Jump to content
snappshooter

Jangan Baca!

Recommended Posts

kerajaan mmg bodoh pun..

suma org pkr cmtu tp bisnes yg brdftar boleh dipasarkn tnpa halangan xkra samada haram or x..2 yg jd mslah, kerajaan wat undang-undang bodoh ni..

LUXOR bukan skim mcm pak man telo tu, bkn skim cpt kaya or piramid..sape yg rajin bykla bonus yg diberikan ... adil la cmtu kan, yg malas dpt sket la. so, bukan pak man telo.. ayah aku pun join, ayah aku xjoin uptrend sbb uptrend mmg pak man telo pun..tp dia join luxor.. kan dah kata, dgr penerangan dulu baru wat keputusan.. lps dgr, nk ckp ape pun ckpla... tp kalo xdgr pnrgn, sy mmg mrh..

ye betul, luxor ni bukan skim mcm pak man telo tu, bkn skim cpt kaya or piramid, yang sebenarnya luxor ni ialah skim untuk merugikan diri sendiri... :D

Sapa nak percaya ko kalo ko ni pun cam tak pernah gi sekolah. Sejak bila rakyat malaysia ada 40 juta? wakakaka... ko ni betul org malaysia??

Konsep skim cepat kaya:

1. Kena cari org2 baru masuk jadi downline..

2. Amik duit haram kat org2 baru tu..

3. Duit2 tu kena bagi kat org2 atasan/upline..

4. Korang dapat la komisyen secara ciput, hasil daripada air liur korang yg penat tu. Org2 kat atas tu makin kenyang makan duit haram

sape ajar ko ni konsep skim cpt kaya???

ko wat konsep sendiri kot..kalo bab nak pesongkan org ko la orangnye..

sape ckp ciput??? komisen utk sorang yg join RM400 kalo mls..kalo rajin Rm8++ la..

duit bukan bg kat org atasan k, duit bg kat syarikat n proses..diorg bg produk n cek bernilai RM243 sbg bukti anda mempunyai cek ats nama sendiri..

n nak gtau ko serta org2 bodoh di luar sana yang suma bisnes MLM bukan skim cpt kaya sbb kita berusaha. yg skim cpt kaya tu pelaburan internet.yg tu mmg haram n tipu tp bisnes bkn tipu..

ye betul, luxor ni bukan skim mcm pak man telo tu, bkn skim cpt kaya or piramid, yang sebenarnya luxor ni ialah skim untuk merugikan diri sendiri... :D

ni sorg lg org malaysia bermasalah.kalo xsuka dahla...xpyh dok reply kat sni

xdak tmpat utk org mcm anda kat sni.

bisnes ni utk sesape yg mnt bisnes je

org yg xmnt wat xtau je dahla

xpyhla dengki n hasut org xjoin n pyh sebarkn fitnah ttg bisnes cmni... tmbh dosa korg je..

benda2 yg ada downline, upline ni sama jer mcm skim pak man telo

ha?abs tu money mobile yg ak da join utk sekian lame, yg byar kt kfc pkai hp tu macam tu k?

tp duit downline yg msuk bwah ak, ak hntar kt syarikat.proses pndaftaran.downline tu x ade ape mksud kecuali nk tau msuk kt sape.kirenye klau ade yg masuk bwah ak, xde mkna.ak pn x cari org msuk bwah ak.jual jual topup,mkan kfc byar pkai hp,dpt insuran takaful,bli biskut n dsb..

