Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Perjumpaan Gathering

Recommended Posts

sori guys sebab tak dapat join lama gath tuh pastu tak join sama kat dalam.. bukan tak sudi tapi makcik aku segan nak masuk pasal sumer laki hehe.. lagipun arituh dah janji nak bawak makcik jalan2.. nanti majuk makcik aku susah..

hehehe... makcik ke makwe...

lor..."makcik" aku tu...lg kesian...ikut aku dr melaka sampai aku balik...tp tersadai kat tepi..kesian dier...takde sapa nak layan dier...takpe la...lain kali aku takmo bawak dier la...terseksa batin dier kat situ...wekeke...

Hoh...

Hari tuh yg aku ambik "makcik-makcik" aku kat Hentian Serdang sampai 3 orang...

Elok jer diorang join sampai habis program...

* hukhukhukhuhk...kekekeke...

aku faham paan....

sian die berlilit ngan beg thermaltake tue... huhuhuhuhu!!~

terima kasih gue ucapkan...kerana simpati kat "makcik" gue...lain kali kalo bebetul "makcik" gue diperlukan....gue bawak skali...

dgr cerita...ada gath lagi awal tahun depan...betul ka...????

Woooooooo....salamz all akhirnya dpt gak aku conteng kat thread nih setelah sekian lamer aku "menghilang" huhuhuhu!!Pc aku xleh jalan lepas blik dari gath atas sbb² tertentu yg xdpt dikaji selidik lagi...... tongue.gif !!Skang nih aku pinjam pc member.....yg "slow" giler sad.gif !!Tapi xper at least aku dpt join wakekekeke...per citer wehh korunk...citer sakan nampak!!Bole aku join ker??

P/S ::

Dituju khas buat tuan admin kiter Mr.Shanai...sorry terbwk balik Network Card!!Samapai umah baru prasan larr tuan admin...jgn mare yerkk....risau plak kena bar dari forum nih huhuhu ph34r.gif !!Camner nak bagi blik??Nak post bley gak...oww Mr.Admin address plzz kekeke tongue.gif

Edited by aMd_sCooTeRisT

orang macam aku ni layak ke nak sertai Perjumpaan Gathering

la dah habis ke aku ingat baru nak bermula,hampa memang tak patut tak menjemput aku

MR shanai pun join sekali isk isk rajin nya MR shanai ni

aku nak tanya gambar Gathering yg ada tulis nama tu azuan icon tengkorak tu ke ,ala yg lawan politik dgn aku dulu tuu ...

Dituju khas buat tuan admin kiter Mr.Shanai...sorry terbwk balik Network Card!!Samapai umah baru prasan larr tuan admin...jgn mare yerkk....risau plak kena bar dari forum nih huhuhu  ph34r.gif !!Camner nak bagi blik??Nak post bley gak...oww Mr.Admin address plzz kekeke  tongue.gif

simpanlah dulu, lain kali kalau ada perjumpaan baru bawak. Lagipun sekarang ni tak kritikal sangat nak pakai network kad tu.

aku nak tanya gambar  Gathering yg ada tulis nama tu azuan icon tengkorak tu ke ,ala yg lawan politik dgn aku dulu tuu ...

Takde org lain lg yg bernama Azuan kat Putera.com nih...

Itulah nama dia, itulah nick Putera dia..

Kalo ada orang lain pun, nick mesti lain...

Kalo ko yg fight pasal politik ngan dia, hahahaha....

Alamat masakla ko...

kalau utara bleh ler aku balik kampun... kekekekeke

insyaallah kalau belah utara, nanti aku join

kalau tadak hal, aku sanggup balik kampung

hihi

amd skuter: lepas habis gath baru la aku nak pecahkan rahsia, sebenarnya akula yang dah merosakkan pc ko tu. haritu aku terbubuh magnet kat mobo ko. wahh ahhh ahahahahahha lariiiiiii!

eh sat sebelum aku lari, kepada cacai, akulah itu, kenapa tak percaya ye? err tahun ni tak ada isu politik baru ke ko nak bukak kat putera.net? sunyi pulak rasanya forum tu bila ko tak ada, tak dapat la aku nak baca "komik" ko dalamtu laugh.gif

wahhh ahhh ahahahah lariiiiiiiiiiii (tredmak ostolian krep)

Edited by azuan

wakaka...aku dah agak dah...mesti si azuan yg buat....aku tgk azuan pandang lain macam jek kat pc ko tu amd_skuter....wakaka....

asal ko x ikut pencacai. boleh bebudak nie tembak kepala ko dalam cs.

Kalau pencacai pergi mmg lama aku berguling tertungging kat Taman Warisan tue bergaduh ngan pencacai... tongue.gif

Azuan... kot yer pun PC amd_skuter tue nampak best... ko gi sabotaj wat ape? kang dah ilang savegame NFSU2 yang dia pegang ari tue tongue.gif wahahhahahaha!!~

p/s : nape ko tak sabotal je PC semua orang... huhuhuhu!!~

gurau jerk... hehe

ooo bawa makcik?....abang sham bawa wife, anak-anak...siap boleh jadi mc lagik ! heheheh...itulah 'orang lama' katakan....errhari tu balik kena sound dgn Aliff..rupanya dia aim nak game doom3 tuh...alahai...terkopak la pulak RM169 beli game doom3 kat dia huhh... sad.gif

abang sham akan berbincang dgn admin untuk aktiviti kita seterusnya...dan InsyaAllah mulai 01/01/2005....putera.com/putera.net akan pastikan tiap-tiap bulan ada aktiviti !. InsyaAllah jugak...putera.com akan menubuhkan comitee aktiviti...bagi melancarkan sebarang aktiviti yang akan diadakan.... rolleyes.gif

group utara sila respons bila nak gath..abang sham InsyaAllah akan turun sebagai wakil admin dalam gath tu hehhe.. (admin dah macam menteri la pulak...tahniah!)..

p/s suka baca sajak

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...