Jump to content
OkEsh

Transformers

Recommended Posts

Aku jadi tension sangat sebab nak tgk Starscream jadi baik.. maka aku pon carik lah Armada. Sungguh rupanya.. dia jadi sahabat baik budak perempuan tuh. In the end sanggup korbankan diri dia untuk merayu kat Galvatron untuk allied ngan Optimus menentang Unicron. Terharu gak aku... :lol:

Then aku download Headmasters... siri yg dah lama aku idam-idam nak tgk semula. Aku ingat lagi.. dulu masa darjah 4 ke 5 camtuh la.. aku pergi Parkson Ria di Seberang Prai (skang dah takde.. dah hangus terbakar) lepas tuh gaduh ngan sorang budak cina tuh berebut Chromedome ngan Sixshot. Last-last ayah aku datang discuss ngan mak chinese tuh.. budak chinese tuh amik Sixshot.. aku amik Chromedome. Spas tuh sampai skang aku carik Sixshot tak jumpa dah... teringin gila nak mainan dia. :P

Aku jadi tension sangat sebab nak tgk Starscream jadi baik.. maka aku pon carik lah Armada. Sungguh rupanya.. dia jadi sahabat baik budak perempuan tuh. In the end sanggup korbankan diri dia untuk merayu kat Galvatron untuk allied ngan Optimus menentang Unicron. Terharu gak aku... :lol:

Then aku download Headmasters... siri yg dah lama aku idam-idam nak tgk semula. Aku ingat lagi.. dulu masa darjah 4 ke 5 camtuh la.. aku pergi Parkson Ria di Seberang Prai (skang dah takde.. dah hangus terbakar) lepas tuh gaduh ngan sorang budak cina tuh berebut Chromedome ngan Sixshot. Last-last ayah aku datang discuss ngan mak chinese tuh.. budak chinese tuh amik Sixshot.. aku amik Chromedome. Spas tuh sampai skang aku carik Sixshot tak jumpa dah... teringin gila nak mainan dia. :P

Aku ada byk mainan TF,ko nak?kalau nak PM la aku..

ko dl kat mana HEADMASTERS tu... aku teringin gila nak tgk siri Headmasters ni...

mininova bang... sebenarnya saja type suka-suka.. tengok-tengok ada... terus bedal la... kohkohkho :lol:

Sixshot for the win... yikes..

*supersirap.. ko ada Sixshot dari siri Headmaster tak??

mininova bang... sebenarnya saja type suka-suka.. tengok-tengok ada... terus bedal la... kohkohkho :lol:

Sixshot for the win... yikes..

*supersirap.. ko ada Sixshot dari siri Headmaster tak??

Aku kena check stor aku,kalau ada aku bgtau.Aku byk kumpul dari first G1,terutama gestalt devastator ngan bruticus.Predaking pun aku ada gak...kalau ptimus prime aku banyak laaa

Edited by Supersirap

kalau cerita TF ni .. saya teringat dulu masa bebudak .. tahun 1990 .. Transformers Masterforce tajuk kartunnye.. memang masa tu gabungan manusia dan robot.. kalau Jepun je buat kartun .. mesti happening.. sampai skang kesannye

Ko ada lagi Optimus Prime G1 Hasbro original? Kalau jual mau cecah RM1000 woo, tak tipu tu

mgu lepas kwn aku terbeli dvd "transmorphers" cover real nye transformers lak tu.. :blink:
Hoho, filem direct-to-DVD tu ka? Hohoho, menarik gak aku tengok trailer filem tu di website ni.

Filem bajet rendah berkualiti macam ni hanya untuk DVD saja (bukan pawagam) kalau di Amerika, tapi kalau di Jepun, filem camni dah boleh masuk pawagam dah, heh heh! :rolleyes:

Oh ya, teringin mau kongsi, di sini ada trailer yang tersangat best!

Nak kongsi lagi, bagi sesiapa yang nak tahu "asal-usul" atau apakah nama sebenar siri² permainan robot tertentu yang ada di Jepun sebelum kesemuanya itu di"combine"kan oleh Hasbro di Amerika menjadi TRANSFORMERS (G1), maka silalah klik sini:

The Pre Transformers Page

Sabtu lepas...aku baru berkesempatan tgk wayang cite ni.Untuk aku yg bukan kaki wayang, itu dah kira bagus. Masa aku beli aku lah sit banyak kosong, skali bila masuk wayang sit penuh lak. Tak sangka dari bulan tujuh lagi smpi skrg bulan 9, transformers masih ditayangkan dan mendapat sambutan. Yang pasti cite ni BEST GILER, berbaloi tiket aku beli hihi cite tu mmg best tgk kat wayang cukup dgn sound.