Jump to content
hondaime_hokage

Aktress Malaysia Yang Paling Cun Di Mata Korang...

Recommended Posts

aku nak tau Diana Danial nih hot sgt ke?? aku dgr kat radio dia hawt wakakaka..ada gambar aku cari x jumpa sapa ada kasi tayang..windu lak negok awek cun wakakaka :lol:

kite suka betty benafe.. w/p muka dia banyak parut jerawat.. tapi masih cun... haha...

aku nak tau Diana Danial nih hot sgt ke?? aku dgr kat radio dia hawt wakakaka..ada gambar aku cari x jumpa sapa ada kasi tayang..windu lak negok awek cun wakakaka :lol:

sape dia tu heaven? x nah dengaq pun :mellow:

Ni la Diana Danielle...berlakon citer Airmata Maria.... ;)

owh baru aku ingat yg muka mcm mat salleh kg Malaysia tuh ek hahaha..

xtau lak aku dia lagi muda dari aku..muka mcm tua dari aku..

owh baru aku ingat yg muka mcm mat salleh kg Malaysia tuh ek hahaha..

xtau lak aku dia lagi muda dari aku..muka mcm tua dari aku..

x silap aku, tahun depan dia SPM

<_< ..xde ke yg melayu asli yg lawa cun melecun...............ssh nk nmpk ......

adepon mesti yg mix......kacuk macm2 negara........adehhhhhhhh...........bosn r r asik tgok yg mix je............

chowsssssss........

<_< ..xde ke yg melayu asli yg lawa cun melecun...............ssh nk nmpk ......

adepon mesti yg mix......kacuk macm2 negara........adehhhhhhhh...........bosn r r asik tgok yg mix je............

chowsssssss........

yg pure melayu x banyak yg cun

x silap aku, tahun depan dia SPM

kita tgk berapa A dia dpt score..

ahhahahhaha

dia ni terer tak eh??

Nanti tunggu season ke 2 Airmata Maria...title Airmata Maria Ozawa... :P

wakakakaka ko nih buat aku gelak jek hahahaha..

nak pure melayu rasanye janda bernama Rozita yg tgh hot sekang nih la..mmg MILF terbaik melaya la..

wakakakaka ko nih buat aku gelak jek hahahaha..

nak pure melayu rasanye janda bernama Rozita yg tgh hot sekang nih la..mmg MILF terbaik melaya la..

Hehehe,tu nak kena tunggu Yusof Selam offer drama kat Miyabi la.. :P

Rozita?tu janda super hot....hehehe :lol:

:lol:

Korang pun tahu ek MILF ngan Miyabi nie....jahat korang...hehehe

Rozita tu aku tengok dah debab dah sket.

Tapi dia memang lawa dalam 'Diari Ramadhan Rafique'...natural beauty tanpa make-up lebih2.

Bila teruk sangat make up cam dalam 'Susuk' ngan 'Jelatang'...dah cam hantu lak :lol:

plg lawa bg aku ialah fazura..mmg lawa..pakej ade..awek aku mke dy cm fazura psl 2 aku ske fazura gak..haha...fasha sandha ok gak tp suara dia....................................................

plg lawa bg aku ialah fazura..mmg lawa..pakej ade..awek aku mke dy cm fazura psl 2 aku ske fazura gak..haha...fasha sandha ok gak tp suara dia....................................................

Suara...cam Doraemon :lol:

Ramai yang kata camtu.

Fazura...tak berkenan aku.

Perangai dia kurang manis :P

Suara...cam Doraemon :lol:

Ramai yang kata camtu.

Fazura...tak berkenan aku.

Perangai dia kurang manis :P

hahaha betul tuh perangai mmg burok dah la x lawa hahaha mcm mana bole ckp lawa..make up mmg la lawa hahaha..

hahaha betul tuh perangai mmg burok dah la x lawa hahaha mcm mana bole ckp lawa..make up mmg la lawa hahaha..

Baik aku amik Rozita,Miyabi versi Malaysia tapi tua skit la... :P

Tergelak aku pepagi nie :lol:

Nape Miyabi versi Malaysia?

Muka dia iras2 Miyabi ke? *garu dagu*

Edited by yusri

hahaha aku pun confuse adakah wan rozita itu rupe mcm miyabi...hahahaha tidak sama sekali dah la kulit dia sawo matang..xde rupe mixed canadian japanese atau pun canadian malaysian hahahaha..

isu terbaru timbul mengenai artis malaysia... em.. dalam utusan rasanya... kalau tak silap aku la tagline artikel tu... "TIDAK CANTIKKAH WANITA MELAYU ASLI?" cenggitu la kurang lebeh... kalau difikir-fikirkan... trend di asia suka sangatt artis-artis rojak - mixed blood ler maksudnya...

any comment?

isu terbaru timbul mengenai artis malaysia... em.. dalam utusan rasanya... kalau tak silap aku la tagline artikel tu... "TIDAK CANTIKKAH WANITA MELAYU ASLI?" cenggitu la kurang lebeh... kalau difikir-fikirkan... trend di asia suka sangatt artis-artis rojak - mixed blood ler maksudnya...

any comment?

melayu asli mcm mana?? kelantanese?? org asli bahagian ulu?? melayu jawa? melayu bugis? rasa melayu sekang pun ramai mixed walaupun bukan mixed mat salleh sekali pun..mcm mana yg asli tuh?? yg aku tahu Rozita tuh kelantanese so not sure la pure melayu kelate or mixed thai skit ke hahaha..

ada je melayu pure yg sweet la not cun but manis a.k.a ayu gitu..

hok hok hok maksud dalam artikel tuh... melayu asli yang bukan berwajah pan-asian... yang bukan mixed blood dengan omputih gitu... kalau melayu asli... haha rasa-rasa memang takde pure blood dah sekang... kalau melayu+jawa masih melayu lagi.. atau jawa+bugis pun masih dikira melayukan? kalau masih dalam rumpun melayu itu kira masih melayu la....