Jump to content
Jedi

Perkara Yang Anda Pantang Jika...

Recommended Posts

hahaha..ko nih sekejap ckp awek ko jumpa mudah digoda..pastu kalo yg dtg bergolek nak lak ko..mcm mana tuh?? :lol: ke ko tgh tunggu citarasa ko ahahahaha

Pantang terbaru aku,..

Aku ajak perempuan aku beraya kat rumah atuk aku,..cadang memang nak bermalam..dia ikut aku ke kampung ..pastu refuse bila aku ajak tidur sana dia kata aku tak kasitau camtu pastu dia kata dia ada plan lain gak..tapi aku rasa aku dah clear 100% beritahu,..nak taknak kene balik hari gak..aku ikut jer kate dia..nyesal aku ajak dia..dah la malam tu stock penghabisan mercun tahap gaban (acara sukan neka raya..main perang)..dah aku terlepas..tapi aku dendam la..rasa cam nak balas jer ni, cam nak cubit dia pun ada..

hmm :ph34r: ..ni la pantang hari raya aku..

hahaha..ko nih sekejap ckp awek ko jumpa mudah digoda..pastu kalo yg dtg bergolek nak lak ko..mcm mana tuh?? :lol: ke ko tgh tunggu citarasa ko ahahahaha

a ah.betul la tu.yg dtg bergolek tu maknanya yang lengkap semua la satu package.. :rolleyes:

1)PANTANG BILA DIE BUAT KEPUTUSAN SENDIRI TANPA BGTAU AKU.....

2)KENA PUSH NGAN DIE....PRESSURE LAK RASA EHEHHEEH

3)TETIBA NAK HANGIN NGAN AKU(BESE TIME PERIOD LA) :lol:

1)PANTANG BILA DIE BUAT KEPUTUSAN SENDIRI TANPA BGTAU AKU.....

2)KENA PUSH NGAN DIE....PRESSURE LAK RASA EHEHHEEH

3)TETIBA NAK HANGIN NGAN AKU(BESE TIME PERIOD LA) :lol:

pompuan ke ko nih..hurmmm pantang ko nih mostly pompuan kat M'sia mcm ko punya pantang hahaha..

pompuan ke ko nih..hurmmm pantang ko nih mostly pompuan kat M'sia mcm ko punya pantang hahaha..

Tak la,..kalau 30% tu aku ada percaya la..pompuan tahu..kalau derang camni alamatnye cepat janda sebelum kawin la..hehehe :lol:

Tak la,..kalau 30% tu aku ada percaya la..pompuan tahu..kalau derang camni alamatnye cepat janda sebelum kawin la..hehehe :lol:

maybe aku silap la ckp "mostly" tuh but dlm bebanyak pompuan aku jumpa perangai mcm nih la..termasuk Mak aku..hahaha

aku------>rasenye mungkin dah xde ape2 pantang..sume dah berakhir~huhu

Nape ??ko dah kawin ke sekarang ni Daisy? :D ....or dah break-up hehehe :P

salah aku ke???aku cume nk perhatian.xbole ke layan aku mcm dulu..huhu~mane jnji kite~~~~~~ :(

Ahaa...kalau aku takde pompuan,...kalau lahhhhh

Aku tolong bagi perhatian kat ko..hehehe :P

Ahaa...kalau aku takde pompuan,...kalau lahhhhh

Aku tolong bagi perhatian kat ko..hehehe :P

dah3..kang kne marah lak pasal dah kuar topik...hehe..

aku sgt benci bila awek aku nangis ckp dia rindu sesangatt dgn aku....aku mlas sgt dia luah2 bnyk sgt...

ok la tu..kang dia rindu org baru ko tau.tp jgnla smpai nangis2....tgk aku xnangis pong..huhuh

Biasa la..orang pompuan ni over sikit.. Kita sebagai lelaki, kena banyak memahami.. xleh main hentam, kan pilu hati pompuan..

Pompuan bagaikan air sungai yang mengalir; kadang2 jernih..kadang2 keruh, kadang2 berlumpur, kadang2 kuat airnya (banjir).. kita kena fahami kenapa ia keruh..berlumpur & jernih..

Air Mata adalah senjata yang paling mujarab bagi seorang perempuan, untuk menenangkan jiwanya & untuk melunturkan kekuatan & kekerasan hati seorang lelaki.

Note : Falsafah aku je tu..

Edited by malayNUX

aku ingat ko cilok falsafah tu..hehe..hm,ko dah kawen memg la memhami.ni yg xkawen lagi memg dorang hargai.patutnye dorang bersykur ade org syg dorang.amik berat.xtau la nk yg mcmane lg..

Sebab tu gadis2 & pompuan2 sukakan lelaki yang dah kawin (sebahagian je), sebabnya mereka ni 'caring', memahami, ada sifat kebapaan, matang, xlekas marah, banyak berfikir, lawak dsb.

xda dah ayat ni :

(1) Awak dah makan?

(2) Awak sihat?

(3) Awak buat apa tu?

ini ayat budak2 bujang.. ada ayat yang lagi power untuk menggantikan ayat ni.. pompuan lebih rasa dihargai lagi..

Note : Maaf ter'OFF' topik.

Sebab tu gadis2 & pompuan2 sukakan lelaki yang dah kawin (sebahagian je), sebabnya mereka ni 'caring', memahami, ada sifat kebapaan, matang, xlekas marah, banyak berfikir, lawak dsb.

xda dah ayat ni :

(1) Awak dah makan?

(2) Awak sihat?

(3) Awak buat apa tu?

ini ayat budak2 bujang.. ada ayat yang lagi power untuk menggantikan ayat ni.. pompuan lebih rasa dihargai lagi..

assalamualaikum..

aper ayatnyer? nak tau.

xda dah ayat ni :

(1) Awak dah makan?

(2) Awak sihat?

(3) Awak buat apa tu?

ntah aoa ayatnye bole ajar..bole den try hahahaa..