Jump to content
vtdm

Ape Yg Kite Perlu Buat, Apabila Dingorat?

Recommended Posts

off topic jap

mggu lepas aku usha awek tol karak.......perghh cun sehhhh....tgh2 bayor tol...terpandang lak kejelitaan awek tol line no 2 nih.....ekekekek....

tol bayar baru 5 hengget tp aku sengaje bg note 50 ...lamela skit aku nk ngayat sambil tggu die bg balnce..wakakakakkak...bengkek je org blakang aku ......wakakakka......tgok ade senyum2 gak ....ngeghnegngeh.....aku pon dgn pantas trus cmpak kad kosong bertulis "bole berkenalan x ? klu sudi msg ye"..ngn no aku ....ekekekek....( da stnby b4 turn aku lg) ekekeke....ok x aku tackle awek tol cm 2?.....huhuhuhuhu....aku balun je ....

sape ade exp ngurt awek tol .....

eh, besday bini u sama ngan besday i laa... :lol: bestnye bini u dpt notebook & 3G card tu ye. kee.. hadiah ada makna tu?? pujuk nak pasang sorang lagi ke?? :rolleyes:

ko penah cakap laki ko ada kat putera.com ni gak kan?

musykil aku :lol:

off topic jap

mggu lepas aku usha awek tol karak.......perghh cun sehhhh....tgh2 bayor tol...terpandang lak kejelitaan awek tol line no 2 nih.....ekekekek....

tol bayar baru 5 hengget tp aku sengaje bg note 50 ...lamela skit aku nk ngayat sambil tggu die bg balnce..wakakakakkak...bengkek je org blakang aku ......wakakakka......tgok ade senyum2 gak ....ngeghnegngeh.....aku pon dgn pantas trus cmpak kad kosong bertulis "bole berkenalan x ? klu sudi msg ye"..ngn no aku ....ekekekek....( da stnby b4 turn aku lg) ekekeke....ok x aku tackle awek tol cm 2?.....huhuhuhuhu....aku balun je ....

yang ada tahi lalat kecil kat tepi hidung tu ke? kalau yang tu memang cun tahap dewa punya... kalau slymer tengok, tentu dah tinggal makcik dia :lol:

musykil aku

ko jgn syak aku laki dia.. aina dah umo 30, bini aku muda lagi.. :angry: baru umo 22

Edited by malayNUX

aku tahu... kau dpt madu baru kan? hahaha :lol:

gurau2 jer jgn marah yer ^_^

madu??? madaya, my hubby takde la g***l cam malaynux tu.... :P

nak kawin lain bleh maaa.. asal cukup syarat = nafkah bulanan RM20,000, umah banglo 5 tingkat, bmw 7 series.. anytime.. B)

musykil aku

adaa..adaa.. mmg sejak akhir2 ni dia slalu join forum nih.. :rolleyes:

off topic jap

hahaha percubaan yg bagus ko try la gi sekali lagi mana tau jumpa pastu tanya la apsal x call ke..xpun ko mintak la no.phone dia hahahaha..

ko try la usha citer tolgate gurl usha teknik2 mengurat hahaha

nak kawin lain bleh maaa.. asal cukup syarat = nafkah bulanan RM20,000, umah banglo 5 tingkat, bmw 7 series.. anytime.. B)

maintainance tinggi :ph34r:

adaa..adaa.. mmg sejak akhir2 ni dia slalu join forum nih.. :rolleyes:

sape ntah..

agak2 dia ada baca post aku ni x.

hehe.

sila la confess :lol:

sape ntah..

agak2 dia ada baca post aku ni x.

hehe.

sila la confess :lol:

hehe.. beliau seorang yg low profile & pemalu.. ;)

ehh apa ni, dah lari topik daa...

T-Pot ..!! T-Pot ..!! T-Pot ..!! ...'

hehe.. bg pemangkin skit reply forum kat sini haha..

Iit.. ada org ble tandingi t-pot tuh ke..? awex tol... ...?

oit bg laa tol mana ... aku nak lalui.. aku nak tgk awek tol nie ..

aku pn nak gak ngurat .. abis korang2 smua dah kacau t-pot aku hehehe..