Sapa nak percaya ko kalo ko ni pun cam tak pernah gi sekolah. Sejak bila rakyat malaysia ada 40 juta? wakakaka... ko ni betul org malaysia??

aku xsekolah or ko yg xpndai mengira???

org makin bertambah, bukan makin kurang. time ko sekolah rendah dulu mmg la 22 juta je...sekarang ni org dh byk beranak la, dgn pndatang asing lg..mmg 40 juta la...

len kali kalo nk ckp pape dgn aku, pkr byk2 dlu n pkr yg aku lbh pndai dr ko k..

patutla anti sgt dgn MLM, org KL rupenye.. org KL mmg sombong pun, ego tggi sgt..pikir dah cukup kaya la kalo dok KL, korg dtg je sini, Korg la paling miskin sekali tau..terusknla dgn ego tggi ko tu k..

babai..

xpyh reply pape dah kat ruangan aku.. ko xlayak langsung..

udah-udah lah tu... semakin dahsyat nengok nyer...

orait, bro taffisan, spt mn saya ckap nak kenalkan satu bisnes, saya rasa yg paling terbaiklah... maksud saya produknya yg terbaik... bro taff nak tahu x?

modal nyer x byk... modal ikut produk yg kita pilih... yg besnyer kita bleh jd agent / stockist bg produk tu...

oleh sbb itu, NIAT kita bukan nak cari orang sruh jd downline or else...

tp jd agent / stokis jual produk tersebut...

saya maksudkan ialah edymium network sd bhd. Produknya sekrg ialah gelang biomagnetik edymium. Saya x nak ckap pjg sgt... survey2 la dulu...

web rasminya... http://www.edymium.com

yg bestnyer kita bleh buat scr online ataupun scr offline... http://www.edymium2u.com/?id=e-dymium

topik yg penah saya bukak... http://forum.putera.com/tanya/t59374.html

klau bro taff nak join bg tahu la saya... orait, thanks.

Edited by mfaizII

Adeh.. haram jadah tol.. aku terbaca pulak :wacko: :wacko:

By the way.. masuk Luxor leh jadi jutawan kalau...

1. Buat full-time (25jam sehari ngan Luxor)

2. Sangat Rajin (sanggup masuk hutan jual Luxor kat orang asli)

3. Berterusan (Time semayang, makan, kerja, drive, sembang, forum, mesti ada Luxor beserta borangnye sekali kat sebelah)

4. Selamba (leh wat tebal muka promote Luxor kat forum besar antarabangsa.. seperti XtremeSystems, Bleeping Computer dan sebagainya)

5. Ade modal (beli sebanyak mungkin, wat stok, jd stokis, atau wat gudang then jual.. Siap mintak diskaun kat Luxor skali kalo leh)...

By the way.. actually masuk Luxor/MLM memang leh jana duit.. aku pernah tengok hasilnye dengan mata kepala aku sendiri.. tp kalo sampai tahap Jutawan tu, rasanya macam terlampau sangat.. berapa percent yg jadi jutawan pun.. ade la dalam 0.001% kot.. itu pun kalau sampai..

hehehe... hampeh tol la rasenye lepas baca topik nih.. <_<

betul...jgn join MLM.masuk neraka mkn hasil titik peluh org len.ishh2222.dunia2.bek join jual topup.xde MLM pun.untung sendiri.xpyh kongsi2.berminat PM [email protected]

dah jgn gaduh2.rezeki masing2...xbek sesama bgse bergaduh.nnti bangse asing ketawakan kite.yup trus maju

By the way.. masuk Luxor leh jadi jutawan kalau...

1. Buat full-time (25jam sehari ngan Luxor)

2. Sangat Rajin (sanggup masuk hutan jual Luxor kat orang asli)

3. Berterusan (Time semayang, makan, kerja, drive, sembang, forum, mesti ada Luxor beserta borangnye sekali kat sebelah)

4. Selamba (leh wat tebal muka promote Luxor kat forum besar antarabangsa.. seperti XtremeSystems, Bleeping Computer dan sebagainya)

5. Ade modal (beli sebanyak mungkin, wat stok, jd stokis, atau wat gudang then jual.. Siap mintak diskaun kat Luxor skali kalo leh)...

betul tu...

