Jump to content
heaven x

Mmorpg Ryl ( Risk Your Life )

Recommended Posts

sorry guatemplar x balas msg ko..aku sebenarnye dah lama benti main game nih..lama sesangat sebelum aku amik SPM aku dah benti so bole kire la 2 taun dah x main..masa tuh x ramai lagi org main..aku main yg runer kut..rasa la..lupa2 ingat yg bole main summon2 tuh..lvl x terer ntah bape puluh ntah..hehehe :)

sorry guatemplar x balas msg ko..aku sebenarnye dah lama benti main game nih..lama sesangat sebelum aku amik SPM aku dah benti so bole kire la 2 taun dah x main..masa tuh x ramai lagi org main..aku main yg runer kut..rasa la..lupa2 ingat yg bole main summon2 tuh..lvl x terer ntah bape puluh ntah..hehehe :)

aku nak tanya kat ampang KAT MANA ADA JUAL KAD TOPUP RYL

dak Ampang pokai tip0 la..pau la duit bapak ko..ala kawan templar oi try la tanya kat RYL punya forum..ko nak character aku? rasa dah kena wipe dah..yela 2 taun x main..aku pun x ingat id aku..ramai dah x main game nih.. :lol: sorry dude..

nie bukan masalah pokai or x ,templar... aku beli.. bukan dpt free... lain laaa aku dpt free... pasal char tu... aku mintak maaf byk2.. aku dah bagi kat mmbr aku.. lagi pun lvl char aku x tinggi pun... paling tggi pun lvl43 ... nk pi tmpt ko.. adeh!!!~ tgk la camne... aku tak janji...ko try laaa usaha tanya kat cc mane2.. tak pun beli mol points.... ryl bleh pakai mol points kan?

wey korang....jom join Hades. Jgn ckp susah nak lvling or some other crap. Aku up gunner dari awal sampai lvl77 skang ni dlm 2 minggu je. xdehal. Jom meramaikan majlis. aku akan tolong korang selagi aku mampu k..

Edited by BlackThyra

RYL 1, tapi susah la nak jumpa sbb aku jarang online dah skang. Lagi pun aku main human... :D

memang tak baik langsung permintaan aku tapi BlackThyra boleh bagi tengok item gunner ko tak? :D

item aku xde la gempak sgt, Weapon aku B+ je, tp GunArm aku dlm kategori boleh tahan laa gak.. AA grade GunArm. Aku post screenshot later. :P

Blackthyra dah start main balik RYL? Lamo tul hang cuti...

ha'a. ade la dlm 1 tahun lebih... bz ngan keje+study type stuff. :P

ko dah balas dan kalo kita berjumpa bleh la bagi skit item yang bleh tahan tu dan nama ko dalam ryl apa?

nama aku tembak92

baru lvl 80 barang tak bagus sebab nak enchance asyik fail(bila nak +4 dia fail)dah hilang banyak duit ni dari 294,437,970 tinggal 109,765,099 huh banyak kurang tu huhuhuhuhu

aku sendiri last cakap aku sendiri tambah balik reply dalam thread nih wei ngapo tak ada orang balas-membalas dalam thread nih kalo ya pun balaslah balik aku punya wahai BlackThyra oii!aku tunggu lama dah nih kata nak pm screenshots kat aku tapi aku tak dapat-dapat pun berapa lama mau tunggu da?cepatlah bagi :D

ler game nih game lama..ramai dah x main dlm putera.com nih..mmg la slow org reply..

nk org cepat reply masuk forum RYL la hehehehe :D

wei balas lah BlackThyra kata nak bagi tengok Item(armor,blunt/sword,and attack arm).cepatlah dah brapa lama ko kata nak kasi tengok tapi tak kasi-kasi lagi pun?aku tak sabau-sabau nak tengok!aku punya gunner dah lvl 80 tapi barang c+++ tak baguih la.tolonglah kasi tengok eh BlackThyra :(

hallo black...gunner???wat happen ngan ko punyer templar..???...hallo pyan..war ko dah lvl baper dah?...aku dah lama tak online..semalam online nak test patch baru..on je dah ade pt..pastu kill new mob Evo..lama gak..tapi xp ok...sekarang ni aku main ryl 2 up balik sin aku ngan archer..pasal F2p..( biasa la aku kan org berjimat cermat :lol: )...tengah buat UBER armor n dagger..(ikut guide rockkeeper kat forum ryl)..

p/s black bile nak online ??? boleh aku test dagger aku kat ko??? ko kan super tanker^^