Jump to content
vtdm

Ape Yg Kite Perlu Buat, Apabila Dingorat?

Recommended Posts

alah maksud aku, pilot ni sennag je nak ngayat..dia boleh pakai suit dia tu anytime anywhere, even kul3 pagi pun,sebab, morang akan sangka yang pilot ni baru turun flight ataupun baru nak naik flight..so,dia singgah kejap tempat tu untuk minum ke..rehat kejap ke..

wakakakakakakka :D

si heaven X g clubbing guna uniform.

:D

wakakakakakakka :D

si heaven X g clubbing guna uniform.

:D

hahaha mmg x larrr..apa barang pegi clubbin pakai uniform hahaha

tunjuk ID sudey dpt masuk preee... :lol:

ala slymer ko pun apa kurangnya bonus 7 bulan...ko keje katner ada kosong x?hehe

nak masuk cara snng pakai cable..

kalu open interview.. mmg susah .. ikut luck je laa

wat masa nie xde kot.. nnti aku usha2 laa ok..

hihi... ko bahaya tul HeavenX .. kalu dia org tau.. x pasal2 dia org tanya nnti..

tp utk ko.. aku bg diskaun nak..? hehe

dah gitu pulak.. tapi pada post sebelum ini,kau telah pun meluahkan hasrat hati kau,iaiatu,kalau hensem baru kau layan..kalau tak..maleh kau nak layan...so apakemende tu? adakah perasan ataupun apa? hehehe

lagi satu, aku tanay pasal "transformer the movie" pun ada ura2 mcm nak mengurat ke tu? cepat benar membuat justifikasi..

jadi kesimpulan nya, tak semua lelaki tu kalau dia tegur dia nak mengurat,dan perempuan pulak, bila dia kena tegur dgn lelaki (even with that transformer the movie line), dia memang menjadi perasan seolah2 orang tu nak mengurat...hahahah

totally shallow...

ish rimas betul la ko ni wahai cekgu yg bijaksana, yg ko serius sgt ni nape?? apa yg aku reply kat sini sekadar opinion dan just for fun.. dan ko kena ingat setiap org ada hak beri opinion sendiri dan ayat aku pon takde kena mengena dgn diri ko pon.. ko ni mcm terasa pedas jer apa ke heinyerrr..

mmg tak salah utk ko bg pendpat/andaian ko (dah mmg itu yg ko rasa betul..) tp ko sedar tak yg ko cuba pandang rendah pd org lain.. "shallow" la apa la.. ko mcm ambik berat sgt benda2 remeh yg aku just gurau2.. setahu aku lelaki mostly perangainya tak begini..... hahahahah husband aku pun tergelak besar2an tgk ayat ko nih.. cam pompuan katanya.. hikhikhikhik.

aduhai... malaih dan cemuih dah aku nak melayan lalaki sebeginilah.. kalu ko rasa betul apa yg ko katakan tu.. tak kisah lahh..itukan opininon ko.. puas hati ko dahhh???? aku kasi bangunan KLCC kat ko sbg hadiah, sbb ko nmpk mcm... (hmmm malaih aku nak explain). Pandai2 lah menilai sendiri ye.. <_<

ok ok.. utk meredakan suasana..

asyik2 lelaki je yg perlu ,mengurat.. andaikata perempuan pulak yg ingin mengurat..

apa langkah pertama yg perlu di buat ..? adakah korang main kirim salam pada lelaki yg ko admire

mcm budak sekolah or atau sebaliknya..?

ok ok.. utk meredakan suasana..

asyik2 lelaki je yg perlu ,mengurat.. andaikata perempuan pulak yg ingin mengurat..

apa langkah pertama yg perlu di buat ..? adakah korang main kirim salam pada lelaki yg ko admire

mcm budak sekolah or atau sebaliknya..?

hmm.. malaih aku nak komen... nnt ada plak 'orang' yg salah tafsir/buat andaian yg bukan2.. <_<

hmm.. malaih aku nak komen... nnt ada plak 'orang' yg salah tafsir/buat andaian yg bukan2.. <_<

ala..

tengok..

baru mcm tu da emo2 tanak posting..

teruskan je bagi komen.

ermm pompuan ngorat laki?

sosah nih.

salu kalo aku minat kt any guys ak diem2 je xpon only gals je yg tau..

ahak :P

kt dpn die wat muke mmg bapak selambe la.

kt blkg syok je kwn2 cocok . hehe

xpe laa.. yg lepas biarkan.. try jawab soalan yg sy utara kan tuh.. just ber forum utk mengisi masa lapang..

"moving foward"

ermm pompuan ngorat laki?

sosah nih.

salu kalo aku minat kt any guys ak diem2 je xpon only gals je yg tau..

ahak :P

kt dpn die wat muke mmg bapak selambe la.

kt blkg syok je kwn2 cocok . hehe

fuhh.. ko nie.. kalau la laki tuh pn ada hati kat ko.. nie dah kira rugi besar nie...

kenapa ko mesti diamkan diri..? apa yg membuatkan terhalang dr buat something supaya dia tahu ..?

