Jump to content
Sign in to follow this  
green_tea

Mimpiii..

Recommended Posts

assalamualaikum....

i'm new forumer here..ada sesape leh tlg tak..

well,aku pnah dgr mimpi waktu dlm kul 3-6 pagi ada kemungkinan leh jd perkara yg btol...

apa pendapat korang??? :rolleyes:

actually,aku ni stdnt spm 2006..sblm dpt result,aku mimpi dpt result bagus dan cemerlang..hehe yg hairan mimpi tu berulang2 kali tp dlm cerita yg berlainan...pastu tup tup bila dpt result,tak pulak mcm dlm mimpi..sedinhnyerrr tp ttp bersyukur...pastu skrg baru2 ni aku bermimpi aku dpt pergi tawaran blajar kt satu tmpt(dirahsiakan) yg mmg 1st choice aku..takut lak aku nk bg harapan dgn mempercayai kt mimpi tu..hehe

Edited by green_tea

aku pulak pernah mimpi kena patuk ular dalam waktu sebegini ... yg paling pelik ... lepas tuh aku patuk ular tuh balik !! :blink:

yg aku tau mimpi tu mainan tidur...

tp aku dgr kalau ko mimpi gigi patah ker..ader orang terdekat ngan ko akan meninggal dunia

sedialah untuk org terdekat ko mati dalam masa beberapa bulan lagi..

aku pernah mimpi gigi patah 2-3 batang.. pah 2-3 bulan, datuk aku meninggal, pahtu paksedara aku meninggal, dan sedara terdekat aku meninggal... aku bukan percaya sangat ngan benda camnie.. tp.. emm.. ntah ler... ;)

wa.. mimpi.. aku pon macam2 cita hal mimpi nih.. rasanya.. kadang2 ada menda cam "petunjuk" ada gak mainan kot...

mimpi yg benar adalah mimpi dr Allah SWT dan Nabi SAW

manakala mimpi mainan tidur ialah mimpi apabila kita terlalu kuat fikirkan tentang sesuatu perkara atau pun terlalu risau tentang satu perkara,hingga terbawa ke dlm mimpi,cam terlalu seronok krn baru beli PC idaman...

dan last sekali mimpi dr syaitan,mimpi yg menakutkan,cam terjun bagunan,dan lain2,hinggakan kita terjaga dari tidur,

that all apa yg aku tahu ttg mimpi,

apa yg aku selalu alami ialah mimpi jatuh bangunan,hingga terjaga dr tidur,siap ng berpeluh lg,fuhh

Aku pun penah mimpi yang dahsyat.

Aku rase kalo aku tak tersedar dari mimpi tu.... ish ish ish..

Camni mimpi nyer..

Pada satu malam tu aku tengah mimpi dapat aiskrim kon..

Peh terliur.. Dan dan je baru nak melidah aiskrim tu, mata aku terbuka,

pehh depan depan muke aku je tapak kaki adik aku..

Pheww terselamat aku dari petaka tu..

So bagi aku mimpi yang berlaku pada aku agak susah nak dipercayai..

Yang pasal gigi patah tu, ko jangan percaya sangat, tapi

kalau benar berlaku anggap sebagai kebetulan.. Tapi hati-hati je..

Jaga keluarga.. Tak boleh percaya nanti syirik pulak...

:lol: ... aku lak penah mimpi aku gaduh ngan kwn aku..pastu siap sepak lg member yg tido sebelah aku tuh.. betul2 marah dlm mimpi tuh.. huhuu.. kekadang tu kalo syok sgt main game tuh..mesti mimpi ko senirik yg berlawan dlm game tuh...cth.. CS..huhuhuhu..... :blink:

aku pon pernah gak tgk anime cam black cat syokk sangat sampai terbawa2 dalam mimpi .... pegang pistol tembak kat papan tepat2 kene .... haha ... best gak kekadang .... :lol:

kepada sesiapa yang bermimpi seram dan tak elok lebih jangan dicerita kat orang lain kerana hukum boleh jadi haram kerana tak ingatlah Kecuali atas beberapa sebab yang munasabah, aku tak ingatlah apa sebabnya.

Ikut seperti apa yang nabi cakap, kita mesti berfikir positif ke atas mimpi buruk. Mimpi yang buruk tu kita fikir ianya dari sudut positif. Jadi buatlah ramalan yang positif. Itu cara nabi beritau pasal sahabatnya yang dapat mimpi buruk.

Macam korang mimpi komputer korang meletup. JAdi maksudnya korang akan dapat komputer baru..huhuhuhu :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...