Jump to content
Sign in to follow this  
P Untuk Pendeta

Filem² Yasmin.

Recommended Posts

"kenapa aku tulis yang kat atas ni?

yasmin ada banyak cara lagi nak lakukan pembaharuan.. bukan dengan cara buat kontroversi ntuk raih publisiti..."

aku sokong yg ini.

tapi aku tak sokong memana yg kata yasmin tu bapuk. Aku dah jumpa dia and kompiden bebenor yg dia bukan bapuk.

Edited by jihangaban

sebenarnye..tak kisah la filem apa pun, dari negara mana pun, bangsa apa pun..tapi kalu finas dah lulus tayangan, disinilah bermula benda yang tak baik.

aku tak faham betul la finas nih..buat apa tapis filem kalu sambil lewa je..kalu nak tapis, buat la bebetul :angry: kalu nak tapis orang cium, tais la sume, tapi ada yang lepas ada yang tak..apa tujuan badan penapis filem ada kalu x peka pada adat dan budaya tambah lagi kita negara islam, majoriti orang melayu islam..hampeh btul finas..

aku rasa la..memang ada duit bawah meja la.. <_<

hahahaha mmg la penapis tuh dpt duit bawah meja kalo dah tapis sambil lewa...erm bout ciom² molot tuh mmg lepas la..mostly semua film org kapiaq lepas..even semalam tgk M.I.3 pun lepas jeeeeee..tapi skit je xde la ghairah mcm Aeon FLux yg aku tgk sampai org tuh dia buat film cium molot sekali dlm tuh..tapi semalam pun ada gak org buat adegan ciom molot tapi Apeq ngan Amoi laaaaaaaa...hahahahahaha :lol:

pape pun mcm aku ckp duit sendiri sendiri tgk sendiri komen sendiri x puas hati sendiri menyesal sendiri dah rugi..so x leh buek apa sebab sesapa yg dah tgk sudah menyumbangkan wang anda kepada film itu so..lain kali beli Lanun yeeeeeeeee :lol: