Jump to content
ran

Kursus Forex Di Tempat Anda

Recommended Posts

QUOTE(Zex @ Dec 26 2008, 10:46 AM) <{POST_SNAPBACK}>
woii!!!!mr.best.. dry.gif

gila ke ape ni?

ko ni kate bodoh, mmg nmpk bodoh..
nak kate cerdik, nampak cam budak2 lg..

kalu nak tekel girls, kenele ckp baik2..
ni x?

kalu ko camni, bukan stakat girls, nyah pun xnak!

ape slhnye ko pm die,
ko msg elok2..

kalo ko camni,
wajib aku kate kate dia xkan reply msg ko..

ni x.. ntah ape ntah ko ni..
elok ban je ip budak ni mod..

org xde pepe..
ribut xde,
hujan xde..
tetibe kecoh lak... mad.gif

kalau die tak sambut cabaran tu sah sah le die pengecut.... hahahaha.... nak sambung sandiwara yang memualkan... hahahaha.... aku juz nak die bersihkan nama die yang dah busuk... murni sebenarnye hasrat aku ni.,.. aku kesian la kat die ..... isk iskk.... kalau aku la jadi die.. dah lame dah aku sambut cabaran tu.... bukannye susah pun... budak tadika pun silap2 leh buat ape.... hahahahahaha

QUOTE(Zex @ Dec 26 2008, 10:46 AM) <{POST_SNAPBACK}>
woii!!!!mr.best.. dry.gif

gila ke ape ni?

ko ni kate bodoh, mmg nmpk bodoh..
nak kate cerdik, nampak cam budak2 lg..

kalu nak tekel girls, kenele ckp baik2..
ni x?

kalu ko camni, bukan stakat girls, nyah pun xnak!
[color="#FF0000"][/color]

ape slhnye ko pm die,
ko msg elok2..

kalo ko camni,
wajib aku kate kate dia xkan reply msg ko..

ni x.. ntah ape ntah ko ni..
elok ban je ip budak ni mod..

org xde pepe..
ribut xde,
hujan xde..
tetibe kecoh lak... mad.gif

Sape yg nak tackle Sis Ran tu... Langkah tayar spare aku dulu laaaa... laugh.gif laugh.gif

QUOTE(Jebatfx @ Dec 26 2008, 08:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
salam,

kepada yg dah join kelas tu.. harap boleh bantu jawab persoalan yg di utarakan oleh saya dan mereka yg bertanya...terbaik... panggil sifu ran u jawab....wassalam.

Mungkin Sis Ran tgh bz giler kot Bro Jebat.. Agaknya lah.

salam,

anyway sapa sapa yg dah join kelas tu dan sedang guna teknik SMA, BB dan Stoch tu... harap bolehlah bincangkan kat sini cara nak guna dan keberkesanannya.... itu lebih baik.

Ha'ah.. Yg tu aku setuju betul tu. Kongsi2 ler kalau ada teknik2 yg best of the best.. Yg tadi tu sajer je Bro nak meriahkan lagi suasana yg sememangnya meriah & damai.. wink.gif Kalu sunyi je tak best la plak. Saje je..

QUOTE(fadli1982 @ Dec 26 2008, 03:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
panas nyer thread nie......lalala.... rolleyes.gif

MR BEST ...naper x pakai nick mr best sendiri kat putera..barulah gentleman....reg nick baru yer...hehe...

buang masa... jangan alihkan perhatian yer... persoalan sebenar belum terjawab... Adakah CIK RAN betul-betul layak untuk dinobatkan sebagai individu yang berkelayakkan untuk menganjurkan suatu seminar FOREX... itu persoalan pokok.. jangan nak bangkitkan isu remeh temeh yang baru dan memualkan.. Kalau ada yang kata ikut suka die la nak wat seminar ke ape ke... bukan hal saye... itu saye terima tapi saye juz nak bawak satu persoalan yang penting... kenapa penting... :

1. Supaya Cik Ran dapat membersihkan kredibiliti nya selaku penganjur Seminar FOREX...

2. Supaya kite tidak terus menerus membuat 'dosa kering' mengutuk Cik Ran dalammempersoal atau memperlekehkan kredibitinya..

3.. Bagi menyelamatkan para trader baru agar tidak tertipu sekiranya telah terbukti Cik Ran sah tiada kerdibilitinya untuk menganjurkan kelas FOREX...

