak sorang lagi (partner ngan SMART49) yang power dalam mengendalikan bab2 :
1) Hosting
2) Security system
3) Domain
4) Ape2 pasal web.. (system down ke..ape suma tuh..)

Kalau ada yang berminat, PM aku.. yang serius dan aktif sahaja..

Tq.

aku d0a kn korang berjaya... kalau plan yg bagus...aku rase krg x perlu risau... heher biggrin.gif

QUOTE (yuzafi @ Nov 18 2008, 06:56 PM) <{POST_SNAPBACK}>
huhu..

korang nie..macam2 lah..Agip mana? lama x nampak..

P/S:semua ahli JV penting dalam business plan nie..I follow...

Bro.. Agip aku peram dia dulu.. Sebab dia ada tugas2 khas...... laugh.gif

OK kepada yang berminat untuk menjadi affiliate kite orang...

Sila PM yuzafi Or Agip... Bagi name gan no. Tel korang....

QUOTE(kamikase30 @ Nov 18 2008, 08:26 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Bro.. Agip aku peram dia dulu.. Sebab dia ada tugas2 khas...... laugh.gif

OK kepada yang berminat untuk menjadi affiliate kite orang...

Sila PM yuzafi Or Agip... Bagi name gan no. Tel korang....

Salam,

Ya..kepada sesapa yg berminat nak join affiliate projek nie..sila PM aku dengan kadar segera.Kelewatan atau penangguhan anda berbuat demikian mungkin akan menyebabkan anda menyesal di belakang hari....

QUOTE(slave @ Nov 18 2008, 10:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
nk!nk!nk!nk!Nk!nk!nk!nk!Nk! nak JOIN!!!!
bagitau la per kelayakan untuk join,aku minat sgt nih....

Salam,

Penyertaan masih terbuka dan aku ada menerima beberapa permohonan dan dijangka akan bertambah lagi.Sila jgn PM aku dengan memberitahu perkara yg bukan2.Apa yg aku nakkan adalah:

FASA 1
Nama Penuh:
Putera ID:
Contact No: handphone no.are preferable.
e-mail address:

Kepada sesiapa yg ingin dipertimbangkan utk.memasuki program "partner aktif" sila tambahkan maklumat diri seperti berikut:

FASA 2
Nama Penuh:
Putera ID:
Contact No:
Lokasi/alamat skng:
e-mail address:
Serba sedikit kemahiran IT(terangkan secara ringkas):

So,kepada sesiapa yg hanya menghantar maklumat seperti FASA 1 aku considerkan sebagai pemohon utk affiliate dan sleeping partner.Manakala sesiapa yg melengkapkan FASA 2 adalah mereka yg.berminat utk.menjadi "partner aktif"
Walaumacam mana pun,keghairahan kamu semua mengisi maklumat seperti di dalam FASA 2 tidak menjamin tempat anda di dalam "partner aktif" ianya akan dipertimbangkan bergantung kepada kekosongan dan tahap ke-aktif-an anda.Kami akan menghantar pre-task kepada sesiapa yg memohon menjadi "partner aktif" dan kejayaan permohonan anda akan dimaklumkan melalui PM atau e-mail atau aku akan call korang seorang demi seorang..aku rasa Partner Aktif akan dicadangkan supaya nama mereka tidak di hebahkan di thread...aku akan mencadangkan perkara ini kepada Board of director...demi menjaga kerahsiaan organisasi.Apa yg penting organisasi buat duit dan affiliates dan sleepeing partner happy.

Segala maklumat peribadi anda seperti contact no.akan menjadi kerahsiaan dan dilindungi.

Tq Edited by yuzafi

QUOTE (PinguSpy @ Nov 18 2008, 08:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
aku d0a kn korang berjaya... kalau plan yg bagus...aku rase krg x perlu risau... heher biggrin.gif

Hello my old friend 'PinguSpy'.. Nice to see you here.. 'Biz' ko cmne lak, share r gan aku.. tongue.gif Edited by kamikase30

nk berjaya mende nieh..a.k.a project nih plng bngang pown krg kene ader paperwork... maa...

p/s biz per?? tatau..

QUOTE (PinguSpy @ Nov 19 2008, 09:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
nk berjaya mende nieh..a.k.a project nih plng bngang pown krg kene ader paperwork... maa...

p/s biz per?? tatau..

bro 'pingas-poy'.... Thank's beb... Edited by kamikase30

QUOTE (yuzafi @ Nov 18 2008, 11:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Salam,

Penyertaan masih terbuka dan aku ada menerima beberapa permohonan dan dijangka akan bertambah lagi.Sila jgn PM aku dengan memberitahu perkara yg bukan2.Apa yg aku nakkan adalah:

FASA 1
Nama Penuh:
Putera ID:
Contact No: handphone no.are preferable.
e-mail address:

Kepada sesiapa yg ingin dipertimbangkan utk.memasuki program "partner aktif" sila tambahkan maklumat diri seperti berikut:

FASA 2
Nama Penuh:
Putera ID:
Contact No:
Lokasi/alamat skng:
e-mail address:
Serba sedikit kemahiran IT(terangkan secara ringkas):

So,kepada sesiapa yg hanya menghantar maklumat seperti FASA 1 aku considerkan sebagai pemohon utk affiliate dan sleeping partner.Manakala sesiapa yg melengkapkan FASA 2 adalah mereka yg.berminat utk.menjadi "partner aktif"
Walaumacam mana pun,keghairahan kamu semua mengisi maklumat seperti di dalam FASA 2 tidak menjamin tempat anda di dalam "partner aktif" ianya akan dipertimbangkan bergantung kepada kekosongan dan tahap ke-aktif-an anda.Kami akan menghantar pre-task kepada sesiapa yg memohon menjadi "partner aktif" dan kejayaan permohonan anda akan dimaklumkan melalui PM atau e-mail atau aku akan call korang seorang demi seorang..aku rasa Partner Aktif akan dicadangkan supaya nama mereka tidak di hebahkan di thread...aku akan mencadangkan perkara ini kepada Board of director...demi menjaga kerahsiaan organisasi.Apa yg penting organisasi buat duit dan affiliates dan sleepeing partner happy.

Segala maklumat peribadi anda seperti contact no.akan menjadi kerahsiaan dan dilindungi.

Tq

Bro yuzafi, apa yang ko tulis kat atas tu.. ayat-ayat cinta ko tu memang best gile beb 100% same macam apa yang

aku fikir.. 1000 juta taniah buat ko beb.... biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...