Jump to content
Balthazor

(18sx)macam Mana Nak Tau Orang Tu Dah Kawin Dan Beranak?

Recommended Posts

assalamualaikum...

xpaham lgsg mende yg aku bold tu...apa yg ko tulis tu? ..tumit berkerak ke? berkerak tu cmne?

tumit pecah maksud aku.. byk garis2 kasar

bukan kerakatoa... :P

tapi bleh jadi psl sukan/lasak kot? entahla..

ala Kuro kantoi la bagi tau rahsia pengtahuan laki camnih.. :P

aku rasa kurang tepat kot petua ko tu..sbb pmpn skrg kan ske pakai kasut tumit tinggi...pada yg baru nak blaja2 pakai tu mmg pecah2 le..mcm sepupu aku..xbese pakai tumit tinggi..baru pakai 10 minit dah kejang kaki...pakai satu hari tumit dah pecah2.. :ph34r:

assalamualaikum...

aku rasa kurang tepat kot petua ko tu..sbb pmpn skrg kan ske pakai kasut tumit tinggi...pada yg baru nak blaja2 pakai tu mmg pecah2 le..mcm sepupu aku..xbese pakai tumit tinggi..baru pakai 10 minit dah kejang kaki...pakai satu hari tumit dah pecah2..

betul.. tapi bleh dibezakan pecahnya.. ehehe :D

assalamualaikum...

betul.. tapi bleh dibezakan pecahnya.. ehehe :D

uiks? ada beza ke? cmne nak bezakan?

assalamualaikum...

uiks? ada beza ke? cmne nak bezakan?

mmbe aku dulu bleh bezakan.. aku xtau la

masa2 jalan tu dia bleh bagitau kt aku sesatu pompuan tu dh ke belum..tu pon kalu tgk dekat sket aa..

xder la gi tenung dekat2.. lekat plak bucu kasut tu kt idung aku kang..wahaha :lol:

pasal kedut 'dh sudah' trhasil dr perubahan hormon badan... mnkala kedut biasa trhasil dr aktiviti lasak dll

Edited by MalaYneuMaya

ler

tanya je la

susah sgt

malu bertanya sesat jalan :lol:

ko ni agak2 r..xkan nak ty straight kat pmpn tu' weh minah ko dah kena......" mau kena tumit kasut dia kat batang idung ko... <_<

kepada geng2 yg nak kawin, klo bleh carilah buku syurga rumah tangga- HAMKA...

aku dh baca dulu buku lama, xingat jumpa kat mana, memang karan ler sapa baca, bagus utk info.

malas nk citer..

kepada geng2 yg nak kawin, klo bleh carilah buku syurga rumah tangga- HAMKA...

aku dh baca dulu buku lama, xingat jumpa kat mana, memang karan ler sapa baca, bagus utk info.

malas nk citer..

kot ye pon mls nak citer bagi r dulu prolog ke intro ke...nak tau gak apa yg beza buku tu dari buku2 yg lain... :lol:

jika dah suke.. jika dah sehati sejiwa, jika mahu hidup sampai tue dengan die.. kawen aje... !! usah kire yg buroknye!!! ^_^*tak caye belek senirik la, payah sangat!

Edited by kred

ko ni agak2 r..xkan nak ty straight kat pmpn tu' weh minah ko dah kena......" mau kena tumit kasut dia kat batang idung ko... <_<

cube ko try panggil dia "puan"

kalo dia lom kawin nnt dia tergedik2 r cakap, saya belum kawin lagi.. panggil XXX je la

:P

cube ko try panggil dia "puan"

kalo dia lom kawin nnt dia tergedik2 r cakap, saya belum kawin lagi.. panggil XXX je la

:P

oh..bole pakai gak ek ...hehe... :lol:

^_^*tak caye belek senirik la, payah sangat!

hehe..boleh, tapi sebab tu la kena kawin dulu br blh buat. kalu tak kawin lagi ko buat cam tu, nak kene tangkap polis ka? ganguan seksual oo...

wehhh..aku dh 18 tahun lebih..korang bincang bab rumah tangga ye.....

ak bru terbaca thread ni sbb aku jrg baca forum bahagian sembang...