4. Memberikan peringatan kepada sesiapa yang ingin menganjurkan kelas FOREX supaya memastikan dirinya agar mempunyai pengalaman dan kemahiran yang secukupnya dalam FOREX.

Ini bukan suatu provokasi.... ini mungkin provokasi kepada CIk ran atau para penyokongnya... tapi persoalan ini perlu dijawab dengan segera yang mungkin agar salah faham ini akan terungkai dengan segera.

salam Tahun BAru...

PEACE

QUOTE(fadli1982 @ Dec 26 2008, 08:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
haha.... laugh.gif sungguh kelakar la umar....

Aku lagi klakar tgk mrbest tu.. Siap terkentut aku ketawa laugh.gif

QUOTE(mrrbest2008 @ Dec 26 2008, 09:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kalau die tak sambut cabaran tu sah sah le die pengecut.... hahahaha.... nak sambung sandiwara yang memualkan... hahahaha.... aku juz nak die bersihkan nama die yang dah busuk... murni sebenarnye hasrat aku ni.,.. aku kesian la kat die ..... isk iskk.... kalau aku la jadi die.. dah lame dah aku sambut cabaran tu.... bukannye susah pun... budak tadika pun silap2 leh buat ape.... hahahahahaha

Kalo kesian, bukan mcm tu caranya Bro.. Kan banyak cara yg baik mcm Bro Jebat cnthnya. Ckap pun tak lah mcm maki hamun.. Sabar ye Bro. wink.gif

QUOTE(Umarz @ Dec 26 2008, 09:53 PM) <{POST_SNAPBACK}>

Kalo kesian, bukan mcm tu caranya Bro.. Kan banyak cara yg baik mcm Bro Jebat cnthnya. Ckap pun tak lah mcm maki hamun.. Sabar ye Bro. wink.gif

Saye sengaja membawa unsur kelakar atau emo senagai pembuka bicara saya.. insyaalah selepas ini saya akan bawakan suatu unsur yang sopan dan lebih santun yer....
Kepada sesiapa yang tidak senang dengan cara saya tersebut saye pohon kemaafan yang tiada penghujungnya... Maaf di atas salah dan laku adanya....

Salam pembuka bicara... hehehehe..

Peace

QUOTE(mrrbest2008 @ Dec 26 2008, 09:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>
buang masa... jangan alihkan perhatian yer... persoalan sebenar belum terjawab... Adakah CIK RAN betul-betul layak untuk dinobatkan sebagai individu yang berkelayakkan untuk menganjurkan suatu seminar FOREX... itu persoalan pokok.. jangan nak bangkitkan isu remeh temeh yang baru dan memualkan.. Kalau ada yang kata ikut suka die la nak wat seminar ke ape ke... bukan hal saye... itu saye terima tapi saye juz nak bawak satu persoalan yang penting... kenapa penting... :

1. Supaya Cik Ran dapat membersihkan kredibiliti nya selaku penganjur Seminar FOREX...

2. Supaya kite tidak terus menerus membuat 'dosa kering' mengutuk Cik Ran dalammempersoal atau memperlekehkan kredibitinya..

3.. Bagi menyelamatkan para trader baru agar tidak tertipu sekiranya telah terbukti Cik Ran sah tiada kerdibilitinya untuk menganjurkan kelas FOREX...

4. Memberikan peringatan kepada sesiapa yang ingin menganjurkan kelas FOREX supaya memastikan dirinya agar mempunyai pengalaman dan kemahiran yang secukupnya dalam FOREX.

Ini bukan suatu provokasi.... ini mungkin provokasi kepada CIk ran atau para penyokongnya... tapi persoalan ini perlu dijawab dengan segera yang mungkin agar salah faham ini akan terungkai dengan segera.

salam Tahun BAru...

PEACE

Aku rasa Sis Ran tgh bz ni, tu sbb dia tak dpat nak menjawab soalan2 awak tu Bro..
Mungkin dia ada kredibitinya @ mungkin tak, tapi kita jgnlah kutuk je memanjang kecuali2 dia sendiri dah ngaku tak dpat nak jawab soalan2 yg diutarakan oleh forumnis.
Ada setgh2 ahli forum yg dah jadi peserta seminar dia dan dah beri komen yg seminar dia ok dan banyak membantu. Jadi kita tak boleh lah nak kutuk2 dia sbb bukti2 tu dah ada, tinggal ada lagik soalan2 dari Bro Jebat cnthnya yg tak terjawab. Tu tak boleh kita jadikan alasan utk kutuk2 dan sakitkan hati dia..

