Jump to content
Sign in to follow this  
dwicemerlang

Tazkirah Mingguan

Recommended Posts

Assalamualaikum wbt...

Hai apa khabar semua,

Aku baru menyiapkan muka surat baru dalam laman web aku.

Saya ada tambah lagi Tazkirah mengenai Bulan Ramadhan, Kurma, Kismis, Madu dan yang paling hangat ialah Tazkirah bertajuk: Lelaki-lelaki yang akan di tarik ke NERAKA oleh Wanita.......siapakah lelaki-lelaki ini?.

Marilah kita menegakkan kembali kekuatan islam. Sila browse masuk:

http://www.dwicemerlang.com/Ilmiah2.html

Wassalam.

Terima kasih.

Edited by dwicemerlang

artikel ko boleh aku masukkan dalam buku tamu? :D

http://ipm.akademi-ipm.com/guestbook/index.php

kalau tak boleh aku nak delete jer... :P

Assalamualaikum,

No prob brader anda dialukan-alukan berbuat demikian cuma buat sumber rujukan dari web aku. Itu aje.

Kepada sahabat yang telah membaca artikel tazkirah aku tu aku ucapkan terima kasih.

Wassalam.

aku paling suka logo dwicemerlang...kreatif gila, ko yang buat senirik ker...tang artikel tu aku tak baca.....LOGO jer yang best...

Tima kasih bro. Tak sangka kaulah orang pertama yang puji pasal logo DC. Aku buat sendiri guna microsoft powerpoint.

thanks. :D

aha!!!! u budak penang ka? budak tts @ taman tun sardon? hihi, dekat lah dengan rumah saya.... who knows i know u, u know me :)

Kedai kami kat bawah hujung sebelah kiri TTS wet market. Sapa-sapa yang dok area gelugoq mesti tau kedai kami....Kalau rajin tu singgah pi la kat kedai kami. Nak beli henpon, reload card, aksesori, nak download mp3 atau software semuanya boleh. Kalau cash tak cukup boleh guna credit card. Hehehehehehe ajaq orang beghutang la pulak !!!!!

regards.

Assalamualaikum

Kepada Semua Sahabat mulia,

Saya ada tambah lagi Tazkirah mengenai Bulan Ramadhan, Kurma, Kismis, Madu dan yang paling hangat ialah Tazkirah bertajuk: Lelaki-lelaki yang akan di tarik ke NERAKA oleh Wanita.......siapakah lelaki-lelaki ini?. Untuk mengetahuinya sila rujuk kat link di bawah:

http://www.dwicemerlang.com/Ilmiah2.html

Sekian terima kasih...

Wassalam.

Edited by dwicemerlang

Assalamualaikum...

Kepada semua muslimin & muslimat....

Sesiapa yg ada artikel yang nak dimuatkan dalam laman web aku ni pun boleh berbuat demikian. cuma email kat aku dalam format word nanti akan aku uploadkan.

Terima kasih. :)

Kedai kami kat bawah hujung sebelah kiri TTS wet market. Sapa-sapa yang dok area gelugoq mesti tau kedai kami....Kalau rajin tu singgah pi la kat kedai kami. Nak beli henpon, reload card, aksesori, nak download mp3 atau software semuanya boleh. Kalau cash tak cukup boleh guna credit card. Hehehehehehe ajaq orang beghutang la pulak !!!!!

regards.

oo.. yang dekat bawah pasar tu ka? Tau la sangat saya sebab pagi-pagi selalu pekena serabai kat situ. hihi

Apapun teruskan usaha murni anda ini.

oo.. yang dekat bawah pasar tu ka? Tau la sangat saya sebab pagi-pagi selalu pekena serabai kat situ. hihi

Apapun teruskan usaha murni anda ini.

La.....................macam tu ka...!

Pi la singgah tengok apa yg patut. Kalau nak jumpa saya kena pi Teluk Kumbar. Kami ada 2 outlet.

Terima kasih atas sokongan anda.

regards. :lol:

Assalamualaikum....

Hai apa khabar semua.....lama saya tak masuk forum ni. Terlalu sibuk. La Alhamdulillah terasa lapang sikit.

Kepada sahabat puteranian yang nak beri apa-apa maklumat untuk saya masukkan dalam laman web saya amat-amatlah saya hargai. Jangan la segan-segan saya tak caj apa pun ianya free-free belaka.

Kalau rajin tu klik la kat sini........Terima Kasih.

Wassalam.

Assalamualaikum wbt....

Kepada semua sahabat yang nak memiliki perisian perakaunan lengkap untuk perniagaan anda bolehlah klik masuk laman web saya. Tak free tapi ianya murah RM20 aje.

Kalau nak tengok sample perisian dalam format pdf hubungi saya.

Sekian terima kasih.

Assalamualaikum....

Terima kasih kepada semua pembeli-pembeli perisian perakaunan excel tersebut. Kami doakan anda semua dapat mengubah cara pengurusan sykt yg lebih efektif.......

Wassalam.