Jump to content
hannachimie

Kenali Bahasa Tubuh Dan 'true Colours' Pasangan Anda.

Recommended Posts

haha

yorla kan

mksd aku goyang2 kaki secara laju=gedik2 kaki la

kan sikalang manyak orang suka goyang2 kaki secara laju2 :rolleyes: :rolleyes:

bukan ker.kalau org tue goyang kaki laju2.....dia nervous ataupun die nk terkucil tue ataupun die tergesa2 nk cpt?aku ada mmber mcm nier......yang

terkenyit2 mata pun ade... :lol:

kalau pmpuan yg suka main2 ngan jari plak??

eg:gosok2 jari sambil mata duk pndang2 kat kita.. :unsure:

mata dia masuk habuk kot.ataupun dia sakit mata tgk kita(tak suke)...hehehe.....

rasenyer kot.... :lol:

tak pun dier rasa nak penampor jer ko...tapi tak berani...

so biler ko nampak jer awek buat mcm tue ko ckplah mcm nie...

"luahkan aper yang terbuku di hati,aku takkan marah"

kalo nasib ko baik dier ajak kawan ngan ko...

nasib tak baik ko kena penampor

tak pun dier rasa nak penampor jer ko...tapi tak berani...

so biler ko nampak jer awek buat mcm tue ko ckplah mcm nie...

"luahkan aper yang terbuku di hati,aku takkan marah"

kalo nasib ko baik dier ajak kawan ngan ko...

nasib tak baik ko kena penampor

wakaka

korang nie klakar tul..wat kesimpulan sendiri

bukan ker.kalau org tue goyang kaki laju2.....dia nervous ataupun die nk terkucil tue ataupun die tergesa2 nk cpt?aku ada mmber mcm nier......yang

kalau korang nk tau..kalau korang goyang kaki mase korang tgh bekerja(cm depan komputer)

aktiviti korang tu leh wt korang kurus..(jgn terlebey sudah lew...)

apa hukum ciptaan manusia kalau mempunyai pasangan ppuan yang jauh lebih tua dari kita ek?

mane ade hukum aper2..cume tak digalakkan jer...klau dah jodoh,hati syg.....tak pyh pikir tue smua....janji hati happy bahagia.... :lol:

apasal tak digalakkan?

sebenarnya takdela beza banyak sgt..2-3 tahun je..

sbb perempuan lagi cpt kelihatan tua dripd lelaki.....tpi tak ade ape ar...when its come to love....hehehe :lol:

sbb perempuan lagi cpt kelihatan tua dripd lelaki.....tpi tak ade ape ar...when its come to love....hehehe :lol:

actually bukan sbb cepat nmpk tua..gurl lagik cepat matured from man..

bagi aku,ni x de la jadik masalah,yg paling penting ko ngan die tu ngam n leh tolak ansur..

lelaki muda nie cepat cemburu..hehehe..

jgn mara haaaaaaaaaa

berbalik kepada topik sebenar.

bahasa tubuh memainkan peranan dalam menentukan kata hati seseorng.mungkin berlaku.

tapi aku mmg tak berpengalamn dalm hal ni.

persoalannya sekarang macam mana nak tahu seorang tu suka kat kita atau tak?

dan lagi satu..berapa lama masa yang diperlukan untuk membentuk satu ikatan diantara 2 org insan berlainan jantina?1 hari?2 hari ?seminggu?sebulan?setahun?

bahasa tubuh memainkan peranan dalam menentukan kata hati seseorng.mungkin berlaku.

dan lagi satu..berapa lama masa yang diperlukan untuk membentuk satu ikatan diantara 2 org insan berlainan jantina?1 hari?2 hari ?seminggu?sebulan?setahun?

actually ko sendiri akan tau kalau org tu suke kt kite..

kite sume nie dianugerahkan sense yg cukup kuat..cume kite sering tak endahkannya..

sense nie sgt kuat,terutama pada gurl..sbb aku da mengalamu bende nie byk kali..sbb tu ar aku yakin ngan naluri aku nieh..hehehe

kalau luaran,ko leh nmpk..dari cara die tngok ko..dari cara die bckp ngan ko..

kite sume nie dianugerahkan sense yg cukup kuat..cume kite sering tak endahkannya..