Kalo ko ikut tread ni dari awal, kau tahu aku tak sokong mana2.. Aku atas pagar. Masing2 ada pro n kontra.
Peace!!

QUOTE(mrrbest2008 @ Dec 26 2008, 10:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Saye sengaja membawa unsur kelakar atau emo senagai pembuka bicara saya.. insyaalah selepas ini saya akan bawakan suatu unsur yang sopan dan lebih santun yer....
Kepada sesiapa yang tidak senang dengan cara saya tersebut saye pohon kemaafan yang tiada penghujungnya... Maaf di atas salah dan laku adanya....

Salam pembuka bicara... hehehehe..

Peace

Ok Beb... Mcm tulah. Hidup mrrbest2008.. wink.gif wink.gif

QUOTE(Umarz @ Dec 26 2008, 10:03 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Aku rasa Sis Ran tgh bz ni, tu sbb dia tak dpat nak menjawab soalan2 awak tu Bro..
Mungkin dia ada kredibitinya @ mungkin tak, tapi kita jgnlah kutuk je memanjang kecuali2 dia sendiri dah ngaku tak dpat nak jawab soalan2 yg diutarakan oleh forumnis.
Ada setgh2 ahli forum yg dah jadi peserta seminar dia dan dah beri komen yg seminar dia ok dan banyak membantu. Jadi kita tak boleh lah nak kutuk2 dia sbb bukti2 tu dah ada, tinggal ada lagik soalan2 dari Bro Jebat cnthnya yg tak terjawab. Tu tak boleh kita jadikan alasan utk kutuk2 dan sakitkan hati dia..

Kalo ko ikut tread ni dari awal, kau tahu aku tak sokong mana2.. Aku atas pagar. Masing2 ada pro n kontra.
Peace!!

Sekiranya dia busy tiada salahnya... jikalau die sengaja membiarkan persoalan ini terbiar begitu sahaja akn menyerlahkan kesalahannnya...

Adalah tidak logik kalau Cik Ran lansung tiada masa walau sesatpun untuk melihat perkembangan thread ini... melainkan Cik Ran sudah tidak sanggup untuk meredakan kesakitan hati dan matanya semasa membaca post2 yang terkini....

Post ini diwujudkan dengan keringat gigih Cik Ran sendiri masakan die sendiri tidak pandai menguruskan thread ciptaannya sendiri... Sebagai seorang yang mempunyai kredibiliti seharusnya segala bentuk tohmahan perlu di jawab dengan tenang tanpa sebarang rasa gulana.

Akhir kata saye sentiasa menunggu response daripada pencipta thread ini agar persoalan yang saya bawa dijawab tanpa sebarang rasa dendam dan emosi..

Maaf sekali lagi sekiranya Emosi yang saya garapkan pada awalnya membuatkan segelintir forumer terasa getaran di Jiwa..

Salam tulus dari anak watan..

Peace

QUOTE(Dominant Star @ Dec 26 2008, 10:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Kasi dia a week.

Registration UUM tuh and maybe outstation sama.... so this week probably minah tuh mmg busy.

Lepas tuh boleh sambung sesi pangkah memangkah kalau mau... biggrin.gif

kat sini ko DS..? hehe..
jenguk2 la kat area51 tu..

bro nk tnye psl AC, aymen nyer project tu.. ko join course die..?

QUOTE(Jebatfx @ Dec 25 2008, 08:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
salam sejahtera,

jgn la begitu, teruskanlah forecast tu... supaya ramai yg dpt manfaat....juga iainya sedikit sebanyak dpt membantu student student u sebagai "after class support".

anyway, saya rasa sampai sekarang soalan saya tak berjawab.

