Jump to content
Sign in to follow this  
muhamadnasron

Kenduri : Sapa Nak Gi Kat Klantan?

Sudi tak gi antar aku nikah Klantan 20/11 @ 7 syawal ni?  

15 members have voted

1. 1. Sudi tak gi antar aku nikah Klantan 20/11 @ 7 syawal ni?

• Sudi
      8
    • Tak sudi.. gi la sengsorang
      7

Recommended Posts

nak gath kat umah aku? sanggup ke enkorang... hehehe leh la wat LAN party... muahahahahhaa...

tu la pasal.. kalu buat time 25/12, aku takleh join la gath.... sedisss....

takpe.. sblm korang nak gath tu, singgah la dulu.. bukan jauh pon pj ngan kl tuh...

nape x buat antara 2-4 syawal?aku ade kat kelate smp 4 sywal kot.. sad.gif

x dpt la nk dtg.. sleep.gif

SEMOGA BERKEKALAN SMP ANAK CUCU CICIT.. cool.gif

thanks a lot.. for those yg tak dapat gi klate, takpe... but be sure that korang kene gi kat umah aku kat PJ.. 25/12 .. tp masa tu time cadangan gath ..

*tak dapat singgah? takpe... sumbangkanlah doa semoga kami berdua khasnya dan puteranians amnya berbahagia selalu, dilimpahi rezki dan hidup aman makmur penuh keimanan...amin

wallahua'lam

ok first of all.. pasal gath aper kata kita jumpa semua kat umah si nasron pastu makan kenyang2 pastu baru kita gi maner2. so safe budget. he he he...

secondly, kalau ader saper2 bebudak putera nak gi konvoi kelantan yg ader kekosongan kete jgn segan2 ajak aku. Aku berjalan nie on je. Maklum la kete koro, moto besar ader la. hahahahahahah........

hehehehe.. apa korang ingat kalu makan kat umah aku, makan free ke? hehehhe.. kat kenduri ada istilah "SUMBANGAN" tau... kahkahkah.. no hal.. kidding je...

so kalu rerasa nak singgah, jgn segan silu.. singgah.. tp kalu aku tak kenal, sori.. better introduce diri masa kat sana.. kang aku tak layan lak, marah.. hehehhe...

ado 'ngele' ko? 5 ya buleh? hehehehe

5 ya? buleh ja.. asalke ikhlah mari dari hati..... berehhhhh.... muahahahha..

weh.. zer0nehza... mu gi dok kok lanas tu? ajok la gu putera hok dudok denu tu skali deh... cantek..

*aku baca dlm paper utusan.. musim tengkujuh di ramal awal.. abis la aku........ tak kuar umah la... hehehe.. sedapppp..

jgn cam member aku sudah le. umah banjir. dari sedap jadi tak sedap. takkan la nk pegi otel kan. mak ayah sume kene arung banjir huehuhuhe.

anyway .. jauh sangat la kelantan mahupun PJ dgn keadaan poket ku yg gersang nihs. anyway .. selamat pengantin baru .. semoga kekal sampai mati .. idup dlm keberkatan Illahi .. insya Allah ..

mmm..dah selamat dah aku nikah kat klantan.. tak nampak pon batang idong puteranians kat sana.. takpe.. takpe.. walaupun aku kecik ati, tp takpe...

25/12 nih datang umah aku.....................

okies okies...insyaAllah aku mai kat kenduri hang...kat pj kan...aku nak afiq follow aku pi abg nasron nye kenduri...sesapa dak melaka...meh le join aku...

biggrin.gif n tahniah kat hang abg nasron...slamat penganting baru... biggrin.gif

Edited by paan_lee

ye! musim tengkujuh nnti hujan di luar dan di dlm, yg pastinya di dalam akan banjir dan melimpah limpah sebelum di luar. Harap maklum!

haaaaa,,dlm makna tu peta...org pegalamana laa katakannn,,, wink.gif

hehehe.. syukur pada illahi, masa kenduri kat klantan, tak banjir.. maupun tak ujan... mmm.. banjir melimpah ruah kat dalam...?? PNC lor...

jgn lupa tanggal 25/12 di pj..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...