Jump to content
Sign in to follow this  
C-Fu

Fuyo Ako Jadi Moderator Siot

Recommended Posts

apasal ako bukak thread ni boleh lak ako open close thread?

la tak tau lagi ka puan akO? dulu admin dengan mods ada bincang untuk kasik "power" kat user yang pertama kali bukak sesuatu topic untuk tutup atau bukak balik topic yang dia memula create.

tapi topic yang dia memula bukak jela. bukan semua topic ye cik akO?

p/s: siap sampai send report kat semua moderator. nampak sangat jakunnya tu... wahhh ahhh ahahahha lariiiiii!

tambahan. "kuasa" tu diberi untuk elakkan topic yang dia create tu jadi tempat orang lain merepek, merapu, buat lawak badut dan sebagainya. tapi kalau yang memula bukak topic tu sendiri adalah seorang badut, suka buat lawak ntah papa, cerita merapu. tak tau nak kata apa lagi ye?

p/s: pastikan orang lain yang merapu di topic anda dan bukan diri sendiri.

siap sent kt seme mod?

pastu pemantau dpt tahu lak tuh!

hahaha..ader unsur² isolation/elimination ker atr mod & user ***** kt sinih? hehehe

la tak tau lagi ka puan akO? dulu admin dengan mods ada bincang untuk kasik "power" kat user yang pertama kali bukak sesuatu topic untuk tutup atau bukak balik topic yang dia memula create.

hai retard. then ape gune power mod yang lock thread tu kalo user boleh bukak balik?

Edited by C-Fu

ntahla cik puan AKO. aku pun tak tau sebab bukan aku yang set benda2 macamtu. tanya la admin. tapi ok apa, dia lock, pastu mod unlock balik. dia unlock, mod lock balik. kan best main macamtu ye tak? dah tu apa tunggu lagi? lari la. wahhh ahh ahahahah lariiiii

TAMBAHAN: woops. takleh lari lagi! kalau cik puan AKO kita masih lagi tak jelas, boleh baca admin punya reply kat sini: http://forum.putera.com/tanya/index.php?show...indpost&p=48001 baca dan fahamkan dengan betul. kalau tak paham meh sini aku terjemahkan dalam bahasa inggeris. lepasni jangan melatah AKO AKO AKO lagi ye?

wahhh ahhh ahahahaha lariiii!

Edited by azuan

Hhahhahahahaahhah........... lawak betul ayat ko encik Azuan terhadap encik Ako jakun kita itu....

Hahahahahahahha

Wahhhha ahhhh ahhhhaaaahahaha lariiii.......... (best gak trademark semua org biler jumpa Ako nie)

Adios...

pergh baru sikit ako buat punye banyak korang lalak. senang sangat kene pengaruh ek.

Kalau nak, saya boleh tarik balik feature ni.

Option dia sekaligus open & close, takleh nak open atau close sahaja.

dah kena kan... kenapa nak salah gunakan??? features nie utk kemudahan korang jugak, nak edit ker, close ker, open ker... bole jadikkan thread sbg rujukan bila dah selesai... tak yahler memanjang org nak pos walaupun problem dah SOLVED....

kang admin tarik balik kang, naya jerk kat member2 yg gunakan benda nie secara betul sad.gif

Kalau nak, saya boleh tarik balik feature ni.

Option dia sekaligus open & close, takleh nak open atau close sahaja.

bukan soal ako nak ke tanak

lebeh kepada soal ape jadi bile ade nanti orang yang pegi salah guna mende ni. nanti ape jadi? cam ade mamat bukak thread merepek, pastu mod tutup sambil kutuk mamat tu. mamat tu bengang, die pegi bukak thread tu balek sambil kutuk mod tu dan kunci balik, dan seterusnye dll. camner?

ler... ini bergantung pada attitude orang...

kalu taknak kene kutuk, jangan kutuk orang...

common sense ler...

bukan soal ako nak ke tanak

lebeh kepada soal ape jadi bile ade nanti orang yang pegi salah guna mende ni. nanti ape jadi? cam ade mamat bukak thread merepek, pastu mod tutup sambil kutuk mamat tu. mamat tu bengang, die pegi bukak thread tu balek sambil kutuk mod tu dan kunci balik, dan seterusnye dll. camner?

ko pernah tgk ker keadaan camtue terjadi..? aku tak tau laa kalau ko sendiri nak buat keadaan camtue...bebudak putera.com masih waras lg.. and aku harap ko tergolong dlm org2 yg waras tue...

dia cerita untuk diri dia sendiri tu. bagusla atleast dia sedar diri.

kang bila mod ke user lain ke kutuk tau pulak berbulu, tapi bila dia buat lawak badut, tak perasan pulak orang lain berbulu ye tak? tak gitu cik puan AKO?

maksud AKO mudah je. kalau rasa pendapat diri sendiri tu CRAP, takpayah la nak blame orang lain, nak salahkan orang lain, sedangkan diri sendiri pun the most crappest creatures. err betul ke aku eja ni? wahhh ahahahaha lariiii..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...