KUANTAN ( 6 DEC 2008 )
KUALA LUMPUR ( 7 DEC 2008 )
KOTA BHARU ( 13 DEC 2008 )
KUALA TERENGGANU ( 14 DEC 2008 )
IPOH ( 20 DEC 2008 )
PULAU PINANG ( 21 DEC 2008
)
ALOR SETAR ( 27 DEC 2008 )
JOHOR BAHARU ( 28 DEC 2008 )
SEREMBAN ( 3 JAN 2009 )
MELAKA ( 4 JAN 2008 )
KOTA KINABALU ( 10 JAN 2009 )
KUCHING 11 JAN 2008 )

* TEMPAT AKAN DI BERITAHU KEMUDIAN.

soalan saya... kat mana tempat buat kelas tu... yg dah lepas dan yg akan datang. So far dah 6 tmpt selesai but masih tiada maklumat terkini seperti lokasi dan gambar peserta seperti yg dijanjikan. Berkali-kali dah saya tanya tapi so far tiada jawapan. Mungkin tak perasan la kot !! .. kang buat font besar.. tak best lak..

terima kasih.

Selamat Tahun Baru.

QUOTE(Jebatfx @ Dec 26 2008, 06:07 PM) <{POST_SNAPBACK}>
salam,

masih menanti. saya rasa ada beberapa orang dlm nie yg kata dah join seminar beliau... harap boleh update la sikit pertanyaan saya. Mungkin juga saudara ROBOTs! boleh update since u adalah IT manager untuk ran. (bila web ran nak up balik ?)

terima kasih.

salam,

sabar..... tak bawa ke mana jika terus cam nie....ikutkan hati..saya pun nak tulis huruf besar gak... sebab dah berkali tanya soalan yg sama...tapi masih tiada jawapan.....takkan la susah sgt nak jawab soalan tu...bukan minta technical analysis pun.......

soalannya :

1) Lokasi kelas yg dah lepas.
2) Lokasi kelas yg akan datang.
3) Bilangan peserta kelas yg dah lepas.
4) Gambar peserta kelas yg dah lepas.

so far dah 6 kelas tamat.

kepada yg dah join kelas tu.. harap boleh bantu jawab persoalan yg di utarakan oleh saya dan mereka yg bertanya...terbaik... panggil sifu ran u jawab....

dok pusing pusing cam nie..sampai bila tak selesai...setakat tulis yg bukan bukan..tak perlulah reply...nanti memanaskan lagi thread yg dah panas nie....sebab bila masing masing saling reply tanpa ada point.....tak akan membawa kebaikan....harap semua bersabar...masing masing ada sebab dan pendirian sendiri...

anyway sapa sapa yg dah join kelas tu dan sedang guna teknik SMA, BB dan Stoch tu... harap bolehlah bincangkan kat sini cara nak guna dan keberkesanannya.... itu lebih baik.

jika baik, insya Allah... secara tak langsung akan ramai lagi join seminar beliau...

cuba kaji balik tajuk thread nie "Kursus Forex Di Tempat Anda, khas untuk newbies... ada peluang dapat notebook & free deposit &#"

so tanyala perkara yg berkenaan tuan punya thread dan topik tersebut. So far ada sesapa dah menang notebook....free usd 500 deposit and usd2 everyday ??? jika ada... harap leh la war war kan sapa yg bertuah yg dapat tu dan gambar mereka...so far tidak secara jelas bila dan bagaimanakah hadiah tersebut akan di beri... cabutan bertuah ke... bila ke......berapa byk notebook dan free usd 500 deposit account yg di tawarkan.....

muhasabah diri masing masing... dan renungkan dan carilah jawapan pada setiap persoalan.... selak selak la thread nie dari mukasurat 1 hingga lah mukasurat 16 nie.....orang-orang tua suka berpesan... jauh perjalanan luas pemandangan.... dan jangan malu bertanya... jika tak sesat jalan....

jika tak tahu nak jawab... takperlu lah reply.... jika ada pertanyaan lain...sila la bertanya... then tunggu jawapan....

wassalam.

QUOTE(Umarz @ Dec 26 2008, 10:03 PM) <{POST_SNAPBACK}>

Peace!!