Oit malaynux .. aku pn lelaki pisau cukur gak.. haha.. nak yg kaya je huhu..

note: "T-pot hanya gadis biasa yg memiliki daya penarik yg luar biasa" hihihi

ko jgn syak aku laki dia.. aina dah umo 30, bini aku muda lagi.. :angry: baru umo 22

uiks...mmg muda tuh..muda sungguh bini hang tuh.. :lol:

tak cukup tuh aina_sara..kena tmbh lagi..umah banglo lima tingkat kena ader 2 bijik..nati buleh jual satu..nafkah bulanan 20,000 utk diri jer..anak, mak, bapak, nenek, atuk??sampingan lagi tmbh rm 10,000..pastuh nak kawin lagi satu, baru anytime.... :lol:

p/s: gmbr avatar tuh gmbr anak ko ker?

uiks...mmg muda tuh..muda sungguh bini hang tuh.. :lol:

tak cukup tuh aina_sara..kena tmbh lagi..umah banglo lima tingkat kena ader 2 bijik..nati buleh jual satu..nafkah bulanan 20,000 utk diri jer..anak, mak, bapak, nenek, atuk??sampingan lagi tmbh rm 10,000..pastuh nak kawin lagi satu, baru anytime.... :lol:

p/s: gmbr avatar tuh gmbr anak ko ker?

agaknya topik 'budak genius' yg cikgu murni tu bini malaynux kot.. (sbb umo depa sama laa 22 taun.. :P ) demo jange maroh malaynux noo.. kawe gura jah!

yaaa betul tu bbygurl.. bukan pe, utk jaminan masa depan...

a ah.. anakku lah tu.. dah setaun 4 bulan.. sorang lagi coming soon awal bulan 5 ni.. hehehehee... terer x aku?? B)

a ah.. anakku lah tu.. dah setaun 4 bulan.. sorang lagi coming soon awal bulan 5 ni.. hehehehee... terer x aku?? B)

hakhak..comel giler anak ko..muka sama mcm anak buah aku..anak buah aku nak masuk 2 thn (or dah masuk 2 thn)..nama dia aina sofia..hihi.. :rolleyes:

agaknya topik 'budak genius' yg cikgu murni tu bini malaynux kot.. (sbb umo depa sama laa 22 taun.. :P ) demo jange maroh malaynux noo.. kawe gura jah!

amboii..amboiii..amboiiii... bini aku bukan cikgu la :angry: , dia kija gomen..tapi kat KADA :P

dan bini aku nama Na.. bukan cikgu murni :P

Edited by malayNUX

bini aku pon bersalin bln 5 ni gak.. :blush:

bukan ko terer.. laki ko yang terer.. :lol::ph34r:

bini aku pon bersalin bln 5 ni gak.. :blush:

bukan ko terer.. laki ko yang terer.. :lol::ph34r:

aik sama lak ye bersalin ngan aina sara lagi xmo ngaku ek hahahahaha...

hahahaa.. :lol: ko percaya sgt laa ckp malaynux tuh...

wat pe lak nk kelentong.. due bini aku 18.05.08 (target nurse), tapi bini aku dah 'curi' seminggu lebih awal.. :blush:

hai all.. dah lama x bukak forum putera nie.. hohoho

aku rasa mcm drama spektra laa.. rupa kawan aku ( merangkap boss dia ) ada hati kat t-pot huhu.. password laptop dia pn aku rasa birth t-pot.. nampaknya terpaksa aku ghentikan kegiatan mengurat t-pot hihiihi.. bg laluan kat dia org... hihi

mcm mana aku tau passwod dia.. sbb aku tgh guna laptop dia ( boss dia nie ) hehehe..

Cari yang lain lah slimer.. kerangka besar minah tu.

Nanti lepas dapat anak, kompem cepat naik tubuh kalau x aerobik & jaga body.. :)

Nota : Cinta tak kenal siapa...

Cari yang lain lah slimer.. kerangka besar minah tu.

Nanti lepas dapat anak, kompem cepat naik tubuh kalau x aerobik & jaga body.. :)

Nota : Cinta tak kenal siapa...

oo mcm mana nak tau yg x cepat naik..apa ciri2nye

carik pempuan kurus tp kuat makan, confirm bdn takkan naik2 smpi tua.

Salah tu.... carik perempuan, pastu tengok emak nyea.. kalo emak dia beso, sure lepas kawin dan tua2 nanti sama cam emaknya... :D