betul...jgn join MLM.masuk neraka mkn hasil titik peluh org len.ishh2222.dunia2.bek join jual topup.xde MLM pun.untung sendiri.xpyh kongsi2.berminat PM [email protected]

dah jgn gaduh2.rezeki masing2...xbek sesama bgse bergaduh.nnti bangse asing ketawakan kite.yup trus maju

insyaAllah... jk dimurahkan rezeki... suatu ari nati saya akan join...

ni sorg lg org malaysia bermasalah.kalo xsuka dahla...xpyh dok reply kat sni

xdak tmpat utk org mcm anda kat sni.

bisnes ni utk sesape yg mnt bisnes je

org yg xmnt wat xtau je dahla

xpyhla dengki n hasut org xjoin n pyh sebarkn fitnah ttg bisnes cmni... tmbh dosa korg je..

bukan dengki & hasut bro... cuma ingin mengelakkan bangsa sendiri ditipu hidup2...

si pembuka tread pon satu klu ye pon nak ajak org tu man2 la ayat tu .. tajuk topic pon dah buat kan kau ni kaki tipu punya orang ...

Jangan Baca!, anda akan jadi jutawan selepas membacanya <------ agak2 wei ...

terus terang je ape yg kau buat dan ape yg kau jual .. berape harga deposit berape .. tulis le kat sini x perlu call2 ... aiya cerita berapi x sudah .. last2 berthn 3 bulan je pastu senyap .....

gado2 pn sempat promo.hehe.aku rase lapar..ade yg bisness ayam goreng x?

mne TS?ilang?

memang pelik la korg sume nih...sesame bangsa pun gaduh...ingat, kita kalo boleh nak pastikan bangsa2 lain gerun ngn kita...gerun tengok kita pandai berbisnes..so,kalo boleh kita kene berbincang kalo betulpun bisnes luxor ni penipu..masing2 paham yg mane halal,yg mane haram..bersatu la wei...bersatu teguh,bercerai roboh bangsa kita...hahaha berceeramah plak...hangpa pikiaq la sendiri:)

tak kira apa pun MLM mmg kencing...............produk untuk membutakan manusia !!!!!!!!!!!!! apa2 sahaja MLM memang kencing......kalau ada produk, pi bukak kedai, juai la produk tu........tak payah nak meramaikan mangsa....

KRN NILA SETITIK,ROSAK SUSU SEBELANGA.

KRN ANAK ITIK, ROSAK REBAN AYAM

tak kira apa pun MLM mmg kencing...............produk untuk membutakan manusia !!!!!!!!!!!!! apa2 sahaja MLM memang kencing......kalau ada produk, pi bukak kedai, juai la produk tu........tak payah nak meramaikan mangsa....

ak pn xde idea nk komen pe.msing2 de pndapat sndri.

ok..memasing ade idea sndri...so,sendiri pikir la mane bgus tuk diri korg...FACT:nak berjaya jd jutawan MLM hanya 0.001%..bukan x boleh bjaya, tapi susah..kalo korg nak bjaya cara susah,join la MLM. yg nak bjaya cara senang mmg xde la...tp nak bjaya cara yg tak sesusah MLM mmg bnyk..korg leh bisnes jual air ke, burger ke, dobi ke..bisnes yg PASTI tak diragui..btul tak?

Ak setuju dengan Taffisan...die ade ckp orang melayu ad bongkak skit....

base on ak punye pengalaman kan, ak jual kad topup, ak ckp mmg cow2 orng cina yang banyak jual kad topup ak ni, die kami murah beli dengan ak, n then diolang kate untung manyak....patutla ka tgk diorang leh pkai kete beso2..ad gak yg jadi Along, kasi pinjam duit kat mereka yang mengemis..haha :lol:

sedarlah orang melayu, berusahalah!!!

Thread akan ditutup ,

Topik ini gagal untuk memberi point yg positif kepada forumer

harap thread starter tutup dengan segera

harap maklum

apa-apa pun dari segi Islam klu kita dok je tanpa berbuat apa2.. prapppp!!!!!!!!! melambak2 duit. apa hukumnya???

Edited by Ardy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...