sense nie sgt kuat,terutama pada gurl..sbb aku da mengalamu bende nie byk kali..sbb tu ar aku yakin ngan naluri aku nieh..hehehe

betul tue...aku pun pernah alami gak...aku tak endahkan...je....tapi bile dah berjauhan peh terasa rindu yg amat sgt....rupenye...slama nie cinta yg ku cari dekat jer dgn aku :lol: ....

wooo wooo ada soklan camni meh. :ph34r: sehari , 2 ari, tu bergantung berapa cepatlah ko bertindak. kalau ko tak bertindak jgnkan setahun, 1000 tahun pun takkan mungkin. Lagi cepat ko bertindak lebih cepat ko dpt jawapan, lebih cepat ko senang hati. kalau dia tak mo ko carilah lain. jgn lak ko membujang sampai ke umo yg ke 60 tahun.

hehe p/s: jawapan ni bkn utk jatuh cinta yg lebih tua @ > mude, tapi pd sesape jelah ko jth suke tu. :lol:

o ko pun gurl ek. aku ada setuju gak apa ko tulis ni.

kalau dia tahu lelaki tu suka dia tapi dia tak suka, dia rasa nak mengamok je. :lol: dalam hati mesti kuar ayat2 cam muka ko tu ensem sangat, nak aku hadiahkan cermin ke? huhu. ni contoh le. kalau aku tak suka tak cakap cam tu, aku sengih2 je sambil berkata, ramai jugak peminat aku ni. huhuuuu.. time kasih ek kerana meminati saya, segala sumbangan anda amatlah dihargai, boleh pinjam duit barang sekupang :lol:

oit..nih natural habits loh...it comes from da bottom of the feet hohok

o ko pun gurl ek. aku ada setuju gak apa ko tulis ni.

kalau dia tahu lelaki tu suka dia tapi dia tak suka, dia rasa nak mengamok je. :lol: dalam hati mesti kuar ayat2 cam muka ko tu ensem sangat, nak aku hadiahkan cermin ke? huhu. ni contoh le. kalau aku tak suka tak cakap cam tu, aku sengih2 je sambil berkata, ramai jugak peminat aku ni. huhuuuu.. time kasih ek kerana meminati saya, segala sumbangan anda amatlah dihargai, boleh pinjam duit barang sekupang :lol:

cukup ke sekupang???mintak rrr lebey sket...barang nokia express music ka 1 lori...da owank 2 da minat tentu2 dya bagi nya ahaks.

ni nak tanya apsal bahasa percakapan skit kira off topik la.

agak2 kalau orang tu dia tak suka kat kita agak2 boleh ke dia layan kita sembang telepon sampai berjam

pastu kadang2 bila kita takde idea nak cakap kita terdiam kan...dia pun diam jgk..tapi takde pulak tanda2 dari sidia untuk menamatkan panggilan tu.pastu tiba2 HP dia satu lagi berbunyi..dia excuse jap nak angkat tepon tu..sebab lama sangat contohnyala aku pun letak tepon sebab warning kuar kat henset aku kata battery overheat..huhu..pastu dia call balik bgtau sape call dia tadi...rupanya mak dia yang call..ni contoh jela..

apakah tanda2 disebalik senario diatas ni..

aku nak tanya pasal awek yg suke mengeliat ...

sampai ternaik kain baju mengeliatnye

nih ..tanda2 ape agaknye ek?

aku bukan pe la ... ada lam kelas aku sorg awek agak2 cun la huhu

suke je mengeliat ..bukan aku skoden ke ape ...tah dia duduk depan aku ..mmg tiap2 masa megeliat ishhh

sek baik aku nih kuat semangat

aku nak tanya pasal awek yg suke mengeliat ...

sampai ternaik kain baju mengeliatnye

nih ..tanda2 ape agaknye ek?

aku bukan pe la ... ada lam kelas aku sorg awek agak2 cun la huhu

suke je mengeliat ..bukan aku skoden ke ape ...tah dia duduk depan aku ..mmg tiap2 masa megeliat ishhh

sek baik aku nih kuat semangat

kuatkan iman bro...jgn smpai tergoda..hehehe :lol:

Bibir pucat, muke resah, bile duduk tak banyak bergerak da, bulu roma naik . . . Nak terberak la tu! :D

Bibir pucat, muke resah, bile duduk tak banyak bergerak da, bulu roma naik . . . Nak terberak la tu! :D

ada pula macam 2 eh gamer? :blush:

kalu tergoda pun ape slhnyer...

itu br permulaan kan... :rolleyes:

btul gak tapi tkt tergoda...kat tmpt yg lain...hehehe :lol: