Jump to content
azyani

Cara Melupakan Orang Yang Kita Sayang..

Recommended Posts

dapat amoi pun best gak..tukar selera skit..

putih gebu lagi dr pmpn melayu..

tp nak ke amoi pilih laki melayu kulit hitam lak tu?

temapy keja ku ada lak laki india tp bini cina.. :lol:

azyani, benda ni mudah ja..ko xyah lupakan dier kiranya keikhlasan tu ader dlm hubungan, benda ni diluar kawalan kiter melainkan perasaan tu dah x wujud dalam diri kiter trima ja suma ni secara tenang xperlu dipersoalkan lg

Bukan senang nak lupa.. aku ambik masa 1 tahun untuk lupakan orang yang kita sayang. Bukan orang tu kita lupakan, tapi perasaan sayang kita kat orang tu kena buang :wub: adehh...macam kejam je aku ni.. :D

Spoiler :
ala ex wish birthday jek...

ex aku pun ada buat mcm tuh ex aku siap ajak kuar lagi ngan alasan penuh best bf i xde dia balik kg. bosan la jom kuar jejalan..memalam lak tuh...lalu ku berfikir apa kejadah nye betine nih sangap ke apa..

terdetik hatiku ( nafsu ) ingin juga keluar yela dulu penah kapel kan hehe...tapi hati ku lagi 1 berkata xyah la nak cari pasal pastu nak lukakan hati lagi disamping menghabiskan duit ku..yg akan ku kenang tidak membawa untung langsung..dlm erti kata lain bile jadi mcm nih ko chill kuatkan semangat tingkat kan keEgoaan lelaki anda..

seriously aku mcm evil ramai sungguh awek ingin mengurat ku wakakaka tapi ku xlayan kerana bkn taste aku hahahaha..

sungguh memilih rupenya aku nih..atau aku masih ingat memori luka lama...hurmmm ntah la bagi aku..aku happy ngan idup sekang walaupun kadangkala aku sunyi but itu lah lumrah hidup..pape pun hidup mesti gumbira..nih bkn kire pangkat ko ke keje ko apa ke..sebenarnye sebab hubungan ko long distant beb..

mcm aku dulu..sebab long distance la aku broke up ngan awek aku..

sebab apa aku ckp mcm tuh sebab aku nye job lagi power dari bf dia sekang yg hanya seekor student je..tapi yela dah jantan tuh hari2 depan mata dia..apa kejadahnye dia nak ingat aku..

so move on with ur life mesti ada yg lagi cun & lagi baik dari ex ko tuh..hahaha mcm tuh la aku pikir..& mmg betul pun..best wooo single lagi2 awek ngurat diorank kuar duit kite simpan duit best2

bunyi mcm x gentleman but who cares hahaha janji duit ku tidak kurang..

huuhuhhu

ko best laa

aku plak caMNER??

umur dah 23thun , tp sorang pompuan pon takde nak usha aku..

kadang2 sedih gaks...

:(

Spoiler :

huuhuhhu

ko best laa

aku plak caMNER??

umur dah 23thun , tp sorang pompuan pon takde nak usha aku..

kadang2 sedih gaks...

:(

wakaka quote aku nye pastu letak spoiler gler xleh blah..letak la skirting skali hahaha..

aku dah xde awek nih setahun aku rasa la..sunyi beb lagi2 kawan2 aku semua ada awek..

jodoh xke mana nanti dtg la tuh..pape pun kite kena pandai corakkan hidup kite supaya xsunyi...buat la aktivity2 yg best ngan kawan2..baru la mengancam idup

ecececece

scorp

ak taw ko byk awex

hek3

ngn petabite

hahaha ko pun ada awek tenuk..awek ko amik course cikgu kan wakaka pastu siud nye perangai tolak kat aku..pandai2 :rolleyes:

ececece

tu awek miyabi negro tu

ko amikla

aku bg kat ko

free jer

hahaha dari ko bagi kat aku..ko kasi la kat scorps kesian dia..nak awek hahaha miyabi cikgu..yey~

hahaha dari ko bagi kat aku..ko kasi la kat scorps kesian dia..nak awek hahaha miyabi cikgu..yey~

aku dah bertunang laa

Spoiler :
tunang aku bidadari syurga..

:P

hokhokhkokohkho

wakaka mcm tuh lak scorps..tuh bertunang jek..

cari la yg nak buat bini..cikgu miyabi tuh ok per..cuma bkn taste aku ngan tenuk~~

No Offense..jgn warn aku :rolleyes:

back to topic lalalakakaka :blush:

isk2

jangan....kalo 4 skejap takpew

kalo asyk praktik nt gemuk lak

cikgu miyabi tu bg kat scoprs je la

cian dier

nk ym dia??

salah satu cara nak lupakan org tersayang = tido banyak + makan banyak.

tambah lagi....tido byk+mkn byk+main game byk2=lupe org syg..hahahahah :lol: :lol:

hahaha ye ker..aku main game bebanyak lagi kurang makan hahahaha..kekadang x makan pun...Mode Game Hardcore

ha'ah, game strategi online...

bukan ko dpat lupekan awek je...

siap2 kebajikan ko pon ko 'ter' lupekan... hoho...

online games addicted...

aku dah lebih kurang sepuluh bulan berpisah ngan org yg ak syg.tapi dalam tempoh tu tak ada satu hari pun yg nama dia tak bermain dalam fikiran aku.

ak dan dia cakap kami hanya akan berjumpa semula setelah tamat pengajian.huhu...lagi 4~5thn lebih lagi..way too far,too long