Jump to content
Sign in to follow this  
gmos

Malaysiapal ~ Kluarkan Duit Dari Paypal

Recommended Posts

Sape dah baca ebook dari malaysiapal.com?

free je.

nah sape yg nak dload tu buleh la dload kat signature .

tapi setelah aku baca sekali imbas,

rupanya cara malaysiapal kluarkan duit tu sebenarnya dah ramai juga yang tahu,sebabnya topik berkenaan cara mengeluarkan duit dari paypal yg dimaksudkan sudah ada dibincangkan dibeberapa buat website tempatan mahu pun luar negara.

aku pun pernah pertikaikan adalah cara itu betul2 selamat?

adakah ia tidak melanggar TOS paypal?

semua ni ade terselit kat celah2 website/blog kat internet ..hehe :)

salah satunya adalah warning :-

cara ni agak berisiko..

dah pernah ade pengguna paypal yg terima warning apabila menggunakan kaedah yg hampir sama..

utk affiliate mmg suatu yg baik..tapi utk applikasi kaedah tu pada akaun palpay.errmm..kene pikir dua tiga kali ..

& sape nak bincang lebih lanjut bleh utarakan pendapat anda disini.

Edited by gmos

assalammualaikum semua

hi gmos , ...den pun ader terbaca pasal nie .....den ingat kaedah yg mudah tanpa ader rintangan ..rupanyer ..sama jer ...u need us bank account......tapi cara nie guna debit card ....hmmm.... tak berlainan langsung .....den raser samer jer ...takder kelainan .....

ingatkan direct terus poi masuk account ...heee..hee..

den skrg nie tengah kumpul bebanyak paypal balik utk fund dlm cmsfx platform forex .....sbb aper ....kalu engko fund ....withdraw dia hanyer 2 method .....tapi utk org malaysia hanya 1 .....wire transfer(so far withdraw dia mcm nie kalu bertukar tu den tak tahulah plak) ....so cara paling mudah n paling selamat nak tukar paypal ker RM ....tapi kono ader ilmu forex lah ....takkan korang nak bubuh jer duit tu pastu withdraw ..maner boleh ....admin mesti marah ...kuang3x.......tapi sekurang2nyer ...ader gak jln yg den jumpa .....ni idea den jer....sbb byk sangat duit paypal sblom nie ....asyik membazir jer den nie

engko GMOS no hal den raser ...den nie newbie ajer kat forex tu .....

selangorde

assalammualaikum semua

hi gmos , ...den pun ader terbaca pasal nie .....den ingat kaedah yg mudah tanpa ader rintangan ..rupanyer ..sama jer ...u need us bank account......tapi cara nie guna debit card ....hmmm.... tak berlainan langsung .....den raser samer jer ...takder kelainan .....

den skrg nie tengah kumpul bebanyak paypal balik utk fund dlm cmsfx platform forex .....sbb aper ....kalu engko fund ....withdraw dia hanyer 2 method .....tapi utk org malaysia hanya 1 .....wire transfer(so far withdraw dia mcm nie kalu bertukar tu den tak tahulah plak) ....so cara paling mudah n paling selamat nak tukar paypal ker RM ....tapi kono ader ilmu forex lah ....takkan korang nak bubuh jer duit tu pastu withdraw ..maner boleh ....admin mesti marah ...kuang3x.......tapi sekurang2nyer ...ader gak jln yg den jumpa .....ni idea den jer....sbb byk sangat duit paypal sblom nie ....asyik membazir jer den nie

selangorde

aku ada satu ebook...yg ditulis oleh gobalan ke mende ntah....

sapa nak PM aku heheh

assalammualaikum semua

selangorde

walaikumsalam,

hi selengorde,

yup dia guna kaedah yang hampir sama,

so ko guna paypal ko tuk fund cmsfx la ye?ok la tu..tapi paypal ni satu je..kalau dia tengok banyak duit kluar masuk akaun kita,dia akan kacau akaun..cam aku ari tu..dia limit akaun,tapi nasib baik dpt balik.

harap2 lepas ni dia tak kacau lagi la..

satu yg aku kurang berkenan tang cmsfx ialah withdrawal fees dia..banyak mahal lah..

eh dah lagi tuning nih..hehe.

fauzimz,

tu gobala punya ebook mamang diakui berkesan dan selamat,

tang malaysianpal ni cam kurang selamat sikit..tu pendapat aku la..

assalammualaikum semua ...

yup den ader baca ebook dia

paypal......hmm.....den punyer so far dia tak kacau .....byk gak transaksi kuar masuk .....verified baru tahap 2 ..huhu..lambat tol nak tahap 10 ......

fee withdraw mmg mahal ...hee...hee...tapi ramai sifu main motabe ..masyuq ....n lelain ...leverage best .....100:1-400:1 ...boleh choose.....:)

selangorde

waalaikumsalam,

tahap 2?ermm..aku tak cek pulak aku tahap brape..

tapi akaun aku baru ke dpt downgrade ari ni..

dari dulu pakai premier..banyak gak dia potong..

nanti la kalau ade projek lain buleh bukak satu lagi akaun yg bisnes punya(accept CC)..

aha..ari tu pun aku ade skype ngan itu bro matobe..aku ade dah akaun cmsfx..tapi tak depo lagi..diorang asik send email sud depo..

sebab aku tak depo sebab nayak orang komplen connection xcantek ..

ari tu chat ngan bro matobe dia cakap ok.ni yg buat aku nak consider balik tuk depo.

tq