Jump to content
heaven x

Mmorpg Ryl ( Risk Your Life )

Recommended Posts

wei balas lah BlackThyra kata nak bagi tengok Item(armor,blunt/sword,and attack arm).cepatlah dah brapa lama ko kata nak kasi tengok tapi tak kasi-kasi lagi pun?aku tak sabau-sabau nak tengok!aku punya gunner dah lvl 80 tapi barang c+++ tak baguih la.tolonglah kasi tengok eh BlackThyra

ko ni memang ganas ler :lol:..lek ler..bro black tu diam2 berisi..hehehe..ko tgk le dia punyer stuff nanti.. :D

wei balas lah BlackThyra kata nak bagi tengok Item(armor,blunt/sword,and attack arm).cepatlah dah brapa lama ko kata nak kasi tengok tapi tak kasi-kasi lagi pun?aku tak sabau-sabau nak tengok!aku punya gunner dah lvl 80 tapi barang c+++ tak baguih la.tolonglah kasi tengok eh BlackThyra

ko ni memang ganas ler :lol:..lek ler..bro black tu diam2 berisi..hehehe..ko tgk le dia punyer stuff nanti.. :D

uhh k aku sabau...nanti dia kasi tengok yer?ok aku sabau <_<

Aku punya warr lv89 je, lama dah tak lvling, sibok sket. Sekali sekala kalau ada, ada ler tu. ;)

Warr aku nama KOS-MOS-ZZZ, skang ni still 165con lagi, takleh kurang sbb nak lvling punya pasal, tau2 je la Evoled SK tu pukul sakit.

Mesti ler ada masuk, takkan nak lvling kat Sainna kot. Pi pukul mob baru tu Evoled SK, tapi kena full party ler, siap cleric ngan ench main weaken.

Btw, server baru dah nak bukak. Kalau rasa nak start balik, main ler. Ok kot, sebab suma orang start dari bawah, kalau rajin main, cepat naik lvl power ler nanti. Tapi kalau main human, rajin2 ler main sorc.

Mesti ler ada masuk, takkan nak lvling kat Sainna kot. Pi pukul mob baru tu Evoled SK, tapi kena full party ler, siap cleric ngan ench main weaken.

Btw, server baru dah nak bukak. Kalau rasa nak start balik, main ler. Ok kot, sebab suma orang start dari bawah, kalau rajin main, cepat naik lvl power ler nanti. Tapi kalau main human, rajin2 ler main sorc.

mana baguih main sorc..lemah magic jer kuat.main jadi warrior,defender ataupun echanter baru best! :D

menggelabah la ko guatemplar! nah amik tgk la puas2! Eq aku xde la power sgt, ok ok je..

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

hari ni lvling naik 2 lvls. Skang 82, hehehe! :D

Edited by BlackThyra

ye ke pyan..duh tak tau nak main ape char :blink: ..jadi ghost town ler server olpyus (tak tau cam ne nak eja) :rolleyes: ....

Sorc? Lemah? Ko kena ingat dalam komuniti baru, equipment bagus pun belum banyak yang drop lagi, kalau ada pon mahal gila, dah tu kalau mula main ekonomi pun sakit lagi, duit pun susah carik, main le sorc. Nak lvling senang, tak yah pening kepala nak pikir armor la, weapon la, batu la, buku skill la, nak carik party la. Dan lagi, ko kena ingat satu, sorc adalah satu job yang digeruni oleh akkan, tak caya? Ko pernah tengok party sapu 10 orang semua sorc? Bunuh sorang, call sorang, bunuh sorang, call sorang.

Main balik RYL yer? Aku dah start eksperimen memacam jenis akkan & human, pakai baaaanyaaak ID aku :blink: Tapi yg mmg miss nak bukak ialah ID paling lama aku (ID yg pertama)

Skarang nih server Zeus kat RYL II dah jadi "Free 2 Play", so aku bukak ID lama aku pastu, apalagi, pi beraksi la :lol:

9+5=95 wkakaka :P

ler aku ingat sampai 115 sama cam mob lvl last(boss monster)rupanyer sampai 95 jer.wei BlackThyra ko party ngan orang kawan aku ko tau tak(gambar yang dia tunjuk) nama dia Adenan

ler aku ingat sampai 115 sama cam mob lvl last(boss monster)rupanyer sampai 95 jer.wei BlackThyra ko party ngan orang kawan aku ko tau tak(gambar yang dia tunjuk) nama dia Adenan

Adenan? rase mcm penah nmpk.. tp x ingat bile.

aku party ngan sape yg ade je, x kira la sape. kwn2 aku pun jarang online skang.. :(

btw aku dah buat satu Gun baru 210dex.. skang ni AA+ soon to be AAA+ or better! :P;)

Adenan? rase mcm penah nmpk.. tp x ingat bile.

aku party ngan sape yg ade je, x kira la sape. kwn2 aku pun jarang online skang.. :(

btw aku dah buat satu Gun baru 210dex.. skang ni AA+ soon to be AAA+ or better! :P;)

Dia ada tanya ko nih nama Amier ke?masyaallah barang sampai AAA+ terer nak mampus barang aku takat C++ jer sebab aku tak ber nasib baik dalam nak menggabung dan enchance..isk..isk :(

Dia ada tanya ko nih nama Amier ke?masyaallah barang sampai AAA+ terer nak mampus barang aku takat C++ jer sebab aku tak ber nasib baik dalam nak menggabung dan enchance..isk..isk :(

wey ko main kat server mane? aku kat hades. Templar aku at zeus jarang main, sbb aku nak up gunner aku je skang nih. hehehe! 210dex gun aku kali ni aku nak buat yg terbaik la, insyaallah kalo kewangan mengizinkan.. :D

kalo ko main hades leh aku tunjuk ajar ko camne nak enhance, combine, nak buat item power ke.. kwn2 tada hal. :D

soryla BlackThyra aku main kat sever Zeus..ko tak main server Zeus ke BlackThyra?mainla bleh tunjuk ajar aku supaya bleh combine,enchance dan macam-macam lagi(ko tak main kat ryl1 ker?)

saje nk tau... sbb ko byk tanye soalan yg org lain tak pernah tanye...hrmm..mungkin org takkan tanye.....aku harap ko give some respect to others user ok... jgn laaa taip benda2 yg boleh mendatang salah sangka or sakit hati...aku cuma bagitau sebagai kwn...by the way.. aku rase ko pun dh dpt jawapan utk soalan ko tu kan...

anyway utk kali ke-2 nye ade sesape yg nk jual/bagi huuhu!!~ skill lvl 3/4 utk rune-off