aku x kawin lg tp nnt aku nak kawin.....mcmna nak tahu awek tu x de balak lg ?aku confius ni

aku dah tanya amoi aku dah................dia lum kawin lagi........pun belum pernah buat tut lagi......aku dah tanya direct tu the point je......tapi tu mulut dia kalo dari segi tanda xkan xde kot?.....yg aku nampak.............perut amoi aku maju kehadapan ada la............. :lol: .....

wehhh..aku dh 18 tahun lebih..korang bincang bab rumah tangga ye.....

ak bru terbaca thread ni sbb aku jrg baca forum bahagian sembang...

aku x kawin lg tp nnt aku nak kawin.....mcmna nak tahu awek tu x de balak lg ?aku confius ni

Tanya dia!!

aku dah tanya amoi aku dah................dia lum kawin lagi........pun belum pernah buat tut lagi......aku dah tanya direct tu the point je......tapi tu mulut dia kalo dari segi tanda xkan xde kot?.....yg aku nampak.............perut amoi aku maju kehadapan ada la............. :lol: .....

haha..setakat perut..dak2 kecik+remaja pon ada gak yg perut maju ke hadapan...bese la..bukan sume nak control badan....ingat senang ke diet? :lol:

assalamualaikum...

aku dah tanya amoi aku dah................dia lum kawin lagi........pun belum pernah buat tut lagi......aku dah tanya direct tu the point je......tapi tu mulut dia kalo dari segi tanda xkan xde kot?.....yg aku nampak.............perut amoi aku maju kehadapan ada la............. .....

laaa... :lol: dh setel pon.. xsusah kan??

abih ko curiga ke? jgnla ada syak wasngka.. lebih makan tuh..

abih ko curiga ke? jgnla ada syak wasngka.. lebih makan tuh..

itu normal atau abnormal.......umo baru 20 tahun......sesapa perempuan kat sini tolong jawab..

itu normal atau abnormal.......umo baru 20 tahun......sesapa perempuan kat sini tolong jawab..

hrm..TAOD,pada aku perut maju kehadapan @ istilah lain yang boleh digunakan ialah boroi act perkara yang normal...sbb bak kata cik kuro,bukan senang nk jaga badan n diet diet nih..cm aku dulu,perut pernah maju kehadapan,dan aku amik masa lebih kurang setahun setengah tuk kebelakangkan balik perut aku..so ko jgn risau kalo amoi ko tuh ade tummy...perut maju tak bermakna pernah mengandung dan melahirkan anak...

ko tak suka perut dia maju,ko suh la dia kempis kan,senang citer..

and ko percaya bulat²? sedangkan penyamun pon tak ngaku diri tuh penyamun...

bagus la korang ni... siasat la sampai dpt maklumat penuh.... tgk2 je blum confirm.. skrg ni mcm2 ada untuk baik pulih semua tu...

bagus la korang ni... siasat la sampai dpt maklumat penuh.... tgk2 je blum confirm.. skrg ni mcm2 ada untuk baik pulih semua tu...

betui tu...

semua boleh dpt janji duit ada..

amoi tu nk p operate pun boleh..

hrm..TAOD,pada aku perut maju kehadapan @ istilah lain yang boleh digunakan ialah boroi act perkara yang normal...sbb bak kata cik kuro,bukan senang nk jaga badan n diet diet nih..cm aku dulu,perut pernah maju kehadapan,dan aku amik masa lebih kurang setahun setengah tuk kebelakangkan balik perut aku..so ko jgn risau kalo amoi ko tuh ade tummy...perut maju tak bermakna pernah mengandung dan melahirkan anak...

ko tak suka perut dia maju,ko suh la dia kempis kan,senang citer..

mcm mana ko kebelakangkan perut mcm hebat je bunyi hehehe ajar bole??

perut jauh kehadapan hahaha..tuh biasa la..kalo dah keje makan tido makan tido bersenam xnak pastu + makan vitamin M

mmg kedepan la perut tuh..lelagi kalo yg kaki "minum" senang je perut tuh kedepan..yg heran mcm mana nak kebelakang tuh? nak gak aku petuanye heheheheh~

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...