Salam,

adakah u pasti ahli forum yg mengaku pergi kelas beliau tu bercakap benar ? Ini adalah forum... sapa sapa leh buka acc dan tulis mengaku itu ini. Sebab itu lah saya masih lagi menunggu jawapan kepada persoalan yg masih belum berjawab walaupun telah berulang kali tanya.... kerana ingin membuang sangkaan yg tidak baik yg ada dlm benak fikiran saya ini. Kita semua saya pasti merupakan orang yg telah matang dan mampu berfikir dgn waras dan rasional. Dalam dunia ini, kita tidak boleh cepat atau terus mempercayai ttg sesuatu perkara dgn terburu buru dan membuta tuli. Sebab itu lah kena selidik dan bertanya. Sekiranya u bertanya A tapi dia jawab B atau langsung tak jawab..... so apakah kesimpulan yg u buat.... busy ???? itu adalah salah satu jawapan yg mungkin... tapi adalah itu satu satunya jawapan yg ada.... Adakah u cuba fikirkan pilihan jawapan lain yg ada seperti notebook hilang ke..... memang sgt sgt busy ke...... balik kg ke..... apa apa je la....jawapan yg mungkin.... then kaji balik setiap jawapan yg mungkin tu.... yg mana paling rasional dan boleh terima dek akal u..... bergantung kepada jenis akal masing masing.....

QUOTE(Dominant Star @ Dec 26 2008, 10:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Kasi dia a week.

Registration UUM tuh and maybe outstation sama.... so this week probably minah tuh mmg busy.

Lepas tuh boleh sambung sesi pangkah memangkah kalau mau... biggrin.gif

Salam,

alasan u mungkin betul gak la tapi cuba u lihat jadual kelas beliau....

[b]KUANTAN ( 6 DEC 2008 )
KUALA LUMPUR ( 7 DEC 2008 )
KOTA BHARU ( 13 DEC 2008 )
KUALA TERENGGANU ( 14 DEC 2008 )
IPOH ( 20 DEC 2008 )
PULAU PINANG ( 21 DEC 2008 )
ALOR SETAR ( 27 DEC 2008 )

JOHOR BAHARU ( 28 DEC 2008 )
SEREMBAN ( 3 JAN 2009 )
MELAKA ( 4 JAN 2008 )
KOTA KINABALU ( 10 JAN 2009 )
KUCHING 11 JAN 2008 )[b]

so saya rasa tak ada kena mengena dgn UUM. Hari ini di Alor Setar... esok di JB...... tapi alor setar di mana....JB di mana....hotel mana ke.....bilik mana ke .....tuhan je la yg tahu....nanti tahu tahu dah selesai......ramai yg bertanya di mana tapi masih tak berjawab..... so KENAPA ? ... betul nak buat kelas ke nie... cam mana la orang nak join dan datang jika tak tahu kat mana......ada sapa sapa leh tolong jawabkan ke... mana mana yg ngaku dah join tu... kat mana ya lokasi seminar yg u join hari tu....berapa orang yg datang.... ??? harap boleh jawab ....... kalau ada gambar lagi baik.....

wassalam.

ps : Masih menanti jawapan supaya saya dpt membuang rasa yg kurang baik yg ada dalam fikiran saya ini.

jebatfx....

jgn laa tunggu bulan jatuh ke riba... dan jgn laa tunggu ayam jantan bertelur.. dan jgn laa tunggu kucing bertanduk..

cuma aku bg sepatah perkataan pd miss ran ..perkataan yg tidak kejam dan biasa korang smua dgr..

"bodoh..!!"

Terima Kasih

assalamulaikum semua, rasa terpanggil untuk mengomen, ini adalah komen saya yang first.

1. forex memang boleh generatekan duit. tapi igt ianya tidak semudah yang disangka, didalamnya penuh gelora. it is not an easy way

2. the fact is 90 percent trader burst their account in forex trading, 5 percent can get back their money, and another 5 can make profit. so percaya atau tidak that is the fact. sbb tu ada member disini diorang taknak tgk bape byk utg tapi nak tgk statement account penuh, sbb takda sape pn yang tak pernah rugi dalam forex. kita taknak provok lebih2 dalam forex. renung2kan la dimana KITA.

3. tiada niat nak berat kepada sesape, tapi pada yang baru mengenali forex, timba ilmu sebanyak banyaknya, semua trader lama yang berpengalaman diorang kebanyakan offline. jgn terlalu taksub dengan teknik tertentu. kerana teknik tidak boleh memberikan jaminan.

4. nobody can predict the future. so berhati hati apabila mengikut analisis orang lain. apatah lagi jika menggunakan teknik yang kita tidak ketahui kekuatannya. byk2kan guna demo.

