Jump to content
Rayquaza

Aku Ada Laman Web Forum Baru

Recommended Posts

Nak lawan dengan forum Putera.com ye..

Sama je ..

Keep it up. Nice. :)

Aku dah check..susunan thread memang best, mungkin dapat idea dari putera.com..

Aku dah register, bagi la aku jadik moderator :ph34r: nak try gak

Aku dah check..susunan thread memang best, mungkin dapat idea dari putera.com..

Aku dah register, bagi la aku jadik moderator :ph34r: nak try gak

Tq la.....Sebab bagi sokongan yang padu... :rolleyes:

nice page... saingan yang sehat... hohoho

nanti aku sign up

kenapa mesti tiru..!!!??

Nama domain free atau berbayar? kalau free nnt mudah close...

Kalau berbayar, bagi laa nama yang mudah org nak ingat.. nie nama domain pun payah nak ingat... bagi nama yang ringkas untuk mudah org nak type..

cam sama ja ngan Putera.com...cube la buat yg berlainan sikit...banyakkan sekyen...

travel...ke ape ke...cam lyt.net...baru nmpk kelainan sebab forum anda berbahasa MELAYU... :)

kalau sama, rasa malas nk bukak web yang lain..cukup putera.com, lagipun, ramai otai2 power2 kat sini..

kalau boleh wat satu kelainan dari segi kandungan, hampir sebijik ngan putera.com... lagipun....

jap...

thema page Putera_Malaysia tu ape yer??

kalo PuTeRA ni Pusat Teknologi dan Rangkaian Awam... so ia berkisar tentang teknologi...

Putera_Malaysia??

bagus sebagai permulaan, teruskan perjuangan dan jangan ambik peduli aper yang dikata oleh user lain, dan amik yang bagi kata2 semangat..

Laaaa.. sebijik macam putera.com :D

main tiru2 ek...

Aku tiru sket2 jer...Tapi nanti aku ubah la.....Sebab takder Idea nak wat camner...Aku dah tukar nama jadi @ketapang Forum dah...

Takkan Domain tu aku beli...x munasabah langsung, sebab aku ni sedang belajar, Kad kredit pun aku x der.....Tahun ni aku ambik PMR da...Hope you all doakan kejayaan PMR kepada yang mengambil PMR tahun ini... :lol:

Assalamualaikum...

nice try... keep up the good work.. baru ambik PMR? muda lagi.. selamat menempuh ujian PMR nnt..

Assalamualaikum...

rasanya tajuk2 utk subforum tu kene ubah gaks...

jgnla amik sebijik cm putera.com ni..

kang jadik forum kembar siam laks.. :lol:

Assalamualaikum...

nice try... keep up the good work.. baru ambik PMR? muda lagi.. selamat menempuh ujian PMR nnt..

Assalamualaikum...

Trimas la kerana sudi bagi sokongan...Sapa2 nak jadi moderator pergilah daftar......Tempat nyer terhad hanya 20 orang sahaja yang di benarkan...Skarang ni ada 5 orang yang berdaftar.... :lol:

kalau yer pun tak payahlah tiru isi kandungannya sebijik-bijik.

Kalau ikut undang2 hakcipta (copyright) ko boleh disaman langgar hakcipta. Itupun kalau putera.com nak samanlah......

Ubahlah semua isi kandungannya. Tak pernah aku tengok ada orang tiru sebijik-bijik, sah cari nahas. Nasib baik pakai domain free.

Pikirlah idea lain kalau nak serius.

untuk menunjukkan kelainan, aku cadangkan ko supaya semua bahagian technology (windows, internet, C++, dll) ko sumbatkan dalam satu form teknologi

lepas tu cuba selitkan satu form education khas untuk sekolah menengah, kalo ade aku nak sumbat segala nota geografi aku dalam tu.... bagi aku maybe sesuai diletak subform education yang dibahagikan kepada 5 iaitu start form 1 sampai 5, nak tambah form 6 pon takpe...

ni cadangan aku la, baru ada kelainan... ko dah wat gitu pastu ko promot la ngan member kelas ko supaya diorang masukkan nota2 diorang dalam apa2 subjek ( DENGAN nasihat cikgu, jangan nota sesat dan salah dah le :lol: )

p/s aku nak sumbat kat putera maybe kurang sesuai, sebab ni forum tech... dan ramai warga putera ( majoriti ) dah masuk IPTA/IPTS, dah kerja, dah kawin...

Edited by neko

aku bet tak sampai 3 bulan mesti dah tutup forum tu..sila buktikan aku salah kalau berani..hohoho

kenapa ye?

kalau pakai yang free bole jadi camtu ke? atau..... :unsure:

@ slaughters

admin nak saman ke atau kasi warning kat budak tu? :ph34r:

Edited by neko

untuk menunjukkan kelainan, aku cadangkan ko supaya semua bahagian technology (windows, internet, C++, dll) ko sumbatkan dalam satu form teknologi

lepas tu cuba selitkan satu form education khas untuk sekolah menengah, kalo ade aku nak sumbat segala nota geografi aku dalam tu.... bagi aku maybe sesuai diletak subform education yang dibahagikan kepada 5 iaitu start form 1 sampai 5, nak tambah form 6 pon takpe...

ni cadangan aku la, baru ada kelainan... ko dah wat gitu pastu ko promot la ngan member kelas ko supaya diorang masukkan nota2 diorang dalam apa2 subjek ( DENGAN nasihat cikgu, jangan nota sesat dan salah dah le :lol: )

p/s aku nak sumbat kat putera maybe kurang sesuai, sebab ni forum tech... dan ramai warga putera ( majoriti ) dah masuk IPTA/IPTS, dah kerja, dah kawin...

Neko, kau pergi la edit...Sebab aku dah bagi kuasa kat kau sebagai moderator...Edit la mana2 yang kurang sesuai... ^_^

alah biarkan jer la, dia kan baru nak blajar. tu pun korang nak kecoh.... sekurang2nya ada benda yg dia boleh buat.

to gaara92.... ganbate