Jump to content
Sign in to follow this  
Effesus

Nak Sokong Investment Berkonsepkan E-gold Atau E-wallet/e-point

Recommended Posts

salam saudara... saya syorkan www.forexcapital2.us .. lebih secure dan low risk... kalau saudara lebih utamakan return yang tinggi, maaf la.. saya tiada yang tu. forex capital untuk jangka masa yg panjang... mirip kepada swisscash.. bertahan lama. ada masa, sila lawat thread saya...

Ehehe. Baik ko remove ko punya referal link tu .. sblm mod ambil tindakan .. :)

Edited by DarkWan

tak tahu plak.. tapi kawan sekerj saya pernah beli e-gold kat www.mynetgold.com, dlm masa 45minit dia dah dpt e-gold..

ada sesiapa yg pernah join ' invtex.com ker? daily 4.8%, perhours 0.2%, modal minima $5.. kalau berminat juz pm me or kalau nak register klik :

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ni lagi sorang, cari downline. :angry:

Edited by Rezolles_Net

Ni lagi sorang, cari downline. :angry:

takde mendenya aku kaya cepat dgn 5% referral bonus tu bro...

lagipun takde org yg secepat kilat nak join tau, kene wat research sendiri lg..

kalau ada yg berminatpun selalu masuk dgn $5 (modal minima)..

nak join ker?? :P

Ehe. Takmo. <_<

Bukan per bro, setiap forum pun kan ada peraturan. Kat atas sekali tu, ada tulis "Peraturan Menggunakan Forum". Meh aku quote sikit.

Forum ini adalah tempat untuk perbincangan, dan bukan tempat untuk membuat promosi! Anda boleh bentangkan idea, buat review atau buat penerangan tentang sesuatu perkara, tetapi anda tidak dibenarkan secara direct mempromosikan referral link anda. Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

Sudah jelas dan terang, spotlight lagi. Kang, kena ban, sape yang susah. Mereka ke ? :lol:

Ehe. Takmo. <_<

Bukan per bro, setiap forum pun kan ada peraturan. Kat atas sekali tu, ada tulis "Peraturan Menggunakan Forum". Meh aku quote sikit.

Sudah jelas dan terang, spotlight lagi. Kang, kena ban, sape yang susah. Mereka ke ? :lol:

baiknya hati awak ingatkan kiter...

tapi kita dah OFFTOPIC...

Apa kata dari 5% tu, 1/4% daripadanya kau derma ke pihak putera.com. Sebabnya kalau ko masuk forum Cadangan, ko akan dpt lihat berapa ramai yg komplen kata moderator tak buat keje... sekurang-kurangnya dengan 1% kurang lebih tu boleh la buat tanggung bebanan pihak putera.com nih?. amacam ada berani ke??

kalau taknak derma takpee.. ikut saja peraturan yang dah diberikan. Kalau kena basuh dengan otai-otai nanti jangan meraung plak eh?

bagus aku invest dlm asb hehehe!!

lagi scam kalau ko baca fatwa mufti selangor cakap asb tak halal...jeng..jeNG..JENG...

aku invest dalam public mutual...

Edited by ponix

baiknya hati awak ingatkan kiter...

tapi kita dah OFFTOPIC...

dr off topic, baik close je topik ni, pasal ko pun dah sedar. kalau tak, tak sudah2 org duk bgtau ko yg HYIP dah diharamkan.

kalau nak cite pasal investment lain cam asb ke, bukak la topik lain

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...