5. kepada yang baru mengenali forex, bukan untuk menakutkan, tetapi byk kepahitan didalamnya, dengar la nasihat pakcik-pakcik yang lama didunia forex. apa apa pn spend what you are affordable to lost.

6. it is no need to be an aggressive trader, but long term trader.

7. kepada yang baru kita kena terima hakikat yang kita masih baru, rendahkan diri, timbalah ilmu. lautan forex memang sentiasa bergelora. saya mencadangkan kepada yang baru, kuasai la e/w dan fibo. ianya byk membantu dalam trading, jgn lupe pasang tp dan sl because, nobody can predict the future.

8. ambik tahu la sejarah.... forex dimalaysia. ianya mampu mendewasakan kita. walaupn niat kita baik untuk membantu, tetapi kita kena igt broker forex juga berniaga, mereka akan sentiasa cube untuk membuatkan kita sentiasa rugi terutamanya pada yang pakai teknik tertentu. ini hanya peringatan sahaja.

9. gain knowledge as much as you can. because knowledge is power. it will take care of you.

happy trading and good luck

rilex guys, she actually in ward...

7. kepada yang baru kita kena terima hakikat yang kita masih baru, rendahkan diri, timbalah ilmu. lautan forex memang sentiasa bergelora. saya mencadangkan kepada yang baru, kuasai la e/w dan fibo. ianya byk membantu dalam trading, jgn lupe pasang tp dan sl because, nobody can predict the future.

hui, sorry but this my opinion...

takkan budak baru x leh open her own class???even irfan khairi pun boleh buka seminar@bengkel dia...xkan mss ran x leh??? yes thats right nobody can predict the future, but we must to plan it...aiyoo bro, think before talk, cause when this happen, u word for me just a crap words...

aku ni xlah setua mana even just a kid 18 years old, tp bro kene ingat, ilmu orang skang dan orang dulu x sama. Every day will construct new biz, new skill and new idea. So do not underestimate a young people even they just learn in 2 years. Akal dan otak setiap manusia lain2 bro, x sama...

jadi x perlu cakap rendah diri, orang lama, orang baru atau orang bla..bla..bla...apa yg penting???ilmu! itu yg penting...kalau orang lama, ilmu dan skill tetap yg sama dan x naik2 buat pe, orang nak yg baru dan bawa best profit and nice knowledge. Mereka tidak mahu terbelenggu pada musim yg seperti mana orang lama ni rasa...

just 1/2 sen, 1/2 sen...podaaahhhh...nah take this my hundred bucks for u...

QUOTE(ROBOTs! @ Dec 28 2008, 05:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
rilex guys, she actually in ward...

hui, sorry but this my opinion...

takkan budak baru x leh open her own class???even irfan khairi pun boleh buka seminar@bengkel dia...xkan mss ran x leh??? yes thats right nobody can predict the future, but we must to plan it...aiyoo bro, think before talk, cause when this happen, u word for me just a crap words...

aku ni xlah setua mana even just a kid 18 years old, tp bro kene ingat, ilmu orang skang dan orang dulu x sama. Every day will construct new biz, new skill and new idea. So do not underestimate a young people even they just learn in 2 years. Akal dan otak setiap manusia lain2 bro, x sama...

jadi x perlu cakap rendah diri, orang lama, orang baru atau orang bla..bla..bla...apa yg penting???ilmu! itu yg penting...kalau orang lama, ilmu dan skill tetap yg sama dan x naik2 buat pe, orang nak yg baru dan bawa best profit and nice knowledge. Mereka tidak mahu terbelenggu pada musim yg seperti mana orang lama ni rasa...

just 1/2 sen, 1/2 sen...podaaahhhh...nah take this my hundred bucks for u...

betul tu..

anyway... ari rabu lepas i pegi teman tok guru forex i, p ngaja kat besut...

terkejut gak, p ajar sek2 lecturer n PHD..

tp diorang respek giler kitorang..

bukan sebab ape..

sebab kite ade ilmu..

n tahu skit psl dunia ni berbanding diorang...

lgpun muda lak tu..kitorang huhu...

x semestinye korg ade pengalaman 10 tahun utk ngaja org..

ini berdsrkan kesungguhan n juga keberape peratusan penerokaan otak traders tersebut nak ngaja org..

jd..the fact it's not releven!! mad.gif Edited by Zex