Jump to content
boo_lat.zone

Sape Sai Baba....?

Recommended Posts

huhu..dah berzaman aku dpt emel cmni...last2 aku buang dlm tong sampah je....buang masa je....kan lebih baek g baca buku2 agama ke...menuntut ilmu lebih dgn para2 ulama/ustaz...huhu...

sbg persiapan menghadapi hari kiamat..

nak ingat kan orang, bukan macam ni caranye. matlamat tidak menghalalkan cara.

kiamat dah dekat tu benda yang x dpt nak sangkal lagi la. tapi bukan tempat kita nak tunjuk2 orang dia ni dajal ke bukan.

utk semua orang, sila hentikan forward2 benda berkaitan akidah dan agama yang bukan dalam kepakaran kita. dosa memanjangkan penipuan ni sama je dengan dosa menipu. menipu sifat orang munafik. so, tepuk dada, tanya iman. :D

jangan tersinggung.

erm....

ok2....

aku silap, sori otai2...

aku tutup la tajuk ni..

sori lg skali,.....

:ph34r:

peace

erm....

ok2....

aku silap, sori otai2...

aku tutup la tajuk ni..

sori lg skali,.....

:ph34r:

peace

p/s : ajkar la aku nk tutup mcm mane??/

hehehe.....

tk pun, yg berkuasa jer la yg tlong tutup kan....

peace..

aku igt lagi dulu..tahun lepas kalau x silap...

orang maner tah..ketuk pintu aku malam2...aku igtkan peminta sedekah...padahal dia ajak aku berperang kat mane tah..dia kata weapon kelengkapan lain sumer dh ready..kalau nak kasitau dia...

abis tu ko ada join ka? ko rasa mamat yg dtg ketuk pintu ko tu betul ka? maksud aku tak mereng ka?

huhu..nak tutp tgk kat bhg bawah skali...yg bahagian pengurusan tu...pilih closed topic...

abis tu ko ada join ka? ko rasa mamat yg dtg ketuk pintu ko tu betul ka? maksud aku tak mereng ka?

aku x join....aku rasa mcm muka bangla jual buku lar..tp cakap ok jer lol..dh lar mlm2 buta

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...