Jump to content
Sign in to follow this  
strawhat86

Block Website...

Recommended Posts

Siapa yang boleh tolong saya untuk masuk laman wweb yang di block... cth'nya friendster, my space dan lain2....
:unsure:

ko kena blok dengan apa?router?websense?

aku cadangkan ko,kalo nak lepas dengan selamat pi cc bayar rm2.00,duduk dan pegi mana2 site yang ko suka,asalkan bukan yang bukan-bukan.haha....

Siapa yang boleh tolong saya untuk masuk laman wweb yang di block... cth'nya friendster, my space dan lain2....
:unsure:

nie mesti faiz 555 tue x kasi care nak...lepas website yang di block...hahahahaha...

ko nak watper...??

bende tue kan salah...di sisi undang-undang komp....hehehe

Kalo korang nak tau.. kementerian dia bukan saje block ip...url...ngan database.. gamba pon dia org block

nanti jadi screen putih...kat url dia ade tulis ***.cgi/*****

Taun lepas diaorg baru buat bende nih so aku try pakai http tunnel (beta)... OK je... dan akhirnya 1 bulan myspace, friendster, youtube dsb.. tak di block maybe sbb rosak kot.. tapi skrg aku da tak pakai da bende alah tu.. sbb bosan internet lembab.. :lol:

Edited by Hakiro

download je ie baru...tak pun content filtering ko rosakkan...takpun firewall ko dah blok...ataupun ko godam password admin...lagi senang...

ko pakai adminnye password mesti leh access internet.... huhuhhuuhuu~

download je ie baru...tak pun content filtering ko rosakkan...takpun firewall ko dah blok...ataupun ko godam password admin...lagi senang...

ko pakai adminnye password mesti leh access internet.... huhuhhuuhuu~

Masuk admin pun tak leh nak access bukan admin je xleh masuk administrator pon tak leh gak..

dia block kat line schoolnet...

tapi kira ok gak dia block sbb line internet tak buzy.. utk download page yg pakai flash cam myspace ngan youtube..

Masuk admin pun tak leh nak access bukan admin je xleh masuk administrator pon tak leh gak..

admin ngan administrator kan sama maksud. admin tu shortform utk administrator.

admin biasanya mmg boleh masuk ke mana2 site. kalau tak, tak guna la jadi admin.

perbincangan ini ditamatkan kerana:

1. si penanya soalan dahpun dapat jawapannya berkenaan "bahan mengajar sampingan" nya.

2. ada user yang menyelit tanya soalan lain pada topik ini. kalau nak tanya soalan baru, walaupun nampak berkaitan, sila cari topik yang sedia ada yang sesuai dengan soalan ko, kalau takda, bukak topik baru.

3. banyak sangat cerita tipu. nasib baik tak nampak dek si-pu

sekian terima kasih

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...