"moving foward"

ish rimas betul la ko ni wahai cekgu yg bijaksana, yg ko serius sgt ni nape?? apa yg aku reply kat sini sekadar opinion dan just for fun.. dan ko kena ingat setiap org ada hak beri opinion sendiri dan ayat aku pon takde kena mengena dgn diri ko pon.. ko ni mcm terasa pedas jer apa ke heinyerrr..

mmg tak salah utk ko bg pendpat/andaian ko (dah mmg itu yg ko rasa betul..) tp ko sedar tak yg ko cuba pandang rendah pd org lain.. "shallow" la apa la.. ko mcm ambik berat sgt benda2 remeh yg aku just gurau2.. setahu aku lelaki mostly perangainya tak begini..... hahahahah husband aku pun tergelak besar2an tgk ayat ko nih.. cam pompuan katanya.. hikhikhikhik.

aduhai... malaih dan cemuih dah aku nak melayan lalaki sebeginilah.. kalu ko rasa betul apa yg ko katakan tu.. tak kisah lahh..itukan opininon ko.. puas hati ko dahhh???? aku kasi bangunan KLCC kat ko sbg hadiah, sbb ko nmpk mcm... (hmmm malaih aku nak explain). Pandai2 lah menilai sendiri ye.. <_<

ala cik aina..

dah nama pun laki ko xkan dia nak sokong cikgureza plak :lol:

betul tuh seriously pompuan pun pandang rupe xde pun yg x pandang rupe..kalo xpandang rupe dia akan pandang Status/pangkat & duitnya..hahahaha

huhu..mmglah kena pndg rupa..sbb lelaki pon pandang rupa gak..kan2???mesti nak cum melecun,body solid..hakhak..bagi aku suma org pon nk yg cantik..sedap mata memandang..x kan lah diaorg nak lelaki yg muka cam pecah umah plak...lelaki pon x kan muka pompuan yg mcm pembantu pecah umah..hakhak.. :lol:

bagi aku klu dpt lelaki yg kaya,kira bonus lah..hehe.. :lol:

bagi aku klu dpt lelaki yg kaya,kira bonus lah..hehe.. :lol:

Bonus ke wajib? so maknanya bg perempuan, muka lagi penting dari harta la eh....

fuh.. apa makna nya tuh.. ko dah reject secara x lansung or ko masih teragak2 nak senyum..?

takde rase pape mase tu.. kemudian, terus berlalu tanpa memikirkan perkara yg tak jd ape ape td.. :mellow:

aku rasa terbalik tu

yg wajibnya kaya dan berharta dan kalau dpat yg ensem kira bonusla

yup.. right answer.. hihihi..

xdpt di pisahkan kalu pemilihan di buat oleh wanita msti di kaitkan dgn harta.. :)

x mcm cita² boliwood... cinta sejati sampai berguling².. ada kemewahan .. tp di tinggallkan

hehe

eh.. emitional ke?? tak perasan lak aku.. biasa lah, aku kan pempuan sejati gitu... muahahahaa :lol:

ha.. ni dia pemula topik nak bgtahu ni, pempuan sejati mmg ade emotional.. standard la tu.. lainla cikgureza yg emo.. wakakakaka.. lelaki sejati ke tu? cikgu.. gurau2 je.. jgn mara ya.. :lol:

dah..dah.. kembali ke topik asal ya.. jgn gado gado.. :lol:

Ni satu situasi, realiti ni, bukan rekaan: si joe ni ada nissan fairlady 350z, tp still xde gf. padahal dia ni baik dgn smua org, tackle2 asyik x dapat. Sosial skill tinggi, nk kata memilih x sangat, kawan ramai.cuma satu je kelemahan dia, tiada 'rupa'. Dh puas dia berusaha tp xdapat jugak gf.....knapa?

ps: ada kwn aku, pakai bmw m3, tp rupa xde kureng la, xde gf gak....

maksud ko xde gf disini bermaksud?tiada calon untuk dijadikan bini la ek?ok..dari segi harta benda nmpk mcm diorg ni org2 yang berjaya..mungkin terdapat sedikit kepesongan dalam hala tuju diorang ke arah kejayaan diorg tu maka kepayahan nak cari calon itu umpama petunjuk kepada mereka akan kesilapan mereka? [kalau adala] ini contoh je...

semua aspek dalam kehidupan sebenarnya memainkan peranan dalam perjalanan kehidupan kita..so hiduplah dgn berhati2

eh.. emitional ke?? tak perasan lak aku.. biasa lah, aku kan pempuan sejati gitu... muahahahaa :lol:

ha.. ni dia pemula topik nak bgtahu ni, pempuan sejati mmg ade emotional.. standard la tu.. lainla cikgureza yg emo.. wakakakaka.. lelaki sejati ke tu? cikgu.. gurau2 je.. jgn mara ya.. :lol:

dah..dah.. kembali ke topik asal ya.. jgn gado gado.. :lol:

Kesimpulan yang aku bleh tengok dalam thread nie ialah...

Kriteria lelaki idaman anda:

+ Kereta Besar

+ Poket Penuh

+ Jawatan Tinggi

+ Hensom & Tinggi

+ Rumah Besar

Kriteria wanita idaman anda:

+ Cantik Menawan

+ Body Macam Miss Universe

Kesimpulan yang aku bleh tengok dalam thread nie ialah...

Kriteria lelaki idaman anda:

+ Kereta Besar

+ Poket Penuh

+ Jawatan Tinggi

+ Hensom & Tinggi

+ Rumah Besar

Kriteria wanita idaman anda:

+ Cantik Menawan

+ Body Macam Miss Universe

hehe we can see selera saper yg besar sbnrnyer

eh..yer ker aku terbalik?huhu..tp bagi aku yg sederhana ckplah..sbb tuh klu dpt yg kaya kira bonus..

sbb,lelaki bila dah kaya..mula lah.....ayat dlm drama melayu: awk taulah kan..dlm islam pon bagi lelaki kawin 4..

hakhak..bila nak kawin 4,baru lah sebut psl agama.. :P

p/s: antara 6 dari 7 housemate aku suka bebenor tgk citer melayu..huhu..aku yg tercicir nih,kdg2 tgk gaklah..hakahak.. :lol: